Autor Wątek: TIPSY - które wybrać?  (Przeczytany 112939 razy)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-02-02, 19:46:24 »
Dziewczyny znalazlam wyprzedaz w hurtowni tipsow firmy rendezvous co o nich myslicie??  :D Narazie uzywam star nail i calkiem niezle mi sie na nich pracuje.... Nie wiem czy ryzykowac zakup czy nie??? :roll:  Doradzcie :) Pozdrawiam :wink:

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-02-02, 20:09:11 »
rande są ok

gdzie jest ta wyprzedaż jestem zainteresowana

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-02-03, 23:13:09 »
we Wrocku w hurtowni..... wielu rzeczy z rande.. :)

Gość

  • Gość
jakosc tipsow???
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-03-17, 17:28:51 »
robie paznokcie metoda zelowa, tipsy kupilam na allegro 100 szt za jakies 10 zl zarowno mleczne jak i przezroczyste,ale widywalam tez tipsy znacznie drozsze. zastanawiam sie czy rodzaj tipsow oraz cena maja jakis wplyw na koncowy wyglad zrobionych przeze mnie paznokci??
ostatnio robilam kolezance paznokcie,uzywajac do tego mlecznych tipsow, po zrobieniu paznokci wyraznie odznaczaly sie naklejone tipsy tzn. do polowy paznokiec byl jasniejszy a od miejsca naklejenia tipsa duzo bardziej mleczny. byc moze ja cos robie zle,a jakosc uzywanych przeze mnie tipsow nie ma tu nic do rzeczy.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: jakosc tipsow???
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-03-17, 19:35:42 »
Cytat: "slifka"
ostatnio robilam kolezance paznokcie,uzywajac do tego mlecznych tipsow, po zrobieniu paznokci wyraznie odznaczaly sie naklejone tipsy tzn. do polowy paznokiec byl jasniejszy a od miejsca naklejenia tipsa duzo bardziej mleczny. byc moze ja cos robie zle,a jakosc uzywanych przeze mnie tipsow nie ma tu nic do rzeczy.

To niestety, raczej błąd w sztce- nieprawidłowe opracowanie tipsa.
Jedank i tak nie polecalabym "oszczędnościowych" zakupów na Allegro, zwłaszcza, gdy robi sie komus paznokcie.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-03-17, 21:55:07 »
ja tipsy z allegro kupuje na wzorniki (zewzgledu na cene)
nie nadaja sie one do pracy, maja czesto bledy (g****any odlew) na przyklad brakuje kawalka albo jest taki caly pomazany jak by sie plastik rozlazil, kieszonka byle jaka czasem wogole nie widac i czesto maja farfocle takie poprzyklejane... nie odwazyla bym sie na takich pracowac
ale do wzorkow super - duzo i tanie :)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-03-18, 15:44:12 »
również odradzam tipsy kupowane na allegro. kupuje tylko do malowania wzorków ale nigdy w życiu nie założyłabym takich klientce. dla mnie to jedno wielkie g*****....tak samo jest z żelami.

Gość

  • Gość
Z JAKIEJ FIRMY DOBRE NIEDROGIE TIPSY?
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-03-22, 14:24:51 »
no i jakie sa dobre z jakich firm?
jakich wy uzywacie?


kto kupowal tipsy u slaydi?
jakiej sa jakosci? dobre sa?

ja uzywam tipsow bassa,ale moze sprobowalabym czegos nowego :)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #68 dnia: 2006-03-22, 14:42:18 »
Witam,ja mam ten sam problem dlaczego widać tego tipsa,żelki robiła mi kolezanka jest świeżo po kursie i na mnie pierwszej testowała swoje umiejętności no ale wkurza mnie ten przebijający tips na dwóch palcach,pytałam jej dlaczego  tak wyszło no a ona sama nie ma zielonego pojęcia(jest trochę przygnębiona z tego powodu)szkoda mi jej bo jest bardzo staranna i solidna i pomyślałam że do was zwrócę się o pomoc.,jakbyście mogły jej pomóc byłabym wam bardzo wdzięczna.

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #69 dnia: 2006-03-22, 15:44:13 »
Cytat: "alka"
Witam,ja mam ten sam problem dlaczego widać tego tipsa,żelki robiła mi kolezanka jest świeżo po kursie i na mnie pierwszej testowała swoje umiejętności no ale wkurza mnie ten przebijający tips na dwóch palcach,pytałam jej dlaczego  tak wyszło no a ona sama nie ma zielonego pojęcia(jest trochę przygnębiona z tego powodu)szkoda mi jej bo jest bardzo staranna i solidna i pomyślałam że do was zwrócę się o pomoc.,jakbyście mogły jej pomóc byłabym wam bardzo wdzięczna.


po prostu dziewczyna zle zgubila granice miedzy tipsem a naturalnym paznokciem. nieprawidlowo opracowala tips.
pisala to albertyna...
praktyka czyni mistrza. jak znow do niej pojdziesz to przekaz jej zeby bardziej sie postarala i pilowala dokladniej, ale na samej krawedzi tipsa:)

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #70 dnia: 2006-03-22, 17:57:20 »
missanna a gdzie o tym pisała albertyna bo jakoś nie mogę znależć?

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #71 dnia: 2006-03-22, 18:19:07 »
a wiec tak fajne sa ezf , ibd tansze i ostatnio robia kariere produkty firmy randezvous min i tipsy i niedrogie  :D co wiedzialam napisalam aha jeszcze nsi pozdrawiam  :wink:

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #72 dnia: 2006-03-22, 21:00:30 »
albertyna pisała o tym TU w tym poście w swoim pierwszym zdaniu
 
Cytuj
To niestety, raczej błąd w sztce- nieprawidłowe opracowanie tipsa.

Gość

  • Gość
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #73 dnia: 2006-03-22, 21:45:09 »
active

Offline justyneczka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 77
TIPSY - które wybrać?
« Odpowiedź #74 dnia: 2006-03-23, 12:44:01 »
Polecam RANDEZVOUS są fajne i dobrze się trzymają; Crystal nails też używałam niby dobrze się trzymają ale są bardzo płaskie. Takze polecam tipsy z Randezvous :)