Autor Wątek: zajecia na pracowni kosmetycznej  (Przeczytany 16719 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« dnia: 2005-09-28, 18:22:53 »
dziewczyny mam do was pytanie jak u was bylo na pierwszych zajeciach z pracowni jak zaczynlyscie szkole??nie balyscie sie ?wszystko wam wychodzilo??ja naradzie mialam masaz dloni i rak oraz manicure klasyczny. masaz mi jak narazie wychodzi, z manicure tak sobie. strasznie balam sie wycinac skorki cazkami(wogole robilam to pierwszy raz gdzyz nigdy cazkami niewycinalam skorek). moja kolezanka miala strasznie grube te skorki i w paru miejscach zadarlam lekko i troszke ale minimalnie krwi sie pojawilo. dosyalam jednak za ten manicure zaliczeni(jeszce 9 zaliczen ehhe)chociuaz pani od pracowni poiwedziala ze jest w miare dobrze gdyby nie to ze ja za bardzo ciagne te skorki zamiast wycinac. troche sie tym zniechecilam. mam nadzieje ze wkoncu nabiore wprawy!a jak to bylo u was?/ :)

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-28, 18:36:31 »
Ja robiłam też mniej wiecej to samo. Zamiast się zniechęcać krytyką należy brać ją pod uwagę i korzystać z niej. To powinno dać Ci większego kopa do pracy :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-28, 18:45:50 »
:lol: no prawda kopiko!!tylko na poczatlku troche mnie to zmuliło ze mi sie niezbyt udało!!niby manicure prosty a jednak duo pracy przy nim jest szczeegolnie na poczatku jak sie nie ma jeszcze wprawy !no jutro mam zajecia na pracowni i mamy miec malowanie pazmokci jestem ciekawa jak wypadnie, malujemy tylko ciemnymi lakierami bo wiadomo ze przy ciemnych zawsze widac wszystkie niedociagniecia ale wsumie zawsze w malowaniu bylam dobra i do tej pory uwielbiam malowac paznokcie  :lol:

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-29, 10:12:01 »
A ja miałam dopiero manicure z cążkami na 2 roku a na 1 manicure biologiczny. A zaczynałyśmy od demakijażu twarzy a potem masaż twarzy, szyi i dekoltu. Zaczynałyśmy wogóle od wszystkiego związanego z twarzą, potem chyba zabiegi na okolice oczu...

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-29, 12:00:10 »
Witam. Talencjo ja manicure nie nauczyłam sie za bardzo w szkole, gdyz było mało zajec z tego tematu i od razu zaliczenie.Moja kolezanka której to robiłam miała malutkie skóreczki.Także prędzej nigdy nie wycinałam skórek i także się bałam.Właściwie wykonywać manicure nauczyłam się dopiero na praktyce i tam pod okiem innej kosmetyczki robiłam to do znudzenia.Bałam się to robić więc stwiedziłam że na to musze poświęcić jak najwiecej czasu.No i tak robiłam pracującej tam dziewczynie,szefowej i jej rodzinie aż w końcu dopuszczono mnie do klientki.
Teraz wycinanie skórek dla mnie to nie problem.Pamiętaj tylko zeby cążki były naprawde ostre bo inaczej rzeczywiście można ciągnąć a nie wycinać.

Głowa do góry :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-09-29, 18:21:22 »
:D dzieki za slowa otuchy!dzis na pracowni bylo fajnie. robilysmy znow manicure i mialysmy malowanie ciemnym lakierem a potem manicure francuskie. dostalam 4+ z manicure klasycznego i 5 z manicure francuskiego. na nastepnej pracowni znow to samo  apozniej juz pedicure. :)

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-01, 12:31:28 »
Ja też zaczynałam od manicure i też się bałam bo cążki trzymałam pierwszy raz w dłoni, ale potem szło jak z płatka. Nie przejmuj się ewentualna krytyką bo takowa zawsze gdzieś tam się pojawi. Jeśli nie czujesz się w czymś pewna to ćwicz w domu.
zobaczysz, że po jakimś czasie nie będziesz mieć żadnych problemów.

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-01, 13:31:35 »
:wink:
pozdrawiam
Anna

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-01, 13:47:58 »
:lol: cwicze cwicze na kim sie da!wczoraj zrobilam mamie manicure z masazykiem wiec ogolnie wywszlo dobrze!potem jeszcze tacie masazyk heheh pomeczylam ich troche! :wink:

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-10-01, 14:15:43 »
Ja na mężu przećwiczyłam wszystko z wyjątkiem depilacji  :D  oczywiście z wiadomych powodów. Nawet sobie kochana morda pozwolił henne kakaem zrobić :D

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-01, 18:09:52 »
Artgiana, masz szczęście, mając takiego męża. Moj zgadzał się jedynie na masaż pleców  :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-11-24, 19:16:21 »
ja mecze tate manicure , masazem nawet henne rzes kakaem mu ostatnio robilam. mame męcze tez manicre i masazem, faceta tez to samo czeka zawsze hee :lol:

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-25, 23:59:00 »
aaa ja juz cwiczylam henne na mamie mojego mezczyzny ukochanego, poszlo ok, ale lapy mi sie trzesly troszke...
KAKAO jest okropne, jak z kolezanka cwiczylysmy to plakalam kakaem jeszcze 3 dni;P...lepiej cwiczyc zelowka bez wody utlenionej tylko ze zwykla
;)
a z zaliczenia piateczki i z rzes i brwi. byle teraz nie wyjsc z wprawy...

Gość

  • Gość
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-11-26, 19:52:12 »
Moje pierwsze zajęcia były całkiem fajne. Miałam demakijaż na sucho i na mokro. Oba sposoby mi się podobają chociarz wolę na mokro. Poźniej była henna i troche mialam problemy no ale nie ja jedyna ;) teraz jest coraz lepiej.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zajecia na pracowni kosmetycznej
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-11-27, 15:38:00 »
a na czym polega demakijaz na sucho i czym sie rozni od mokrego??bo tajiego czegos jeszcze nieslyszalam 8)