Autor Wątek: Otwarcie salonu manicure pediciure  (Przeczytany 15244 razy)

Offline paty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Otwarcie salonu manicure pediciure
« dnia: 2015-10-05, 09:28:47 »
Panie i panówie:) nie wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam post :) ale mam pytanie od dłuższego czasu mam marzenie żeby otworzyć swój malutki salonik typowo manicure pedicure, depilacja woskiem i tu moje pytanie bo chciałaa bym dodatkowo prowadzić sprzedaż produktów do stylizacji paznokci, ale zastanawiam się czy to nie za dużo na raz i czy warto dwie środki za ogon ciągnąć.  I drugie pytanie czy na lokal ok 30 m wystarczy mi 10 tys na początek?  Dużo rzeczy mam w domu takich jak profesjonalne frezarka stolik do  manicure lampę led żele hybrydy akryl.  Napewno na autoklaw odrazu mnie nie będzie stać,  ale chcę podpisać umowę z dentysta :) proszę o rady i jakieś informacje :) a no i czy dam radę n początku sama czy odrazu szukać pracownika?  :)

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Otwarcie salonu manicure pediciure
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-12-17, 20:05:10 »

Na początek sprobuj sama, jak już rozkręcisz biznes to zatrudnisz dodatową osobę do pomocy:)
a co do 10 tys na poczatek - wszystko zalezy jaki lokal podnajmujesz ( bo rozumiem, ze te pieniazki ida wylacznie na lokal a caly sprzet juz masz) czy byla tam wczesniej kosmetyka prowadzona, czy też musisz wyremontować całość pod swoją działalność ;p  - jesli musisz zrobic większy remont, nowe plytki, mebelki - to moim zdaniem na pewno nie wystarczy
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline róża

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Otwarcie salonu manicure pediciure
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-04-04, 19:44:59 »
Moim zdaniem samej łatwiej na początku.

Offline missBT

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Otwarcie salonu manicure pediciure
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-07-25, 19:43:11 »
Przy tak skromnym budżecie trzeba się nastawić na jak największą optymalizację kosztów działalności. Na początku zdecydowanie praca samemu. Ze sprzedażą bym poczekała, mając takie pieniądze na początek trudno będzie się zaopatrzyć.
Aktualne promocje:
http://vivienclinic.pl/depilacja-laserowa - depilacja laserowa 50% zniżki na pierwszą wizytę
http://vivienclinic.pl/makijaz-permanentny - bezpłatna wizualizacja makijażu permanentnego
Zapraszamy!

Offline Filip432

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Otwarcie salonu manicure pediciure
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-09-23, 18:26:45 »
No trzeba oszczędzać

Offline sroza

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Otwarcie salonu manicure pediciure
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-08-03, 12:03:52 »
Oszczędność to podstawa
Nie pozycjonujemy się!

Offline mariolka

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Otwarcie salonu manicure pediciure
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-04-30, 17:55:01 »
Zadbaj od samego początku o dobry marketing
Początkująca konsultantka kosmetyczna :) Dużo pytam, słucham i powoli się uczę