Autor Wątek: oczy a okulary  (Przeczytany 28123 razy)

Gość

  • Gość
oczy a okulary
« dnia: 2005-05-03, 17:16:32 »
Otóż mam tzw. ślad-wgłebieniepod oczami przez noszenie okularów przeciwsłonecznych prosze podajdzie mi jakieś pomysłychoćby proste,domowe na ujędrnienie tego miejsca .
Drugi problem to Czy minilifting daje dobry efekt przy zlikwidowaniu przede wszystkim rozciągniętej,opuchniętej skóry powiek,mam 19 lat a niestety powieki strasznie opadnięte...Jak poradzieć sobie z nimi? :?:

Gość

  • Gość
to proste Avon
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-03, 21:02:15 »
Jeśli przedewszystkim chcesz mieć ładne oczy to muszą one być odprężone i wypoczęte.W Avonie już raczej dawno kupiłam coś w stylu okularów.Najlepiej było zakładać to na noc.W środku był płyn który rozluzniał oczy.Efekt jest naprawdę super!!

Gość

  • Gość
Czy ktoś wie coś na emat tzw. wypełniaczy aby ujędrnić skór
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-04, 15:13:06 »
Niestety ale oczka muszą mieć intensywniejszą kuracje,nie wystarczą zwykłe okularki żelowe itp.Chciałam się dowiedzieć czy ktoś zastosował wypełniacze aby skóre nawilżyć ujędrniś?

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczy a okulary
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-07, 17:54:56 »
dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yell: ja wam dam!!!!!!wypelniacze i mini lifty...no tak nadeszly czasy....nie wieze ze powieka ci taaak opadla ze nie widac cie? :lol: zartowalam.....w wieku 19 lat?pewnie taka natura  i budowa oka ale jesli ci to przeszkadza to proponuje skore cwiczyc gimnastyka okaja mam opadajaca z natury ale do perfekcji unosze brwi delikatnie i oko jest ladne  zimne oklady ,algi,masaze,drenaz,i drogi dobry krem...jestem krotkowidzem wiec gdyby nie te zabiegi i gimnastyka oka to pewnie mialabym kurze lapki(juz mam!!!)jak okopy  wazny tez krem dobry krem czyli z mocznikiem kasztanowcem iliposomami generalnie krem musi byc najwyzszej jakosci na tym kremie nie warto oszczedzac...okulary przeciw sloneczne nawety zima.......na koncu makijaz podnoszacy powieke....a w wieku ok 40 plastyka gornej powieki i to na tyle chyba na tyle .... :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-08, 12:10:46 »
Spotkałem  takie fajne poduszeczki na zmęczone oczy.To jest siemie lniane z dodatkiem świetlika,melisy lukrecji i jeszcze jakiś ziół.Kładziesz się wygodnie poduszeczke na oczy siemie się przemierzcza i dopasowuje się do budowy anatomicznej twarzy.Jest wspaniała gimnastyka oczu i poprawia kondycje powiek.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczy a okulary
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-08, 12:17:17 »
obsługa forum a gdzie spotkales te poduszeczki?? :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-08, 12:48:49 »
Na targach medycyny naturalnej. Kosztują 15zł.Producent jest pod w-wą Naprawde są super.Może są gdzieś w sklepach zielarskich albo z naturą.Staram się bywać na takich targach.Dużo można siędowiedzieć i spotkać ciekawe żeczy.

Gość

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-08, 13:45:04 »
Dzięki za wszystkie rady...Mam pewne wątpliwości..A więc zaczne od okładów z alg -jakiego kolorku jest odpowiednia?Jak często stosować te wszystkie okłady z alg orzaz zimne okłady. W jakiej kolejności zadbać o powieki ..może najpierw masaż,zimne okłady,algi a krem rano i wieczorem?Proszę podaj jakiś kremik ...który stosowałaś albo stosujesz...Adrenaż pewnie robić co tydzień 5 razy z rzędu..?

