Autor Wątek: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!  (Przeczytany 26920 razy)

Offline Banellina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-07-15, 10:12:37 »
Póki co endermologii nic nie zastąpi. Jak do tej pory to najskuteczniejszy zabieg z dostępnych na rynku. Ja powtarzam go 2 razy w roku i efekty są znakomite :)

Offline Mery42

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-07-15, 15:45:16 »
A ja jestem bardzo zadowolona z cellulogii, tak jak napisałam endermologia jest za droga i nie każdego stać. Cellulogia działa bardzo podobnie, również  polega na masażu podciśnieniowym z jednoczesnym rolowaniem skóry. Efekty są super, z tego co .w salonie Laime ( tam robiłam) mają jeszcze lepszy cenowo pakiet niż miesiąc temu. Teraz za 8 zabiegów np. na uda i pośladki można zapłacić niecałe 500 zł.. Genialnie  : brawo : zastanawiam się czy nie powtórzyć zabiegów jeszcze przed urlopem:)

Offline blowy

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-12-08, 16:26:36 »
Rzeczywiście ta endermologia jest dość interesująca z tego co się o niej czyta:). A ja słyszałam jeszcze o innej terapii zwalczania cellulitu - za pomocą fal akustycznych. Na zabiegi składają się kąpiele zasadowe, regularny ruch bez przemęczenia, itp. - brzmi ciekawie. Metodę tę przeprowadza Stop-cellulit. Ja się puki co zastanawiam, którą z tych dwóch wybrać:).

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-12-11, 22:25:36 »
cellulit , fakt endermologia to fajny zabieg ale dość drogi i nie jest nowy. ja wykonuje masaż bańską chińską to zbaieg o wiele tańszy niestety bolesny ale świetnie rozbija tkankę tłuszczową przez co likwiduje cellulit i świetnie ujędrnia, dodatkowo ma właściwości drenujące a toksyny które z nas wychodzą widać naocznie podczas zabiegu

wwww.studiocleo.pl
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline agnes.30

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 50
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-12-22, 15:36:47 »
fiukalka dokładnie endermologia jest piekielnie droga. Jednak każdy zabieg aparaturowy czy masaż, ktory wywołuje przekrwienie skóry, działa drenująco, stymuluje tk.łączną i rozbija adipocyty będzie skuteczny w walce z cellulitem. Więc czy to będzie edermologia, cellulologia, drenaż bańką chińską osiągniemy dobre efekty.
kosmetolog, pedagog
kosmetyka to moja pasja

Offline kolorowa_kredka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-12-22, 17:33:32 »
Każdy endo masaż daje podobne efekty,najlepiej połączyć je z dobrymi programami elektrostymulacji. Ja jeszcze dla ujędrnienia skóry stosuję zabiegi z czekoladą lub błotem z morza martwego.

Offline manda21

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-06-13, 17:17:43 »
W sumie na na skórkę pomarańczową jest też inne rozwiązanie... bardzo skuteczne, a tanie. Po około 2 tyg pozbyłam się celluitu I stopnia.
1. Odpowiednia dieta (witaminy, minerały)
2. Zwiększenie ruchu (np. spacery, bieganie)
3. Masaże pod prysznicem peelingiem, odpowiedni balsam 2 razy dziennie

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-06-14, 12:03:00 »
Ja dodałabym jeszcze, pić dużo wody  :-D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline manda21

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-06-14, 20:26:19 »
Picie dużych ilości wody to podstawa nie tylko przy cellulicie ;) ale słuszna uwaga.

Tylko to co mi pomogło nie zawsze pomoże, gdy już mamy zaawansowany stan tylko bardziej profesjonalne zabiegi będą skuteczne, a później taka profilaktyka.

Offline Abacosun

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-06-26, 19:09:10 »
Uważam, że przy dużej nadwadze, bądź zaawansowanym stopniu cellulitu zabiegi kosmetyczne mają bardzo dużą rolę. Jeśli znacie kogoś, kto schudł w szybkim tempie 15 kg i więcej, doskonale wiecie, jak może wyglądać skóra po takim spadku wagi. I nie mówię tu o osobach bazujących jedynie na dietach, ale również tych aktywnych, uprawiających sporty. Nadmiar skóry, rozstępy, które skutecznie potrafią zniechęcić do noszenia krótkich spódnic czy plażowania są częstymi pozostałościami po odchudzaniu. Można ich uniknąć, regularnie chodząc do kosmetyczki na zabiegi wyszczuplające - po pierwsze wzmogą one efekt wyszczuplania, po drugie zadbają o kondycję skóry.

Moim zdaniem warto mówić o tym klientkom, które momentami zapominają, że nie zrzucają zbędnych kilogramów tylko po to by zmieścić się w mniejszy rozmiar, ale również po to, by cieszyć się ładną skórą i atrakcyjnym ciałem.

Jako przykład podam sytuację z naszego salonu w Gdyni, gdy kosmetyczce udało się wypracować z klientką nasz rekord w prasowaniu żelazkiem antycellulitowym - kobieta podczas całej serii schudła ponad 20 kg. Oczywiście taki efekt byłby niemożliwy, gdyby każdorazowo wracając z salonu zahaczała o ulubioną cukiernię i zapominała o diecie. Ale już zasługą żelazka jest to, że udało jej się schudnąć zarówno szybko, efektywnie jak i ze zdecydowaną korzyścią dla kondycji skóry.

Offline ankaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-07-03, 12:10:25 »
chciałam się zapytać o tą bańkę chińską czy samej sobie któraś robiła ??

dałyście radę??

gdzie można ją kupić?

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #26 dnia: 2011-09-08, 15:36:23 »
Kawitacja boli?
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #27 dnia: 2011-09-12, 15:58:55 »
Rozumiem, po prostu często stosuje się zamiennie słowo kawitacja i peeling kawitacyjny, ale już rozumiem :) - przyznaje zabiegi na ciało nie są moją mocną stroną.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline szuszka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #28 dnia: 2011-09-27, 08:18:04 »
Endermologia jest super skuteczna. Kiedyś miałam problem z celulitem na pośladkach, generalnie moja pupa opadła, była mało jędrna, na początku roku poddałam się jednej serii zabiegów, i 2 miesiace temu znowu, korzystałam z usług salonu xxxxxx w Poznaniu. Za radą pań tam pracujących zaczęłam też więcej się ruszać, no i moja pupa wreszcie wygląda na tyle dobrze, że juz nie wtsyde sie wyjsc na plaże i tak dalej. Myśle, ze endermologia jest super rozxwiązaniem na początek, a potem wystarczy odpowiednia pielęgnacja ciała :)

Dodano: 2011-09-30, 11:16:42
Mam pytanie? Czemu nazwę salonu z mojego postu usunięto a w innych widnieją ??
« Ostatnia zmiana: 2011-09-30, 11:16:42 wysłana przez szuszka »

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: Cellulit- wreszcie znalazłam coś skutecznego!!
« Odpowiedź #29 dnia: 2012-03-16, 12:02:17 »
a ile powinnam kasować za zabieg piling ampułka masaż celulogia i maskę
?