Autor Wątek: Higiena skóry, paznokci i włosów kosmetyczki  (Przeczytany 5157 razy)

agak

  • Gość
Higiena skóry, paznokci i włosów kosmetyczki
« dnia: 2008-09-15, 15:33:46 »
Witam , bardzo mnie interesuje zawód kosmetyczki , dotychczas tylko czytałam bo to forum to skarbnica wiedzy , i dlatego poszłam do szkoły o tym profilu , potrzebuję pomocy ponieważ ma już zadaną pracę kontrolną o temacie:HIGIENA SKÓRY , PAZNOKCI I WŁOSÓW KOSMETYCZKI  nie mam pojęcia co napisać jak wy kosmetyczki dbacie o dobry wizerunek zanim skończę szkołę to się tego wszystkiego dowiem , ale na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia jak zacząć temat PROSZĘ PROSZĘ POMÓŻCIE :cry:


temat zmieniono - Administratorka

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Higiena skóry, paznokci i włosów kosmetyczki
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-15, 21:41:33 »
Zapewne musisz napisać o tym,że kosmetyczka zawsze powinna mieć umyte ręce, ciało,włosy, o tym aby włosy były upięte jak są długie i by nie przeszkadzały jej w pracy, kosmetyczka powinna mieć zadbaną cerę, dłonie itd...można wspomnieć aby kosmetyczka nie paliła papierosów, ponieważ od takiej osoby czuć zawsze zapach dymu papierosowego,o tym że podczas zabiegu nie powinna żuć gumy , powinna mieć zawsze odpowiednio skrócone paznokcie, by np nie drapać po skórze podczas masażu, paznokcie powinny być zawsze wyszczotkowane aby nie było za nimi, pod nimi brudu


Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

agak

  • Gość
Higiena skóry, paznokci i włosów kosmetyczki
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-16, 09:27:38 »
dziękuję postaram się wykorzystać maksymalnie waszę podpowiedzi , tylko Pani dr. dermatotog która wykłada nam przedmiot to wymagająca niestety i muszę napisać jak kosmetyczka dba o swoje : włosy paznokcie i skóre i weż ko0bietę zrozum o co jej chodzi czy jakich kosmetyków używa czy jak pielęgnuję poszczególne partie ciała eh dziewczęta pierwszy zjazd a ja już mam kłopot , ale może to tylko początki