Autor Wątek: Hurtownia nail-boutique  (Przeczytany 3314 razy)

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Hurtownia nail-boutique
« dnia: 2006-10-10, 09:29:43 »
Czesc dziewczyny. Nie wiecie moze co z ta hurtownia? tydzien temu zlozylam u nich zamowienie na tipsy, i nic do tej pory nie przyszlo. Strone internetowa maja w przebudowie, na numer ktory dzwonie to od kilku dni nie jest ich... i teraz nie wiem co dalej czy mam czekac na te ti[psy do skutku czy kupic gdzies w sklepie? a co jesli mi tamte przyjda? :( nie wiecie jak sie z nimi skontaktowac???

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: Hurtownia nail-boutique.....
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-10, 10:34:18 »
Cytat: "justyneczka"
na numer ktory dzwonie to od kilku dni nie jest ich...

powiem Ci że nie wygląda to ciekawie... miałam już taką sytuację na allegro i popytałam troszkę innych... można to zawsze na policje zgłosić jako oszustwo... paru już złapali... jak masz dowód wpłaty to dobrze... jak zamówienie wydrukowane to jeszcze lepiej...
mam jednak nadzieje że paczuszka przyjdzie i że to tylko nieporozumienie.
w moim przypadku Pan miał wypadek i nie mógł zrealizować mojego zamówienia ani też mnie poinformować ale na szczęście sprawa się wyjaśniła  :) mam nadzieje że w Twoim wypadku też bedzie to po prostu nieszczęsliwy zbieg okoliczności :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Hurtownia nail-boutique
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-10, 13:54:53 »
Ja za ta paczke jeszcze wlasnie nie zaplacilam, tylko nie wiem co teraz czy mam czekac na nia czy sobie kupic inne tipsy, a co jesli kupie a oni mi przysla to i kaza zaplacic, tam jest za to 200 zl :(( nie wiem czy ja moge odmowic przyjecia paczki?? wlasnie chce sie sie w jakis sposob skontaktowac z ta hurtownia i zapytac co i jak, nie wiem czy oni sie gdzies przeniesli czy co.... oni rozprowadzaja produkty top choice, a tipsy zamowilam randezvous.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Hurtownia nail-boutique
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-10, 14:28:27 »
ja bym na Toim miejscu w takim wypadku poczekała do końca tygodnia, a potem olałabym tą firmę i uprzedziła domowników żeby nie odbierali paczki w Twoim imieniu  :twisted: z takim podejsciem do klienta to daleko nie zajdą... :?
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Hurtownia nail-boutique
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-10, 14:31:02 »
powiedz mi jeszcze czy zaznaczyłaś w zamówieniu że chcesz przesyłkę za pobraniem czyli platną przy odbiorze albo z odroczonym terminem płatności? bo może oni po prostu czekają na wpłatę za tipsy plus koszty przesyłki po której to wpłacie wyślą dopiero towar :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
Hurtownia nail-boutique
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-11, 10:53:07 »
Ja juz pare razy zamawialam z tej firmy i jest to solidna firma, bynajmnmiej jak do tej pory, tam zamawia sie telefonicznie lub przez internet i placi sie dopiero przy odbiorze. Ja zamowilam telefonicznie.... najwyzej jak przyjdzie paczka to odmowie jej przyjecia...