Autor Wątek: ziaja  (Przeczytany 122051 razy)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Ziaja Pro
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-08-20, 09:24:43 »
Ja od niedawna na sobie testuje Zieje PRO i jestem bardzo zadowolona!! Peelingi faktycznie sa mocne, preparaty w ogole mnie nie uczulaja, maseczki daja efekty... Ja mam do program oczyszczajacy.

Ale slyszalam u swojego dystrybutora,ze niedlugo maja wejsc nowe kosmetyki, w tym algi...niestety wiaze sie to z lekkim podniesiem cn (chociaz i tak to pikus-taniocha)

Ah no i super seria do stop!!!!Rewelacja jest krem gleboko nawilzajacy...

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Ziaja Pro
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-08-20, 10:07:47 »
no to fajnie by było jakby algi wprowadzili:):) ostatnio kupiłam krem do stóp z aha...ładnie zmiękcza skórę na stopkach...i doskonale nawilża je
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

kinga

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-08-29, 23:14:17 »
ziaja pro: mam program do cery tłustej i trądzikowej-mocny peeling i maskę zamykającą pory oraz peeling enzymatyczny i kwasy 25%-świetne rezultaty,zero uczulania

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Ziaja Pro
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-08-31, 11:19:50 »
ja dzisiaj dostałam nową serie ziaji pro i oczom nie wierze to "lekki podniesienie cen" to chyba żart
jest program do eksfolacji z 25 i 35 procentowymi kwasami owocowymi i jeden kosztuje 76 a drugi 113 !!!!! złotych
reszta podrożała o jakies 20%
szkoda
ale i tak w porównaniu do innych kosmetyków PRO-fesjonalnych sa niedrogie

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Ziaja Pro
« Odpowiedź #49 dnia: 2008-01-17, 22:21:04 »
Cytat: "avenire"
ja dzisiaj dostałam nową serie ziaji pro i oczom nie wierze to "lekki podniesienie cen" to chyba żart
jest program do eksfolacji z 25 i 35 procentowymi kwasami owocowymi i jeden kosztuje 76 a drugi 113 !!!!! złotych
reszta podrożała o jakies 20%
szkoda
ale i tak w porównaniu do innych kosmetyków PRO-fesjonalnych sa niedrogie

Mam parę produktów z Ziaja Pro. Nie jestem jedynie zadowolona z kremu rozjaśniającego dla cery naczynkowej, a tak poza tym to wszystkie produkty są super :) Szczególnie eksfoliator 25% i seria antybakteryjna. A co do cen to na targach w listopadzie 2007 dostałam cennik i nic się nie zmieniło... Eksfoliatory 25%-nie całe 59zł i 35%-88zł.

Offline Dudi86

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Ziaja Pro
« Odpowiedź #50 dnia: 2008-01-19, 17:22:24 »
Z kosmetyków Ziaja PRO używałam jedynie preparatów do stóp.
Jestem bardzo zadowolona z peelingu z mikrogranulkami, kremu zmiękczającego z AHA i kremu głęboko nawilżającego.
Mam dość problemowe nóżki gdyż uprawiam intensywnie sport a po ich użyciu widzę poprawę. Oczywiście cena jest bardzo przystępna.
Każdy z nas nosi w sobie piękno.
Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć...

Technik usług kosmetycznych
studentka kosmetologii
masażystka:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Ziaja Pro
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-01-20, 18:08:47 »
Cytat: "Kruskawka"
Szczególnie eksfoliator 25% i seria antybakteryjna. A co do cen to na targach w listopadzie 2007 dostałam cennik i nic się nie zmieniło... Eksfoliatory 25%-nie całe 59zł i 35%-88zł.


