Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216787 razy)

Gość

  • Gość
Re: Początkująca....
« Odpowiedź #45 dnia: 2005-04-10, 15:44:22 »
Cytat: "basienka"
Chciałabym zająć się przedłużaniem pazurków żelem .. czy mogłybyście mi doradzić co muszę kupić i jakiej firmy produkty są dobre i w miarę w cenie ?  :oops:  z góry dziękuję  :wink:


hejka widze ze chcesz kupic produkty do zelu na alegro jest fajna firma dream -nails towar_import_top to login na sewisie alegro ma super promocje zestawy tanie i sa swietnej jakosci super wogle wspolpraca jak sie dogadasz to za pezesylke nie placisz ponoc juz maja wylacznosc dam ci link http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47645681 tu mozesz zobaczyc ich produkty sa nowi ale w porzo pracuje na pazurach juz 5 lat i robie kursy i moge stwierdzic cala pra ze te produkty sa warte a cena tez nie wysoka pozdrwaiam cie

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #46 dnia: 2005-04-13, 14:38:10 »
Mam pytanko do elenki. Jestem z krakowa i jestem na kupnie dobrych żeli. Co polecasz???

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #47 dnia: 2005-04-13, 15:33:22 »
Nie ma czegos takiego jak zel samoutwardzalny. Jesli produkt nie utwardza sie w lampie uv to znaczy ze nie jest zelem lecz resiną a metoda ktora proponuje -zreszta nieprofesjonalna -firma kiss jest metoda przypominajaca "no lite gel"-i mimo iz tak sie nazywa nie jest to zel jak juz wczesniej powiedzialam.

Wszystkie zele utwardzaja sie w lampie uv!

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #48 dnia: 2005-04-14, 09:10:59 »
tutaj jak zwykle sie wlacze do rozmowy aga ma racje nie dajcie sie dziewczynki zwiesc nie ma takich zeli bo to nie sa zele po drugie niewarto nawet wywalac na nie pieniedzy bo sa krotkotrwale czyli kiepscizna
a to wiem od samego dystrybutora EF
 :P

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #49 dnia: 2005-04-18, 19:03:30 »
Ja tez chciałaby zrobic kurs..przedłuzania pazurków zelem..i chciałabym trafic na dobra insruktorkę ..myśle o Euro Fashon

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #50 dnia: 2005-04-19, 09:48:25 »
Ale która instruktorka jest tam najlepsza, najwiecej poswieci mi uwagi?

Gość

  • Gość
Który żel?????
« Odpowiedź #51 dnia: 2005-04-20, 23:33:26 »
Witam. Poradzcie mi prosze ktory zel mam wybrac. Aguśka calkiem niedawno polecila mi ten oto żel
http://www.euro-fashion.pl/skleppliki/opis.php?id=3913&nr_rodzica=18&rodzaj=1
a ja mam pytanko czy ten
http://www.euro-fashion.pl/skleppliki/opis.php?id=3674&nr_rodzica=34&rodzaj=1
jest tez jednofazowy i ktory jest lepszy. Zel z christrio jest o wysokim polysku a na tym z nsi nic nie pisze i niewiem czy bede musiala kupic jeszcze do tego nablyszczajacy. I jeszcze jedno czy plyn do przemywania masy musi byc z tej samej firmy co zel?? :)
dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #52 dnia: 2005-04-20, 23:39:12 »
Acha i jeszcze jedno. Gdy nakladam druga warstwe zelu, po naswietleniu w lampie zel splywa mi na boki. Nie na kazdym paznokciu sie to zdaza ale jednak kilka razy tak mialam. Nalozylam zel, nadalam ksztalt no i do lampy a po wyjeciu zel splynal na bok :cry:  O co tu chodzi. Oczywiscie spilowalam to pozniej ale niewiem czy tak sie czasem zdarza czy cos jednak robie zle:(

kasiek

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #53 dnia: 2005-04-21, 08:01:29 »
Oba żele sa super, zarówno Christrio jak i NSI.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #54 dnia: 2005-04-21, 09:49:24 »
:wink:  
oba sa dobre jakosciowo ale jak zauwazylas roznije cena
jesli nsi to moze kup sobie poprostu z tych gestszych jak sie niemyle to na stronce ef widzialam promocje na zele nsi

cto bardzo chwalona do przemywania wiping solution
do zeli mozna uzyc plynu innej firmy

co kupic trudno doradzic to w zaleznosci na czym pracujesz jak i z czym masz problemy

na jakich produktach pracujesz firma i faza
???

