Autor Wątek: jaki makijaz na te okazje?  (Przeczytany 69670 razy)

Gość

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« dnia: 2005-05-31, 13:57:01 »
bedzie czerwona sukienka, zlote dodatki, oczka piwne i wloski hmm szatynka jestem  tylko jaki makijaz w jakich kolorach?? zastanawiam sie nad brazem i zlotem <brokat>

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-31, 14:09:49 »
tez mi sie zdaje ze brazik i zloto bedzie dobrym wyborem!a jakas wieksza okazja bedzie? :D

Implicite

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-31, 15:40:30 »
albo typowo elegancki makijaż - mocno wytuszowane rzęsy, oczka podkreślone czarną kredką lub eyelinerem. cienie w neutralnym kolorze, delikatne. usta podkreślone bordową lub czerwoną pomadką, tak żeby wspólgrała z kolorem sukienki. wypielgnowana, nawilżona cera, z podkładem, który dałby aksamitny wygląd. no i na koniec odrobina jakiegoś ciemniejszego różu na kości policzkowej.

lub ew. możesz iść w kierunku złota, tylko bez przesady, żebyś nie była cała czerwono-złota ;)

właśnie w jakim kolorze torebka i buty i co to za okazja  :D

Aguś

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-31, 17:10:38 »
Napewno zrezygnuj z cieplych kolorów bo caly efekt prysnie czyli : nie przesadzaj ze zlotymi cieniami i cieplym brazem. Ja propoponuje klasyke jak mówi implicite co bardzo podkresli twoja urode. Oczka raczej neutralne cienie tylko podkreslające swiatlocien(jak znajde jakąs paletke to przesle ci zdjecie bys wiedziala jakie kolorki) i kreska oraz tusz natomiast usta jak najbardziej mozesz podkreslic szminka w kolorze czerwieni jak sukienka(tylko bez perly) :D

Gość

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-31, 18:44:48 »
A ja zrezygnowalabym z brazu! Twoje oczy beda wygladaly na zmeczone.Jestes mloda ,a mlodosc ma swoje prawa i mozna zaszalec.Tym bardziej,ze juz prawie lato i czas na troche ekstrawagancji.
Rozjasnij cala powieke bialym lub bezowym cieniem (mat) poloz czerwony cien (fajny ma Inglot) i czarna kreska eyeliner'em wyciagajaca oko.Takie kocie i zalotne.Mocno wytuszuj rzesy,zeby daly efekt dlugich i gestych. Nie spomnialam o podkladzie,ale jesli to balety na cala noc,to nie przesadzaj z nim.W taka pogode bedzie splywal.Uzyj go niewiele,a nastaw sie na puder sypki,ktory zlikwiduje blyszczenie twarzy.Jesli oczy beda mocno podkreslone,to nie przesadzaj z ustami.Podkreslenie ich w zupelnosci wystarczy.No i na srodek ust koniecznie(mody bardzo obecnie) blyszczyk
Rozu tez mozesz uzyc,aby ozywic cere.Ja dodalabym odrobine podru lub rozu z drobinkami,aby troszke sie mienila.Moze byc ze zlotem,bo takie sa dodatki.Ale nie duzo!
Powodzenia I napisz jak wyszlo.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-31, 21:07:05 »
ja tez sie zgadzam co do ust..czerwone i blyszczace najlepiej max factor na cala noc z blyszczykiem  oczka moga byc wymodelowane grafitowym cieniem tzw.przydymione oko i mocno wytuszowane rzesy do sufitu brewki ulozone i wyczesane odzywka do brwi albo przy czerwieni warg mozesz zrezygnowac calkowicie z cienia ale rzesy musza byc starannie wytuszowane i wczesniej podkrecone zalotka :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-31, 21:14:08 »
okazja - wesele, tak mi sie chce w brazie takie przydymione zrobic jak nie wiem co

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-31, 21:28:51 »
hahha :D angell zrob sobie brazowe przydymione najwazniejsze abys czula sie dobrze bo nie wiem jak bardzo mozemy wciskac to i tak zrobisz swoje  :wink: a najlepiej pokombinuj kazdy makijaz jaki ci zostal zaproponowany i sama zobaczysz
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Jaki kolor cieni do sukienki w kolorze ekri
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-07-17, 19:02:55 »
Dziewczynki mam zrobic makijaz kolezance na wesele i chcialam się Was poradzic jaki kolorek cieni pasował by do sukienki w kolorze ekri. Dziewczyna ma jasną karnację, piegi, jest brunetką. Z góry dzięki za rady :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-07-17, 22:17:45 »
może brązik ??? :P a jakie oczy ma koleżanka ??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-07-18, 07:19:21 »
też się zastanawiam nad brązem, myślę też nad połączeniem jasnego cienia z szarością. I tu jest problem bo nie pamiętam jaki kolor oczu ma ale chyba niebieski

Gosiaczka

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-07-18, 09:06:43 »
jezeli kolezanka ma niebieskie oczy to brazowy podkresli jej naturalny kolor, jezeli ma brazowe oczy to cienie niebieskie, a do oczu o kolorze zielonym fiolety polecam.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-07-18, 16:28:47 »
ładny szary odcień umiejetnie zastosowany tez powinien współgrac z całościa:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-07-18, 20:26:33 »
Dzięki dziewczyny, jesteście niezastąpione :)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-07-18, 20:53:14 »
ja predzej sklaniałabym się do szarosci poniewaz brazow nie powinno sie stosowac na wieczor. oko wtedy wyglada na zmeczone.