Autor Wątek: kremy  (Przeczytany 50101 razy)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kremy
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-06-28, 22:48:18 »
Kolastyna ogród spa - kremik oczyszczający a pięknym zapachu grejpfruta  :D  polecam, bardzo fajny  :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
kremy
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-10-24, 13:54:09 »
Dziewczyny, a jaki krem poleciłybyście na zimę dla skóry tłustej naczynkowej?

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
kremy
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-11-05, 10:59:31 »
ja powiem szczerze że jestem chora jak mam kłaść cokolwiek na buzie....później sobie wyobrażam że będe mieć więcej zmarszczek :lol: jakaś taka choroba :roll: ja wogóle do twarzy używam kosmetyków dla niemowlaczków :oops: na zime teraz mam krem-bebe zartpflege....i powiem że jest to super kremik-przynajmniej nie musze się martwić że zaraz mi coś wyskoczy na twarzy...a na to jestem uczulona :o

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kremy
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-11-05, 11:22:54 »
Kaju ale kremy sa po to by zapobiegac starzeniu a nie je przyspieszac :roll:  :roll:  :roll:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kremy
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-11-13, 20:35:14 »
Zaczelam uzywac gabinetowego kremu z dr.Eris Pro system, na noc i powiem ze jestem mile zaskoczona. Kremik ma fajna konsystencje i rzeczywiscie dziala na krostki i zaskorniki.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
kremy
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-11-13, 20:42:32 »
A mnie dziś na szkoleniu  z Thalgo na koniec zabiegu nałożyła Pani krem matujący....i ku mojemu zdziwieniu...zabieg skończony około 11.30 a buźka matowa była do końca dnia...jedynie przy skrzydełkach nosa tak delikatnie zaczęło się świecić po 16;)  pierwszy raz uwierzyłam ,że  są kremy dzięki którym moja twarz nie będzie się świeciła po nałożeniu samego kremiku;)... śmiało moge  go polecić z czystym sumieniem;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
kremy
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-02-19, 22:45:11 »
Ja się dzisiaj szarpnęłam na krem kondycjonujący z Janssena,wydałam ponad stówę ale za to mam krem i podkład w jednym bo kremik jest z barwnikiem i spf16 : ok2 : polecam
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kremy
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-02-20, 13:57:43 »
Po wielu probach znow wrocilam do Annayake, dokupilam jeszcze fluid pod krem z tej linii czyli tonik :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kremy
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-06-01, 21:29:30 »
Boziu jak to pieknie pachnie  :)  :) uwielbiam :lol:


Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
kremy
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-06-02, 13:08:56 »
Obcasik mozesz napisac jaka jest dokladna nazwa tego kremiku z Thalgo, pojemność i cena? :)
      
      Dodane po 1 min.:
                     Natalia a jaka konsystencje ma ten krem i napisz jaka masz cere, czy nie blyszczy sie po nim buzka?

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kremy
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-06-02, 13:53:12 »
no dos tlusty jest to krem , ale mi pasi bo mam ostatnimi czasy przesuszajaca , ale stosuje go na noc, bo faktycznie buzia sie troche swieci po nim , ale ten zapach jest super :D

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
kremy
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-06-02, 15:36:56 »
uwielbiam balsam maslo kakaowe i mydl opod prysznic, krem tez jest fajny, slyszalam o nim same pozytywne opinie

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kremy
« Odpowiedź #42 dnia: 2008-06-02, 19:06:05 »
ten kremik jest świetny do opolania, piękny koloryt nadaje, nie ruszam się bez niego na słoneczko :)
Oczywiście na odpowiedni filtr :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kremy
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-06-02, 22:17:05 »
Ja mam z kolei w sprayu to masło, zapach zniewalajacy, ale lecą do niego muchy :twisted:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
kremy
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-06-04, 10:59:23 »
Mam pytanie,
czy kremy i maści stosowane w salonach spa są także dostępne na rynku do kupienia?
trudno mi powiedziec jak one sie nazywaja...ale np. czy jest jakas "hurtownia" kremów, maści z przeznaczeniem do spa?