Autor Wątek: studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?  (Przeczytany 9606 razy)

Gość

  • Gość
uczymy sie dla siebie
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-05-22, 11:14:49 »
Mnie ten problem jakby nie dotyczy.Kończę kosmetologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.A poza tym uważam ,że zakres mojej wiedzy i umiejętności zależy w 99 procentach tylko od nas samych co oczywiście wyjdzie w praktyce.

Gość

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-05-27, 17:14:20 »
Yona, robisz studia, studium, w przyszłym roku i za dwa lata nowy kierunek 8O wow! 8O nieźle... jak Ty sę wyrobisz z nauką? :>

pozdrawiam

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-05-27, 22:15:22 »
Witam Deedlit! Myślę, że nie będzie tak źle. W tym roku zaczne studia i studium. Program będzie podobny więc będę się uczyć za jednym zamachem, że tak powiem. W przyszłym roku zaczne medycyne, bo medycyna to niestety 6 lat. Studium trwa tylko dwa lata, więc po drugim roku odpadnie mi część nauki, jednoczesnie będę mogła wtedy przejść na trzeci rok studiów kosmetycznych na zaoczne bo będę już miała tytuł technika. A technologię chemiczną form kosmetyku zrobię eksternistycznie, bo naprawde nie jest trudna, poza tym moja dobra koleżanka niedługo kończy ten kierunek więc jestem na bieżąco. Noo.. a tak podsumowując to zawsze można z czegoś zrezygnować :) przeciez nikt mnie zmuszać nie bedzie do nauki.. Jak sobie fizycznie nie poradze to po prostu z czegoś zrezygnuje... Jedno jest tylko pewne, że nigdy nie zrezygnuje z kosmetologii :D Pozdrawiam cieplutko!
!!!Spragniona wiedzy!!!

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-05-27, 22:17:10 »
A mam jeszcze informację dotyczącą Czamary i jego przyjęć na nowy rocznik. Dzwoniłam do szkoły i powiedziano mi, że nic się nie zmieniło. Jest nabór na nowy rocznik cały czas :)
!!!Spragniona wiedzy!!!

Gość

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-05-28, 10:33:00 »
no nieźle!
Ja od października idę na kosmetologię i nie wiem czy dam radę sie utrzymać, a Ty tyle rzeczy zaczynasz.. :D super!
pozdrawiam Cie serdecznie & zyczę powodzenia :!:

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-05-28, 11:54:06 »
Deedlit dasz sobie rade na pewno! Jeśli kocha się to co się robi to nie ma szans żeby sie nie udało :D Pozdrawiam cieplusio!
!!!Spragniona wiedzy!!!

olencja

  • Gość
????
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-05-28, 12:13:42 »
Nie zalamujcie mnie ze zamykaja kierunek-kosmetologia u Czamary... bo sie zalamie! Chociaz dzwonilam tam, jakis tydzien temu, i pani sekretarka nic takiego mi nie mowila! A czy ktos sie orientuje jak ma wygladac to podanie do szkoly?bo w sumie sa rozne wersje...a ja mam metlik jak to ma wygladac. Czy ktos mi pomoze? :) Bede wdzieczna!

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-05-28, 14:25:21 »
Olencja ja dzwoniłam własnie w sprawie tych plotek o zamknięciu i pani w sekretariacie powiedziała, że absolutnie nic takiego się nie stanie. A co do podania to wiesz, że ja też nie wiem jak to ma wygladać dokładnie :) Jak będziesz coś wiedziała to daj znać bardzo proszę :) Pozdrawiam!
!!!Spragniona wiedzy!!!

olencja

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-05-28, 22:33:51 »
Yonka, to mnie uspokoilas:) Ide tam we wt. po takie zaswiadczenie do lekarza, bo widocznie maja jakies specjalne druczki. Napisze, jak tylko sie dowiem, jak ma wygladac to podanie.

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-05-28, 23:37:38 »
olencja jak ja byłam to mi powiedzieli ze druczek do lekarza daja dopiero po złozeniu podania :/
!!!Spragniona wiedzy!!!

olencja

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-05-29, 13:16:35 »
Kurcze...dzwonilam tam juz 2 razy i zadna z szanownych sekretarek nic takiego mi nie mowila....grrr...No ale i tak tam jutro pojde, to sie moze dowiem dokladnie.

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-05-29, 13:57:15 »
Olencja ja też się dowiedziałam dopiero jak tam pojechałam :) Jak coś bedziesz blizej wiedziała to daj znać :)
!!!Spragniona wiedzy!!!

olencja

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-05-30, 18:15:33 »
Bylam dzisiaj w WSF i pani powiedziala ze to podanie ma wygladac normalnie :) Czyli piszesz, w lewym gornym rogu swoje dane a w prawym dane szkoly i pozniej na srodku piszesz PODANIE i dalej piszesz: Uprzejmie prosze o przyjecie mnie na 1 rok studiow np.stacjonarnych na kierunku kosmetologia. Z powazaniem XYZ.
I tak jak pisalas Yonka, to najpierw musze zlozyc podanie a pozniej dostane ta karte do lekarza.

Offline Yona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-05-30, 21:37:01 »
Olencja a kiedy sie płaci wpisowe? Czy najpierw musze wpłacic a później z dowodem wpłaty składam podanie? Czy najpierw podanie a póxniej wpisowe?
!!!Spragniona wiedzy!!!

olencja

  • Gość
studia i studium jednocześnie w tym samym kierunku?
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-05-30, 22:31:10 »
Wpisowe wplacasz wtedy gdy zlozysz podanie i dostarczysz wyniki z matury.
W moim przypadku bedzie to 11 lipca, bo wtedy mam wyniki z pisemnej i wtedy zaniose swiadectwo i zaplace.