Autor Wątek: naturalny makijaz  (Przeczytany 6115 razy)

Offline Mala Miss

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
naturalny makijaz
« dnia: 2016-04-03, 14:58:42 »
Jaka metoda najlepiej zrobic makijaz pernamentny zeby wygladal naturalnie. Nie chce wygladac jak wymalowana lalka :-)

Offline Marteena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-04-15, 23:11:50 »
Przy makijażu permamentnym brwi najbardziej naturalnie wygląda metoda włoskowa. Ale najlepiej, by doradziła ci wizażystka, która będzie go wykonywać, bo to wszystko zależy od typu urody osoby, która ma mieć go wykonanego.

Offline transsat

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-04-19, 15:12:15 »
A jak wygląda to cenowo ?

Offline strach12

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-04-21, 15:06:24 »
No własnie, podpinam sie do pytania.:)

Offline carrie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-01-24, 14:22:04 »
Też jestem bardzo ciekawa jak to wygląda cenowo bo myślałam o tym by sobie zafundować
Nie pozycjonujemy się!

Offline kai

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-02-20, 13:26:19 »
Powiem Wam szczerze, że ja tego nie polecam - okej, ja źle trafiłam, ale miałam robiony makijaż oczu, obie kreski, pomijając fakt, że górna kreska jest niedociągnięta to jeszcze makijaż trzyma się już czwarty rok. Na dole kreski zeszły do połowy, więc muszę je codziennie poprawiać, żeby nie wyglądać jak kosmita we wczorajszym makijażu. A na górze... szkoda gadać, wytarło się jedynie przedłużenie kreski, czyli kreski wyglądają gorzej, niż jakbym sama je sobie rysowała codziennie. Oczywiście uważam, że to ogromna wygoda, ale trzeba uważać na salon. Moje kreski już chyba nie zejdą, jeśli chciałabym się ich pozbyć, muszę zapłacić drugie tyle za ich usunięcie. Według mnie gra nie warta świeczki.
Nie pozycjonujemy się!

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-03-07, 10:21:21 »
A nie możesz iść do salonu, w którym miałaś robione kreski na ich poprawkę? Tak byłoby najrozsądniej.
W kwestii brwi- naturalnie wyglądają te, które są wykonane metodą włosową. Mi tak doradziła kosmetyczka i efekt mi odpowiada- robiłam w warszawskim salonie Jest pięknie. Brwi wyglądają naturalnie, bardzo świeżo i estetycznie. Koleżanki też mówią, że takie brwi bardzo mi pasują, a ja się cieszę, że nie muszę już kombinować przed lustrem jak doprowadzić je do ładu.

Offline baskaer

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-05-26, 09:20:14 »
Niestety trzeba czasem makijaż poprawiać. To normalne, że się ściera (i bez obaw, na sto procent w końcu zejdzie).

Offline Barwiołek40

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-08-24, 09:55:32 »
Ja za sam makijaż pernamenty brwi zapłaciłam 800 zł, efekt się długo utrzymywał, ale dla mnie aż za długo, ponieważ nie byłam z niego zadowolona.

Offline Stasia_L

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-08-29, 15:35:48 »
Ja mam bardzo wyraziste brwi, więc nie potrzebuje makijażu tej cześci twarzy, ale marzy mi się pernemanty ust, z tym, że boję się, że zostanie nieestetyczny kontur, który będzie odróżniał się od reszty ust.

Offline koperka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: naturalny makijaz
« Odpowiedź #10 dnia: 2017-12-06, 23:00:14 »
też robiłam brwi u Dominiki w Jest pięknie <3 świetna dziewczyna z ogromnym talentem :) Nie tylko zresztą ja u niej robiłam, ale moja jedna znajoma także. U niej w salonie jest bardzo sympatyczna atmosfera i aż miło się tam siedzi :) a brwi spod jej ręki wychodzą idealne