Autor Wątek: teoria na pracowni  (Przeczytany 1848 razy)

Gość

  • Gość
teoria na pracowni
« dnia: 2006-03-17, 11:31:33 »
Hej dziewczyny :) mam do was pytanie: jakie mialyscie tematy teoretyczne na pracowni zanim zaczelyscie uczyc sie wykonywania zabiegow typu henna itd.? U mnie w studium zaczelysmy od cery i tradziku, jesli ktos moze mi napisac jakie jeszcze tematy mniej wiecej sie pojawia... dzieki:*

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
teoria na pracowni
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-17, 12:48:58 »
mięśnie

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
teoria na pracowni
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-17, 20:50:23 »
Wskazania i przeciwwskazania do danych zabiegów
diagnostyka skóry
zasady dezynfekcji

My musiałyśmy także zanim zaczełyśmy praktykować różne zabiegi i kosmetyki z danej firmy musiałyśmy najpierw zaliczyć teorie typu :

-co to za preparat-przeznaczenie
-sposób nałożenia i czas aplikacji
-skład każdego preparatu
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
teoria na pracowni
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-17, 21:25:09 »
ja mialam przede wzyskim przeciwksazania rozne do henny manicre, pedicure, masazu itp. miesnie tez mialam.

Gość

  • Gość
teoria na pracowni
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-19, 22:50:26 »
U mnie na pracowni każde zajęcia zaczynają się 2 godzinną teorią.  :? Cała metodyka zabiegu, omówienie preparatów, substancji aktywnie czynnych itd. Dopiero potem mamy praktyczne zajątka jakieś 4-6 godzin,  :lol: a na następnych zajęciach na dzień dobry kartkóweczka z poprzednich. :wink:

Gość

  • Gość
teoria na pracowni
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-20, 13:02:33 »
jak tak czytam te wasze wypowiedzi to aż mi się płakać chce  :cry:  ja z teorii na zajęciach praktycznych miałam tylko demakijaż (punkt po punkcie co się wykonuje) i masaż...a inne zabiegi nie  8O  i szczerze to jestem w szoku,bo ja np. nie wiem z czego dany preparat się składa jakie są przeciwskazania itp...chyba pomyśle nad zmianą szkoły  :?