Autor Wątek: Odżywka do paznokcji  (Przeczytany 23718 razy)

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-10-03, 16:57:28 »
ja również używam tej odzywki z Eveline- Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. I jestem z niej bardzo zadowolona. Jak dla mnie jest nie zastąpiona. Nie zamieniłam bym jej na inną. A jeśli chodzi o tą odzywkę Eveline  8 w 1 to jest coś zupełnie innego, ale słyszałam, że też jest dobra.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline telimena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #16 dnia: 2013-01-18, 15:10:29 »
Ja też przez dłuższy czas stosowałam odżywkę Eveline 8 w 1 i bardzo dobrze się sprawdzała. Ostatnio wypróbowałam również taką odżywkę Sally Hansen: http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/sh-46/69843 i jej także nie mam nic do zarzucenia. No może oprócz ceny, bo mi akurat udało się ją kupić na internetowej wyprzedaży, ale normalnie kosztuje około 60zł :/

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #17 dnia: 2013-01-27, 13:02:41 »
A mi ona nie odpowiadala, uzywalam dluzszy czas i pekały mi paznokcie, teraz uzywam 6w1 Anny, ale wroce chyba do Nail teka bo dla mnie byl najlepszy.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-01-27, 18:38:08 »
Ja miałam ochotę wypróbować eveline 8 w 1, ale nigdzie jej nie znalazłam, albo była w zestawie z tuszem czy pudrem tej firmy, a ja chciałam samą odżywkę. Teraz już nie chcę, bo suplement diety o którym pisałam w innym temacie pomógł bardziej niż odżywka pewnie by pomogła, ale mogę się mylić, bo właściwie to powinno się stosować zewnętrzną i wewnętrzną pielęgnację. Póki co działa wewnętrzna. :)


Offline Lilijka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-01-30, 21:56:15 »
Polecam Eveline 8 w 1. Używam od jakiegoś czasu i efekty niezłe. Fakt-lakier się nie trzyma,ale sama w sobie nadaje lekko białawy odcień pazurkom. Jedyny minus przy bardzo zniszczonych pazurkach- pierwsze kilka stosowań lekko niekomfortowych;czuć hmmm pieczenie? ból? ciężko nazwać to odczucie:/ Ale ogólne efekty na plus:)

Offline BeatkaSSS

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #20 dnia: 2013-05-19, 20:22:59 »
a ja polecam sally hansen. efekt krótkotrwały, ale naprawdę imponujący

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #21 dnia: 2013-05-21, 09:04:44 »
Jednak wypróbowałam odżywkę Eveline, ale nie tą słynną 8 w 1 tylko tą o nazwie Efekt jak z salonu.
Ma już drugie opakowanie i jestem z niej zadowolona.

Offline iiilona

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #22 dnia: 2013-06-20, 19:33:40 »
uwielbiam odżywkę 8w1 z eweline Oto na co natknełam się w internecie na jej temat? co o tym sądzicie?

Jak wpadłam w sidła super odżywki...

 Zapewne jak wiele z nas. Koleżanka poleciła koleżance, która jest koleżanką koleżanki ... i wszystkie miały piękne, długie paznokcie. Zachęcona widocznymi efektami i wcale niewysoką ceną ( ok 10 zł , ja nawet kupiłam w promocji za ok.8) od razu dwie butelki. I tak szczęśliwa, żyjąc wyobrażeniem nadchodzących lepszych czasów moim pazurków, stosowałam i stosowałam i stosowałam...

 Przerwę zrobiłam dopiero jak chciałam pomalować paznokcie na czerwono. Odzywkę zmyłam, pomalowałam czerwienią, której szybko się pozbyłam, bo będąc niezadowoloną z efektu odprysku i tego, że znowu mi się zadzierały paznokcie po bokach ( takie piękne i jak na mnie długie ) wróciłam (o zgrozo) do odżywki...

I wyszło szydło z worka...

 Zdarzył się moment, ze po zmyciu odżywki, nie miałam czasu jej nałożyć na paznokcie i tak chodziłam tydzień z niepomalowanymi pazurkami, jednym słowem- saute. :)
 I wtedy zauważyłam niepokojące objawy....

 Paznokieć był miękki, rozdwajały mi się prawie do połowy(!!!), zadzierały boki, że musiałam obciąć je totalnie króciutko, mało tego, płytka która odrastała, była rozdwojona.
 O co chodzi? Z przerażeniem zaczęłam szukać i drążyć temat w kopalni wiedzy, jaką jest internet i stary dobry papcio Google, podpowiedział mi kilka ciekawych tematów.

Przerażenie sięgnęło zenitu...

 ... gdy się okazało, że odżywka do paznokci powoduje ich chorobę zwaną ONyCHOLIZĄ.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #23 dnia: 2013-06-20, 22:18:16 »
Czytałam podobne opinie o niej. Jedni są nią przerażeni a inni zachwyceni. Widać taka jaj uroda. ;)
Ja mam odżywkę z Seche, na której było napisane, ze w stanie Kalifornia jeden z jej składników został uznany za rakotwórczy. ;)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline gosha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #24 dnia: 2013-07-02, 14:19:46 »
JA bardzo jestem zadowolona z tej odżywki do paznokcie. Może i kosztuje ciut więcej od innych ale jest naprawdę jakościowo bardzo dobra http://www.jessicacosmetics.com.pl/produkt/9/jessica%C2%AE-rejuvenation---odzywka-do-suchych-paznokc

Offline kasia38

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #25 dnia: 2013-08-10, 08:45:29 »
Kupiłam sobie odżywkę NAIL TEK II . Pierwszy miesiąc super..paznokcie rosły jak oszalałe, były twarde, zdrowe, lakier dobry potrafił się trzymać tydzień...ale...no właśnie to wszystko trwało do czasu. Po ok. miesiącu stosowania , paznokcie zrobiły się kruche i zaczęły się rozdwajać... zaczęły  płatami schodzić. Nie wiem dla czego ? Pomóżcie :frown: :frown: !!!

Offline toratora

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #26 dnia: 2019-01-12, 18:00:43 »
W pierwszej kolejności warto postawić na metody naturalne, tj. olejki kosmetyczne. Świetnie sprawdzi się olej rycynowy. Doskonale nawilża i wzmacnia, a ponadto zmiękcza skórki. Polecam.

Offline jusiawarda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #27 dnia: 2019-10-23, 21:37:36 »
U mnie się sprawdza odżywka Vitamin 10w1 z Semilac

Offline sanminko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #28 dnia: 2019-11-27, 00:39:13 »
U mnie się sprawdza odżywka Vitamin 10w1 z Semilac

Bardzo fajna odżywka  : brawo :

Offline monija

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Odżywka do paznokcji
« Odpowiedź #29 dnia: 2020-05-05, 17:08:37 »
bardzo lubie odżywki z eveline. Mam swoich ulubieńców ( jak 8w1 np) ale lubię też testować ich nowości. Teraz na tapecie jest np ten naturalny utwardzacz bio power. Używam go dopiero od kilku dni ale wszystko wskazuje na to, ze się polubimy ;D takie kompleksowe spa do paznokci zamkniete w niepozornej buteleczce :)