Autor Wątek: depilacja twarzy  (Przeczytany 17881 razy)

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-04-26, 10:02:22 »
Hej.Co do preparatu Sally to trzymałam go wg.instrukcji.Napewno nie dłużej.(Nie dodałam że to nie taki sobie zwykły meszek był, ale po odstawieniu hormonów włoski zaczęły rosnąć grubsze i dłuższe no i musiałam coś z tym zrobić).Myślałam że każdy widzi tylko moje wąsiki!!!!Całe szczęście ze sobie sama robiłam i na swoich błędach sie nauczyłam.I żadnej dziewczyny w szkole nie skrzywdziłam :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
depilacja twarzy
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-04-26, 18:39:10 »
sylcia .... :splash: utopie cie no to duzo zapomnialas dodac meszek a hormonalne sprawy to roznica zreszta nie wazne a powiedz mi co robilas ze robilas zle z tym woskiem
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-04-27, 07:08:21 »
...ja jakos nigdy nie mialam problemu z woskiem, i bardzo polubilam to robic..., w szkole troche sie stresowalam, i na poczatku nie lubilam, bo mysle sobie kurcze przeciez to booooli ich....ale teraz tylko ciesze oko ...jak widze te cebulki na plastrze, albo wosku....  .

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-04-27, 10:00:00 »
Kobitki moje kochane smarowałam i rwałam,a że kilka razy to samo miejsce, które jest z resztą bardzo delikatne, to skóra nie wytrzymała i nosiłam kilka dni takie odrapane "coś" pod noskiem.

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-05-06, 11:37:12 »
Ja Ci odradzam pinsetą!! Mam znajomą która wyrywała sobie włoski pinsetą ale po jakimś czasie włoski zaczeły odrastać szybciej robiły się też małe blizny . Woskiem raczej też nie jest tak skutecznie bo zaczynają szybciej odrastać.Ja doradzam Ci zabiegi laserowe u kosmetyczki które są skuteczne na bardzo długi czas i usuwają włoski wraz z ich cebulkami.

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-05-16, 19:07:41 »
teraz to już sama nie wiem co mam zrobić, ale pewnie jak zwykle nie zrobię nic...:/ Każda radzi co innego...;) Ale ostatnio chciałam już kupić plastry z woskiem do depilacji twarzy... Ale pomyślałam sobie, że się wstrzymam i wpadnę zapytać, no i teraz już nie wiem, bo mówicie, że samej lepiej nie ruszać...Kurde, to co ja mam zrobić z tym...Ile w ogóle kosztuje śrdenio depilacja woskiem u kosmetyczki, może powinnam iść do lekarza czy coś, eh już sama nie wiem...Boję się, że potem będę tego żałować...

Aguś

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-05-17, 13:26:18 »
Polecam takze woskowanie jesli wiesz ze na dany wosk nie jestes uczulona. Zabieg powienin byc przeprowadzony u kosmetyczki poniewaz skora musi byc odpowiednio przygotowana i nalozony odp preparat po by nie wystąpilo podraznienie. Jest to zbyt delikatne miejsce by samemu manipulowac.  :wink:
Systematyczne woskowanie sprawi ze wloskow bedzie coraz mniej :lol:

Co do tarczycy? Trudno tu cos wnisoskowac.  Jak dlugo sie leczysz, jaka to choroba? Czy masz jakies inne objawy nadmiernego owlosienia? Uciązliwy tradzik? Czy cos zmienilo sie podczas choroby ze skorą, podczas leczenia? Czy meszek pojawil sie jak zaczelas chorowac czy mialas go juz od dawna?
Zaburzenia hormonalne sa niezwykle skąplikowane wiec nie mozna tu tak ogolnie sie wypowaidac.

Gość

  • Gość
wąsik
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-07-08, 00:17:15 »
witam.mam pytanko.od niedawna mam "wąsa" heh..to znaczy tak na to mówie..ale nie jest taki prawdziwy wąs..jest to meszek pod nosem.nie jest ciemny..ale czasem bardzo dobrze widzoczny:( niewiem co z nim zrobić?ogolić? może jakoś rozjaśnic?!czekam na wasze opinie!!pozdrawiam :oops:

Kasia_Zet_

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-07-08, 09:32:11 »
golenia ani wyrywania pęsetką nie polecam ;) możesz użyć do tego łatków wosku (na zimno) albo wybrać się do kosmetyczki na ciepły wosk- włoski odrosną, lae będą ciensze. Masz jeszcze jedną opcję - laserowe usuwanie włosków ;)

Implicite

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-07-08, 09:36:08 »
poszukaj no forum. podobny temat już był i dość dużo było tam opinii i porad

:)

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-07-08, 10:38:19 »
kup sobie plasterki z Joanny do depilacji twarzy  :D

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-07-09, 11:17:18 »
laser nie usunie jasnych włoskow!

Gość

  • Gość
depilacja twarzy
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-07-09, 22:35:21 »
Na początek polecam kupić wodę utlenioną 6% przemywać wąsik zrobi sie jaśniejszy i kruchy.może wystarczy,jeśli nie to zapraszam do gabinetu kosmetycznego na usunięcie woskiem najpewniejsze! :D

Gość

  • Gość
meszek
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-05-19, 23:40:00 »
Witam mam problem na górnej wardze miałam kilka włosków więc je usunęłam przez depilację woskiem w salonie kosmetycznym fakt włsoków nie ma ale mam taki dziwny kolor nie wiem czy to jest meszek nie mampojęcia jest jaśniejszy i widać jakby to były wlasnie wąsy próbowalam to zapudrować ale bez efektu proszę o pomoc :((((((((((((((((((((

Gość

  • Gość
włoski
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-05-20, 13:53:53 »
Może jest to po prostu owłosienie,które każdy człowiek ma na twarzy i całym ciele z resztą!?Może być równiez tak,że juz powolutku te wydepilowane włoski zaczynają Ci odrastac,są króciutkie i może dlatego tak Cię draznią.