A możesz coś wiecej o nich powiedziec?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Ziaja Pro
« Odpowiedź #52 dnia: 2008-01-20, 22:13:20 »
Pewnie :)
Te kwasy mają delikatne działanie (nie używa się neutralizatora co mówi samo za siebie). Ale świetnie się sprawdza przy tłustych, niewrażliwych buziach zamiast tradycyjnego peelingu (np przed zastosowaniem serum i alg )Producent zaleca przez 5-10 minut wcierać preparat wacikami. A ja po prostu nakładam na 2,3 minutki i zmywam. Efekt jest bardzo dobry.Stosowałam go także w ten sposób przed oczyszczaniem pleców.  Jeśli użyje się go zgonie z zaleceniami to pojawia się  lekkie zaczerwienienie które po parunastu minutach ustępuje i bardzo delikatne złuszczanie na 2 dzień. Przy takim stosowaniu można go używać 2 razy w tygoniu jako serie 8-10 zabiegów. Bardzo dobre efekty w przypadku trądzika pospolitego. Ale napewno jest za słaby aby seria zabiegów usuneła lub zmniejszyła przebarwienia lub blizenki potrądzikowe. Polecam dla początkujących jeśli chodzi o kwasy. Za taką cene warto :)
Świetna jest także maseczka uspokajająca- po kwasach (np po kwasie mlekowym Charmine Rose), albo koniec zabiegu oczyszczania (oczywiście po maseczce ściągającej)-lekko chłodzi skórę, "wycisza",łagodzi podrażnienia, nawilża skórę.
Seria antybakteryjna(mam krem antybakteryjny, żel i tonik)
Cała seria nadaje się nawet do trądzikowej wrażliwej skóry.
Krem ma w składzie min pantenol, wit C, kwas salicylowy,algi. Świetna konsystencja, zapach, dobrze się wchłania, nawilża buźkę, napewno nie pomoże przy zaawansowanych zmianach  ale do pielęgnacji tłustej skóry nadaje się bardzo dobrze. Żel do mycia jest troszkę za rzadki, ale bardzo dobrze usuwa makijaż itd.

Szkoda tylko ze klientkom się ta firma źle kojarzy i ze kosmetyki PRO sa ogólnodostępne

mariolcia_1

  • Gość
Ziaja Pro
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-02-17, 20:49:06 »
muszę chyba wypróbować na mężu , który generalnie ma uczulenie na każdy kosmetyk profesjonalny , może ziaja ......  
gdzie kupujecie

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Ziaja Pro
« Odpowiedź #54 dnia: 2008-02-17, 21:16:13 »
mariolcia ja kupuje w bellisie www.bellis.pl albo w monimarze www.monimar.pl;) albo na targach, które bedą za tydzień nie cały;)w spodku
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Ziaja PRO Stopy
« Odpowiedź #55 dnia: 2008-06-03, 20:55:51 »
Cytat: "Martuch"
Z czystym sercem mogę polecić szczególnie kosmetyki do pielęgnacji stóp,

Jakze milo czytac te i inne podobne recenzje :D tym bardziej ze wlasnie kupilam plyn do kapieli stop i wspomniany przez was milo krem do stop z AHA. A propos plynu do kapieli czy ktoras z was go stosowala :?: Ciekawa jestem waszych opinii

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Ziaja Pro
« Odpowiedź #56 dnia: 2008-06-04, 08:50:06 »
A ktoś już może próbował alg z Ziaji Pro? :D
I oprócz masek algowych plastycznych jeszcze wprowadzili podobno maski żelowe z algami.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Odp: ziaja
« Odpowiedź #57 dnia: 2009-06-03, 23:30:31 »
Dziś wypróbowałam łagodzące algi Ziajki i jestem bardzo zadowolona  :icon1a:
Ładnie wyciszają buzie, przyjemnie pachną ogólnie bardzo na plus więc w następnym tygodniu wezmę jeszcze jakiś inny rodzaj  :icon1a:
„Spür die Melodie der Community“

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Odp: ziaja
« Odpowiedź #58 dnia: 2009-06-04, 06:22:01 »
Ulcia a jak z ich konsystencją?? wszystko ok?
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Odp: ziaja
« Odpowiedź #59 dnia: 2009-06-04, 19:05:15 »
konsystencja super, powiedzialabym, że chyba nawet fajniejsza niż alg bielendy  :-D
„Spür die Melodie der Community“