Autor Wątek: Aerobik  (Przeczytany 19535 razy)

Gość

  • Gość
Aerobik
« dnia: 2006-09-22, 20:21:28 »
Hej dziewczyny :) Postanowilam troszke sie poruszac gdy zacznie sie szkola. Jestem z Wroclawia i szukam jakiegos fajnego aerobiku. Slyszalam ze w Galerii Dominikanskiej daja niezly wycisk wiec podobno warto sie tam zapisac. Co o tym sadzicie?? Pozdrawiam :)

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Aerobik
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-15, 00:48:54 »
hejka i co znalazłas jakies ciekawe miejsce by sie poruszać bo własnie też chciałam pochodzic na jakis aerobic bo zimno sie robi i trzeba sie troche rozgarzac.........pozdrawiam

Gość

  • Gość
Aerobik
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-24, 10:06:21 »
Zczelam chodzic do Blekitnej Laguny na Ul Slowianskiej i jestem bardzo zadowolona :) Dziewczyny bardzo fajnie prowadza zajecia i jest mila atmosfera :) Slyszalam ze rowniez w Galerii jest fajnie :)

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Aerobik
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-24, 12:04:20 »
...to może kiedyś sie umówimy i pójdziemy razem....wiesz mieszkam od niedawna we Wrocławiu i jeszcze sie chyba za dobrze nie zaklimatyzowałam.... w jakie dni chodzisz..??? ile kosztuje tam w ogóle ten aerobic....??? pozdrawiam

Gość

  • Gość
Aerobik
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-25, 10:42:52 »
9 zl za godz. Chodze w pon, wtorki i czwartki w godz popoludniowych tzn 18- 19 czasami jak nie ma miejsc to 20 lub 21. A co porabiasz we Wrocku?? Uczysz sie gdzies czy studjujesz?? Ja jestem na 3 roku w WSF u Czamary :) Pozdr :)

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Aerobik
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-28, 10:03:46 »
....hejka jestem w studium kosmetycznym.....moze sie dziś umówimy jakoś i pójdziemy razem na ten aerobic.....???

Gość

  • Gość
Aerobik
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-02, 01:56:48 »
ja pracuje w bellissimie na krzykach (kosmetyczka)i mamy fitnesik i silke dla babeczek ogolnie kameralnie i spokojnioe bez karkow na silce :D
zajecia pilates joga abt tbc bbs fut berning itp stronka www.bellissimaclub.pl Zapraszam

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Aerobik
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-02, 13:45:36 »
Super. Zazdroszczę Ci,że masz siłownię i fitnesik pod noskiem i tych wszystkich specjalistów, można się od nich sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć  :wink:

Gość

  • Gość
Aerobik
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-02, 16:54:33 »
wszyscy zazdroszcza tylko nie wiem dlaczego silownia czsami bo na kosmetyce jest tyle ludzi ze jaki juz skoncze prace to nie mam sily tam pojsc bo padam na r....
ale naprawde sie mozna duzo nauczyc tylko lepiej pracowac na siebie nie kogos

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Aerobik
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-02, 17:46:48 »
...wiec moze sie tam wybiore i zobacze....

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Aerobik
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-03-15, 16:55:48 »
Temat stary, ale jest więc mam nadzieję, że można pisać i nie będę wyzwana o odświeżanie starych tematów :roll:

Ja zaczynam ćwiczonka, ostatnio znalazłam świetne ćwiczenia, które dają super efekty jest to "6 weidera" ćwiczenia na początku mogą męczyć ale później już może jak miną zakwasy będzie dobrze :lol: A może, któraś z was już robiła te ćwiczonka, albo jest w trakcie??
دوبدوا

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Aerobik
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-03-15, 18:59:02 »
Ja kiedyś, ale wymieklam, natomiast mam zamiar zaczac znow jak sie zrobi troszke cieplej :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Aerobik
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-03-15, 19:28:35 »
Pierwsza seria to może nie jest najgorsza, ale dalej to już chyba gorzej będzie. Też zastanawiam się nad kupnem płyty z aerobikiem 8) Kurczę wiosna idzie trzeba zadbać o sylwetkę.
دوبدوا

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Aerobik
« Odpowiedź #13 dnia: 2008-03-17, 15:19:47 »
ja sobie ściągnęłam z nety fajny filmik z aerobikiem jeszcze nie wypróbowałam ćiwczeń ,ale jest juz super bo brzuch uda i posladki...z jane fondą :wink:

Darmika

  • Gość
Aerobik
« Odpowiedź #14 dnia: 2008-03-17, 22:17:04 »
6 weidera sa to rewelacyjne cwiczenia efekty po nich sa swietne...ale pod warunkiem, ze kazde cwiczenie jest wykonywane prawidlowo i nie opuszcza sie ani jednego dnia...!!mimi zycze powodzenia i abys wytrwała rezultety sa nie wiarygodne i napewno bedzisz zadowolona :D