Autor Wątek: maseczki, odzywki i olejki do włosów  (Przeczytany 105762 razy)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-11-27, 21:47:36 »
Ostatni przetestowałam serię profesjonalną Matrix Biolage seria nawilżająca hmm cudo spróbujcie jak będziecie miały okazje !! Zapach mmm włoski delikatne i nawilżone, dobrze rozczesują się i kolorek nie spływa .A i jak na profesje przystępne ceny. Polecam !!
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-11-27, 22:25:18 »
a ile kosztuje taki cement ? obecnie uzywam maski proteinowej z Fekkaia  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-11-29, 08:37:38 »
olej rycynowy jest ponoc dobry i na rzesy tez

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-07, 22:03:27 »
psyciu kochana nie dalabys rady zagadac w avonie o wznowienie maski z macadamii i mleczkiem sojowym
taka szkoda ze jej nie ma  : nerwus :  : nerwus :  : nerwus :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-12-07, 22:06:42 »
Cytat: "linek"
maski z macadamii
z ciem?  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-12-07, 22:20:40 »
wyciag z macadamii -to takie orzechy, byla taka maska z serii naturals .
 nie pamietasz ? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-12-07, 22:28:12 »
zabij mnie ale nie  pamiętam :lol: mleczko sojowe tak  :lol:  naturals ma tyle tego że nie nadążam  :wink: zapiszę sobie jak wróci w ofercie specjalnej lub internetowej to dam Ci znać i zgłosisz się do swojej konsultantki  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-01-02, 22:58:14 »
Cytat: "lili"
Polecam Kerastase.


Ja również polecam Kerastase ...moim zdaniem super kosmetyki...szczególnie przypadła mi do gustu kapiel i olejek Oleo-Relax :lol: Na codzień uzywam Welli SP ampułek, odzywki 3.2 oraz szamponu 1.7 i 1.2

Gość

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-01-02, 23:02:32 »
Polecam Welle SP odżywke 3.2 - jest to kuracja o najwyzszej sile regenerującej...dla mnie rewelacja....lub Osmo Essence Intensive Deep Repair Mask...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-01-03, 17:19:58 »
Powróciłam do odżywki gliskura z jedwabiem :D

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
Re: CO na wypadajace wlosy?
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-01-18, 15:30:43 »
Cytat: "limonka85"
Dziewczyny poradzcie mi!!!! Wypadaja mi wlosy. Nie wiem czy to od farbowania, ale pzreciez prawie kazda z dziewczyn teraz farbuje wlosy. A farbuje je co 2 miesiace. Dodam ze stres tez sie do tego przyczynia bo prowadze intensywny tryb zycia. Wlosy pryskam mgielka ze skrzypu polnego. A uzywalyscie ampulek do wlosow. pytalam sie w aptece ale kosztuja 100 zl. moze ktoras z was zetknela sie z czyms tanszym?

mi rowniez wypadaja wlosy, lekarz zalecil mi biostymine...sa to ampulki ...mozna je dostarczac do organizmu  dozylnie badz przez wypicie...

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-01-18, 17:01:06 »
moja znajoma była u lekarza i tak przy okazji spytała sie o wypadające włosy. Lekarka powiedziała, że najlepiej jeść codziennie łyżke koncentratu pomidorowego najlepiej na kanapce.

Gość

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-01-18, 21:02:37 »
Mam rozjasniane blon wlosy i moja fryzjerka polecila mi rewelacyjna maske (mozna tez nakladac jak odzywke i splukac) z Kallosa Crema Al Latte - pieknie pachnie lub Kallos Plantica. A szampon tez z Kallosa niwelujacy zolte odcienie. A na co dzien Avon Advance Techniques Salon Therapy :)

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-01-18, 22:58:35 »
Najlepsze odżywki do włosów są dostępny TYLKO i wyłącznie przy farbach Loreal. Po wielkich poszukiwaniach, odkryłam, że nie można ich kupic w żadnym innym miejscu (nawet firmowych salonach) :cry:  włoski są po niej suuuper gładnie :!:  Powiedziałabym nawet, że duużo lepsze niż po zabiegu z odżywczej ampułki lub maski w niejednym salonie fryzjerskim...
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-01-19, 13:21:18 »
Cytat: "Agatta"
Najlepsze odżywki do włosów są dostępny TYLKO i wyłącznie przy farbach Loreal. Po wielkich poszukiwaniach, odkryłam, że nie można ich kupic w żadnym innym miejscu (nawet firmowych salonach) :cry:  włoski są po niej suuuper gładnie :!:  Powiedziałabym nawet, że duużo lepsze niż po zabiegu z odżywczej ampułki lub maski w niejednym salonie fryzjerskim...


Ja wlasnie ostatnio farbowalam Lorealem i faktycznie te maski co dostaja do farb to super,nawet lepsze niz w Garnierze.Mi starczylo jej na 3, 4 razy ale nie mam dlugich wlosów. ale rzeczywscie super i bardzo ladnie pachna 8)