Autor Wątek: Serum na porost brwi  (Przeczytany 3362 razy)

Offline Miłośniczkapsów

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Serum na porost brwi
« dnia: 2014-10-31, 21:54:05 »
Drogie koleżanki. Prowadzę gabinet od kilku lat. Niestety coraz częściej spotykam się z nowymi klientkami, które chciałyby mieć ładne brwi, ale niestety nie ma z czego zrobić ładnego kształtu... Czasem wynikiem braku brwi są  błędy w regulacji przez samą klientkę, a czasem przez niewprawną kosmetyczkę. Ostatnio jednak odwiedziła mnie młoda kobieta, której brwi były bardzo rzadkie i miały długi włos. Po prostu koszmar, jak po chemioterapii. Klientka twierdziła, że nikt jej nie "pomógł" w uzyskaniu takiego wyglądu. Po prostu zawsze takie były od zawsze... Ja w takich przypadkach nigdy nie pozostaję obojętna. Zaczęłam poszukiwać skutecznego serum do brwi. Znalazłam nowość CharmBrow firmy charmine rose. (Ich serum do rzęs jest rewelacyjne, sama wypróbowałam i używam do dziś już dwa lata.) Cena CharmBrow może odstraszyć: 190 zł. za małe opakowanie. Jeśli czyni cuda to warto, ale czy je czyni to już pytanie do Was. Czy która z Was już to serum używała lub któraś z Waszych klientek i czy warto je kupić? Nie mogę polecić klientce czegoś, o czym nie wiem, czy działa. Proszę o pomoc.   

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Serum na porost brwi
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-11-05, 21:40:40 »
Cena rzeczywiście powalająca. Ci od Revitalash maja tez specyfik do brwi. Jeżeli działa tak samo dobrze jak Revitalash to rewelka. Jednak ja nie stosowałam tego i nie wiem czy działa. Zresztą oni już mają całą serię w tym też do włosów.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline belgisto.pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Serum na porost brwi
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-03-06, 13:07:04 »
A ja bym spróbowała olejku rycynowego, skoro pomaga na włosy, rzęsy i paznokcie?

Pozdrawiam :)