Gość

  • Gość
oczy a okulary
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-08, 14:28:13 »
gimnastyka moze tutaj wiele zdzialac i preparaty odprezajace relaksujace itp

Offline Ewa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
oczy a okulary
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-08, 17:51:33 »
Polecam maskę ryżową na okolice oczu firmy Janssen

ORYZA YELLOW CONTOUR MASK
------------------------------------------
 (maska gumowa z alg do okolic oczu)
Ultranawilżająca gumowa maska. Znakomicie eliminuje obrzęki i worki pod oczami, daje uczucie chłodzenia. Zapobiega starzeniu się skóry. Połączone działanie unikalnych składników tworzy w rezultacie cienką warstwę spajającą komórki oraz wzmacniającą ochronne warstwy skóry. Kolagen pochodzenia morskiego zapobiega efektowi podbitych oczu, ujędrnia i wygładza zmarszczki w okolicach oczu.
Skład: kolagen pochodzenia morskiego, puder ryżowy, alginian, olejek różany.
Można stosować w połączeniu z dowolnymi zabiegami cery lub oddzielnie.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczy a okulary
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-10, 16:11:55 »
:D takze polecam jansena pracuje na tej firmie i jest super..polecam tez platki kolagenowe z tej firmy, ma takze ampulki na okolice oka...no i algi  zabieg wyglada prosto jesli chodzi o okolice oka demakijaz,pelling okolicy oka(firma mary cohr posiada taki peeling enzymatyczny liliowy)masaz na serum ,maseczka na 15 min i po tem na to algi.....masaz moze zawierac elementy drenazu.....fajna gimnastyka samej galki=zamykamy oczykladziemy na nie dlonie aby oko sie nie otworzylo i patrzymy w dol w gore lewo prawo kolka ..jesli chodzi o zimne oklady to algi sa zimne...super tez sa platki zelowe firmy vivien ktore trzyma sie w lodowce....zamiast alg zabieg moze byc z platami kolagenowymi tzw.okularki albo fasolka nasaczone sa wit a ..e..c..elastyna i pod nie wwlasnie ampulka zabiegi naprzemiennie raz z algami raz z platkami ale zawsze masaz w seri jako intensywny2 razy w tygodniu przez 3 tygodniejakopotem pielegnacja 2 w miesiacu ale spokojnie jeden w tygodniu zabieg po seriijesli rzeczywiscie masz problem opadajacej powieki na codzien krem na okolice oka i maseczka ja klade na noc maseczke silnie nawilzajaca na okolice oka firmy dr.rimpler jestnawilzajaca z witaminami do twarzy ale nadaje sie na okolice oka i super efekty pod maske algowa szczegolnie w lecie gdy skora jest przesuszona super tez na dlonie :lol: jesli nie masz dostepu do tych firm to masaz na serum ,kremie lub ampulce maseczka nawilzajaca i algi wybor firmy dowolna ale seria taka sama z kosmetykow nie rpfesjonalnych bardzo lubie oceanika i dermike sa to kosmetyki ktore spelniaja normy unijne i sa naprawde dobre a z gornej clinique......w masazu unikac rozcierania okolicy oka a wiecej oklepywania... :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
hm..
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-14, 20:22:27 »
Zdecydowałam się zrobić wkrótce drenaż limfatyczny.Ile kosztyje  na jedną powieke?

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
oczy a okulary
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-05-14, 20:58:49 »
hahah docia  :lol: rybko nie ma drenazu na jedna powieke  i nie ma drenazu powieki :roll: jest drenaz okolicy oka u mnie np kosztuje z maseczkami ampulkami i algami 50zl
ale sam masaz z drenazem ok25-30zl zalezy gdzie?
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-05-16, 19:55:21 »
Na teproblemy są dobre kremy z wyciągiem kokoryczy i lukrecji.Te zi€łka cudownie działają.

Gość

  • Gość
Pomocy Mam DOŁKI POD OCZMI!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-05-22, 09:58:42 »
Jak wspominałam te dołki to ślad po noszeniu okularów przeciwsłonecznych...są w kształcie półksiężyca.Niestety zwykły nawilżający krem mało pomół.Proszę -jaki krem o zwielokrotnionych działąniach ujęrniających i nawilżających pomoże?Można powiedzieć że te dołki są "odbite"i na ćienkiej skórze pod oczami i może troche na grubszej