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #55 dnia: 2005-04-21, 11:43:12 »
Kiniusia ja pracuje na jednofazowych ale juz wczesniej pisalam w innym temacie robilam szkolenie w lf wiec za duzo sie nie nauczylam ;-(
Aguśka polecila mi wlasnie zel z NSI, bo zamierzam kupic jakis dobry. Ale mam problem w poniedzialek przychodzi do mnie klientka na tipsy a ja mam tylko ten moj zel na ktorym nie chce robic bo nie jestem zadowolona i wlasnie wrocilam z hurtowni i nie maj ani tego z NSI ani z Christrio maja tylko z IBD ale z tego co widze zele z IBD nie sa jednofazowe.  Jestem zalamana.

kasiek

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #56 dnia: 2005-04-21, 12:04:47 »
to prawda IBD są 3 fazowe, a moze rendezvous mają, częśc dziewczyn kupuje ESN clear i stosuje go jako jednofazowy ........... i w tej roli tez sie dobrze sprawdza.  La famme bym ci odradzała bo mozesz miec problemy z reklamacja. Nie kupuj tez Perfect Lady.
A jakie firmy w tej hurtowni maja???

Aguś

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #57 dnia: 2005-04-21, 12:37:13 »
Tak oba zele są dobre choc mysle ze Christrio jesta bardziej polecany poniewaz jest bardziej uniwersalny. Po pierwsze christrio clear jest sredniogesty i mozesz go uzyc zarowno na tips jak i zbudowac nim na formie. Natomiast zel nsi ma dwa rodzaje zeli jednofazowych. Rzdsze-basic-przeznaczone na tips(na forme zbyt rzadkie) i gestrze-builder-ktorymi mozesz tez przedluzyc na formie.
Nie wiem jak jest z nsi ale Christrio mozesz ewentualnie wykonczyc tez paznokiec. Prawda jest jednak to iz poprostu nablyszajacymi latwiej sie to robi poniewaz sąrzadsze i nie nalozysz ich za duzo no i maja piekniejszy blysk.
Ibd sa typowo trojfazowe i esn takze ale tak jak juz powiedziala moja poprzedniczka slyszalam iz mozna wyjorzystac zel clear esn jako jednofazowy ale nie recze za te informacje bo nie jestem tego pewna.

Kochanie jesli Ci zalezy na zelu do poniedzialku to zadzwon do pruszcza do euro i oni na 100% maja to ci przeslą.

Co do tego splywania to nie rozumiem jak moze zel splywac podczas utwardzania? Zel najpierw zastyga w okolo 20-30 sek a pozniej twardnieje i nastepuje calk utwardzenie. Moze masz wiec cos nie tak z zarowkami? Nie sa juz zbyt slabe? Kiedy ost raz je zmienialas?
Gdyby zelsplywal po nalozeniu to by sie tak nie dzialo zanim nalozysz na wszystkie to mozesz go zamrozic i robic mtoda naprzemienna czyli jak nakladasz na jeden palec na jednej rece to klientka wklada druga na chwile do lampy(na ok 10-20 sek-zel w tym czasie zastyga), potem wklada ztym palcem co nalozylas i robisz w tym czasie nastepny palec tej drugiej reki.

Plyn do przemywania masy nie musi byc koniecznie z tej samej firmy... jesli jednak chodzi o Christrio to zaleca sie do niego wiping solution ktory jest plynem uniwersalnym i sluzy i do odtlszceznia naturalnej plytki, do przemycia po opracowaniu tipsa i do przemycia masy-jest bardzo wydajny.

Gość

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #58 dnia: 2005-04-21, 14:25:52 »
a wiec tak mozesz rowniez zamuwic produkty z cto w hurtowni na ul. wiertniczej w warszawie widze ze jest problem ale jeszcze bede dzwonic wiec sie dowiem wrazie jakiejs nowosci napisze
niewiem w ciagu ilu dni dostarczaja produkty??? poszperaj moze znajdziesz jeszcze odpowiadajace ci jakies promocyjne zestawy mini lub inne promocje...

chcesz namiar na ta hurtownie ??
jakzlozysz u nich zamuwienie to przywioza bo pani stwierdzila ze sa za drogie aby je mieli w ciaglej sprzedazy .... 8O
warszawa........  zostalo mi jeszcze pare hurtowni do obdzwonienia wrazie co dam cynk okay?

na smolnej maja nsi ez flow supernaul profesjonal ibd strata fpo ale niestety nie cto bo chcialam tam akrylek tej firemki

emiliaj

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #59 dnia: 2005-04-21, 19:31:19 »
Zdecydowanie CHRISTRIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest rewaelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!