Autor Wątek: zabiegi na skóre wokół oczu  (Przeczytany 13612 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-10-20, 16:10:43 »
jak zlikwidować i z czego powstają opisalam w artykule a co do tego jak je "ukryć" to polecam jakiś dobry korektor. co do firm to może art deco?

Offline Misia1

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 68
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-10-20, 18:39:47 »
Cytat: Kim
jak zlikwidować i z czego powstają opisalam w artykule

ok ale tam jest informacja jak zlikwidować cienie pod oczami a ja pytam o worki :)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #32 dnia: 2009-01-25, 13:13:12 »
przedewszystkim wywiad czy nie są spowodowane problemami ze strony układu krązenia i po wykluczeniu przyczyn zdrowotnych można klientce regularnie robić drenażyk limfatyczny :wink: ja jestem właśnie w trakcie konstruowania zabiegu na takie podpuchnięte oczęta, i tu sie chciałam poradzić co bardziej doświadczonych koleżanek; myśle żeby to połączyc z maską algową i myślę że nakładalabym ją po drenażu na okolice oczu kładąc jakąś dobrą ampułkę co o tym sądzicie, macie jakieś propozycje dot produktów które mogłabym użyć widziałam swego czasu na allegro algową maske z kofeiną podobno dobrą na tego typu problem http://www.allegro.pl/item536377721_algi_kawowe_drenujace_twarz_i_pod_oczy_dotleniaja.html Co wy na to :?:  a moze macie lepsze propozycje :?:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #33 dnia: 2009-01-27, 10:45:15 »
Moze jako" trudna" klientka;)  napisze.
U mnie po drenazu nastepuje efekt odwrotny. Czyli moje oczka sa 3 dni opuchniete. Mimo wyciszajacych platkow itp.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #34 dnia: 2009-02-06, 23:02:06 »
Elenko nie powiem, zagiełaś mnie tym pytaniem ale dziękuję bo lepiej przegryźć to w teorii by wiedzieć na czym się będzie stało. Nie powiem, liczyłam trochę na to że bardziej doświadczone ode mnie koleżanki wypowiedzą się, ale jakoś nie wyszło a ja wzięłam się za książki i znalazłam:
Piotr Szczotka, Ewa Mikuła "Masaż twarzy w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetyce" rozdział poświęcony drenażowi limfatycznemu
"...czasem po takich zabiegach, na krótko może pojawić się lokalny obrzęk, ale nie jest on wynikiem źle przeprowadzonego zabiegu, a jedynie chwilową reakcją tkanek." Cóż wynika z tego że jesteś tego żywym przykładem, tymbardziej że podczas zabiegów wykonujemy drenaż limfatyczny w uproszczonej wersji; opracowujemy pnie szyjne następnie twarz ale nie opracowujemy głowy :?  zatem nie polecam ci drenażu na mniej niż tydzień przed wyjściem :wink:  a póki co szperając dalej postaram się znależć skuteczne wyjście także i na twoje oczka :D  pozdrawiam serdecznie i ufam że spotkamy się w maju na kursie :D
      
      Dodane po 13 min.:
                     hmmm a może np takie drenujące algi bez wykonywania drenażu manualnego...
ciekawe czy ktoś podoła wypowiedzieć się na ten temat :wink:

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
zabiegi na skóre wokół oczu
« Odpowiedź #35 dnia: 2009-02-20, 11:56:49 »
ja robię taki zabieg na okolice oczu- maska ziołowa na powieki z Jadwigi, płatki kolagenowe z Bielendy pod oczy, na to alga rumiankowa, łagodząca, na zakończenie zabiegu kremik pod oczy i na powieki  :D
Robię taki zabieg jako sam oddzielny, albo w połączeniu z sonoforezą lub mikrodermabrazją
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.