Autor Wątek: Zielona Góra  (Przeczytany 5611 razy)

agadzaga

  • Gość
Zielona Góra
« dnia: 2008-02-16, 17:32:32 »
Bardzo proszę o radę: chciałabym zrobić kurs na tipsy: żel i akryl. Nie wiem natomiast gdzie najlepiej? Zastanawiam się nad: strefą urody, prestige, gobi-bis, wszystkie w zielonej górze. Ponad to preparaty jakich firm są dobrej jakości?
Chodzi mi o to, że wreszcie chcę robić to co zawsze lubiłam, a nigdy nie miałam na to czasu i pieniędzy. Teraz nadarzyła się okazja i postanowiłam, że jeśli będę się tym zajmowała, to nie będzie to żaden chłam, chcę się dobrze wykształcić i dać z siebie wszystko, żebym i ja i moje potencjalne klientki były zadowolone. Od września chciałabym iść do medyka na kosmetyczkę, a że czasu jeszcze sporo, chcę zdrobić parę kursów. Na początek tipsy.

Offline Kaczucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
Zielona Góra
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-02-28, 12:29:07 »
Witam,
odradzam w prestige ponieważ tam kursy są prowadzone przez firme La Femme  :evil:  gdzie ,,My" wiekszości odradzamy współpracy z tą firmą. Wiem co mowie, bo sama mialam tam kurs i NICZEGO sie nie nauczyłam -strata pieniędzy :!:    :evil:  :evil:  :evil:

Osobiście zastanawiam sie nad doszkoleniem, ale nie w Zielenej Górze tylko gdzieś dalej (Wrocław, Gorzów, Poznań)

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Zielona Góra
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-02-28, 13:21:48 »
Zobacz naszą wyszukiwarke forum...jest tam dużo pisane o kursach stylizacji paznokci-a wybór oczywiście należy tylko do ciebie :wink:

Lepiej wybrać szkolenie- które na rynku ma dobrą opinie i lepiej dojeżdżać do innego miasta, niż mieć w sym mieście ''pseudo'' kurs i nic się nie nauczyć :wink:

agadzaga

  • Gość
Zielona Góra
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-02-28, 13:21:48 »
Słyszałam o Prestige. Kurs paznokci trwa tam 2 dni. Czego można się nauczyć w 2 dni???. Wybrałam Gobi-bis. Szkolenie od podstaw trwa dwa tygodnie, w kameralnym gronie (max 3 osoby) ale niestety nie najtaniej. Jednak, gdybym miała zapłacić za dwudniowy kurs 650 zł, a potem się doszkalać, to chyba bym więcej wydała.  Zapisałam się na 10-ego marca.

agadzaga

  • Gość
Zielona Góra
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-04-12, 12:48:18 »
Dziewczyny. Ukończyłam szkolenie w Gobi-Bis. Mogę powiedzieć, że bardzo dużo się nauczyłam przez te dwa tygodnie. Robię akryl i żel i obie metody sprawiają mi tyle samo satysfakcji. Co prawda zajmuje mi to sporo czasu, bo np. akryl na formie robię ok. 4 godz. Ale efekt końcowy jest piękny. W dwóch trudnych przypadkach (paznokcie obgryzione o długości całkowitej ok. 6 mm. i skórki na połowie paznokcia) zdarzyło się, że po tygodniu na kilku paznokciach od strony skórek pod produktem pojawiło się powietrze. Teraz już wiem, że musiałam zalać skórki (lepiej mi się robi akryl bardziej mokrymi kulkami). Myślę, że jeszcze trochę ćwiczeń i moje prace będą nie tylko efektowne, ale i trwałe.

Offline Kaczucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
Zielona Góra
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-04-17, 16:56:06 »
Agadzaga, mam do Ciebie parę pytań, bo może też sie tam wybiorę  :wink:
Ile płaciłaś za kurs w Gobi-Bis  :?:
Jak wygląda to godzinowo przez te dwa tyg (ile godzin dziennie)
Orjętujesz sie może czy oni mają również doszkolenie czy same szkolenia :?:
Czy miałaś też szkolenie z dziedziny zdobnictwa :?:

Z góry dziekuję i pozdrawiam :)

agadzaga

  • Gość
Zielona Góra
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-04-18, 08:44:28 »
Kaczucha, szkolenie trwa przez 2 tyg. oprócz sobót i niedziel, od godz. 10-ej do godziny 15-ej, 16-ej, w zależności jak się wyrobicie. Już trzeciego dnia zaczynają się zajęcia praktyczne, czyli przcujecie z modelkami. Kurs kosztuje 1500 zł. i obejmuje: manicure, podstawy akrylu, zdobnictwo w akrylu, podstawy żelu, zdobnictwo w żelu.

Offline Kaczucha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
Zielona Góra
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-04-18, 14:26:22 »
Dzięki bardzo Agadzaga  za informację :)

aha najważniejszej rzeczy nie spytalam, a mnianowicie na produktach jakiej firmy pracowaliście  :?:

agadzaga

  • Gość
Zielona Góra
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-04-19, 17:36:13 »
christrio przede wszystkim, żele kolorowe także ra nails

Offline werona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zielona Góra
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-05-16, 14:09:12 »
Czy trzeba reklamować szkołę we wszystkich wypowiedziach?

już dzis rano wyrzucałam posty ... Ania
« Ostatnia zmiana: 2011-05-17, 00:52:21 wysłana przez Ania »