Autor Wątek: jakie znieczulenie  (Przeczytany 36909 razy)

Offline olivca

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-08-02, 15:59:40 »
mi pani wykonywała makijaż na maści emla. uzupełniała ją, jak twierdziłam, że boli:)

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-09-01, 23:32:51 »
Niestety każdy ma inny próg bólu:(
 
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-09-06, 23:53:13 »
Osobiscie najbardziej lubie i polceam emlę, sama tez uzywałam i bylo ok
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline korella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #18 dnia: 2012-05-10, 20:57:27 »
hm, przez internet.... a jaką mam gwarancję, że to jest oryginalny produkt i nie zaszkodzi klientce?

 najlepsze znieczulenie to tag 45, bez dwóch zdań próbowalm wszystkiego, na allegro można kupić bardzo tanio, oczywiście kładzie sie je już na uszkodzony naskórek. Na początku emlę, ale tylko gdzy nie zaczęliśmy jeszcze zabiegu

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-01-15, 14:10:41 »
Ja stosuję maść emla i  później w trakcie iniekcji lidokainę;p jestem zadowolona, klientki tez nie narzekaja;)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Ars Beauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #20 dnia: 2014-01-30, 14:37:03 »
Zacznijmy od tego, że należy rozróżnić dwa rodzaje znieczuleń:
1. przed zabiegiem, które działa miejscowo, umożliwia bezbolesne rozpoczęcie zabiegu, koi podrażnienia, nawilża i normuje stan skóry.
2. w trakcie zabiegu - są to specjalne środki stosowane po naruszeniu ciągłości tkanki skórnej, likwidują one uczucie bólu, minimalizują krwawienie, opuchliznę oraz podrażnienia skóry. Zawartość lidokainy sięga poziomu 5%.
Wiele salonów i wiele linergistek postępuje nazbyt oszczędnie nie oferując znieczulenia w cenie zabiegu, co ma wpływ na komfort pacjentki a więc i jej końcową opinię i rekomendację wśród koleżanek. Zwróćcie uwagę, że na wielu forach kobiety piszą, iż nie zdecydują się na ten zabieg z powodu bólu - a więc jest to strata salonu.
Te znieczulenia naprawdę nie są aż tak drogie a mimo pojemności na poziomie 15ml starczą na wiele, wiele zabiegów.

Offline Becia76

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-11-13, 13:05:21 »
Polecam maść Elma jest super ale może inne pacjentki mają inne doświadczenia ze znieczuleniem.
Nie pozycjonujemy się!

Offline kk0011

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #22 dnia: 2018-07-08, 19:11:04 »
U mnie niezmiennie od kilku lat krem okluzyjny. Nie jest drogi a klientki mówią,że skutecznie znieczula i zabiegi są przyjemniejsze
« Ostatnia zmiana: 2018-07-09, 09:45:56 wysłana przez Tomek »

Offline maty_lda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #23 dnia: 2018-07-17, 10:42:20 »
Zależy od progu bólu, ale dość często stosuje lidokaine.

Offline NAWIASAN

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #24 dnia: 2019-05-21, 13:23:30 »
Tak zgadza się każdy ma inny próg bólu, więc nie można jednoznacznie stwierdzić, akie znieczulenie będzie najlepsze. Mi linergistka zaleciła jedynie znieczulenie maścią i było ono wystarczające.
« Ostatnia zmiana: 2019-05-22, 13:05:00 wysłana przez Tomek »
Nie pozycjonujemy się!

Offline Jakska22

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #25 dnia: 2021-02-23, 14:41:40 »
Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli potrzebujecie porady seksuologa to polecam wejść na https://www.seksuolog-psycholog.com i umówić wizytę online.

Offline Maria17C

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jakie znieczulenie
« Odpowiedź #26 dnia: 2023-06-29, 09:04:24 »
Wybór znieczulenia do makijażu permanentnego zależy od preferencji klienta oraz zaleceń profesjonalisty. Możliwości obejmują znieczulenie miejscowe w postaci kremów znieczulających lub iniekcyjnych znieczuleń miejscowych. Jeśli chodzi o aparat i barwniki, ważne jest, aby wybrać renomowanego i doświadczonego profesjonalistę, który stosuje wysokiej jakości aparaty do makijażu oraz bezpieczne i trwałe barwniki, aby zapewnić najlepsze rezultaty i minimalizować ryzyko powikłań.