Autor Wątek: która metoda?  (Przeczytany 4241 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
która metoda?
« dnia: 2005-05-25, 15:23:29 »
na lato chce sie wybrac na kurs wkoncu ale niewiem na jaki doladnie sie zdecydowac- czy na tipsy- zel i akryl czy na fiberglass i zdobnoctwo klasyczne!doradzcie mi co jest lepsze bo niejestem az tak bardz obeznana w tych sprawach!

Gość

  • Gość
która metoda?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-25, 16:00:25 »
Mysle ze decyzja najbardziej nalezy do ciebie
Fiberglass jest metodą jeszcze mało znana i dość drogą
wiec moze najpierw wybrac sie na żel i akryl
pocwiczyc i potem reszte
ale decyzja nalezy do ciebie  :D  :D

Gooosha

  • Gość
która metoda?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-25, 16:07:39 »
Ja bym zrobiła akryl i żel, sa to  najbardziej popularne metody.

Gooosha

  • Gość
która metoda?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-25, 16:08:42 »
Ale rzeczywiście decyzja należy dla ciebie  :)

Implicite

  • Gość
która metoda?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-25, 16:15:15 »
zdecydowanie na początek polecałabym akryl i żel. ew. samo zdobnictwo. mieszkam w mieście gdzie jest ok. 110 tys. mieszkańców i szukałam kosmetyczki która by robiła fiberglass i nie znalazłam, widać jak na razie nie ma aż tak dużego zapotrzebowania na tą metodę. (a salonów które ogólnie zajmują się paznokciami jesy dziesiątki) a co niektóre panie, które zajmują się przedłużaniem pazurków robiły taką minę, z której wynikało że nie wiedzą co to nawet fiberglass

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
która metoda?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-25, 16:48:09 »
no wlasnie ja na poczatku tez pomyslalam wlasnie o zelu i akrylu. i na to na pewno sie zdecyduje!

Gość

  • Gość
która metoda?
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-12-27, 14:01:02 »
A czy polecacie robic zel i akryl od razu, czy najpierw jedna metode, a dopiero po jakims czasie druga? Bo wlasnie nie wiem na co sie zdecydowac...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
która metoda?
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-12-27, 14:22:20 »
ja bym zrobila kazda metode osobna , a nie razem, zeby jedna dobrze sie nauczyc i pozniej zabierac sie za druga metode :wink:
bo tak to dla mnie byloby za duzo i pewnie by mi sie pomieszalo :lol: no ale to moje zdanie :lol:

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
która metoda?
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-12-27, 15:16:16 »
Jak możesz to zrób od razu, najpierw np żel, a potem od razu akryl, a później już tylko ćwiczenie i ćwiczenie. Zresztą to też zleży od twoich predyspozycji, niektórym osobą może się mylić, natomiast jeśli chodzi o mnie to bym zrobiła dwie od razu.
دوبدوا