Autor Wątek: fiberglass i akryl  (Przeczytany 2592 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
fiberglass i akryl
« dnia: 2005-05-02, 15:43:33 »
czym sie różnią te metody?? :?:

Gość

  • Gość
fiberglass i akryl
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-02, 15:46:00 »
ZALEZY CZY CHODZI CI O RÓZNICE W WYGLADZIE OSTATECZNYM CZY ROZNICE W SPOSOBIE PRZEDŁUZANIA PAZURKÓW TYMI METODAMI!?

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
fiberglass i akryl
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-02, 15:47:34 »
w sumie to o te dwie sprawy ale najbardziej jakie sa roznice w sposobie robienia!

Gość

  • Gość
fiberglass i akryl
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-02, 15:50:39 »
TRUDNO JEST TO OPISAC! DO OBU METOD SA POTRZEBNE WŁASCIWIE INNE PRODUKTY! MOIM SKROMNYM ZDANIEM FIBER JEST ŁATWIEJSZY W NAKŁADANIU ALE TROCHE BARDZIEJ PRACOCHŁONNE JEST ODKLEJANIE OD PAPIERKA I PRZYKLEJANIE DO PAZURKOW JEDWABIU :)
FIBER SIE PRZEDŁUZA NA TIPSIE A AKRYL NA TIPSIE ALBO SZABLONIE!

Aguś

  • Gość
fiberglass i akryl
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-02, 16:09:29 »
Fibrglass sluzy raczej do naprawy i utwardzania natiralnych paznokci... przedluza sie nim za pomoca resiny i wlokna. Na paznokiec naklaja sie wlokno na ktore naklada sie resine i spryskuje aktywatorem. Jest to metoda mniej popularna.
Akrylem mozemy przedluzyc paznokcie zarowno na tipsie jak i na formie oraz utwardzic naturalne paznokcie. Mozna nim naprawde stworzyc bayera. Od wtopionych ozdob do wypuklych zdobien naprawde pieknych. Stosuje sie go takze do klasycznego frencha badz wlasnie tworzenia tzw "szklanych/lodowych(czyli przejzystych)" paznokci.
Akryl sklada sie z pudru i plynu ktore po polaczeniu tworza mase ktora nakladamy na paznokiec. Akryl utwardza sie pod wplywem temperatury otoczenia. Cacha charakterystyczna akrylu tradycyjnego charakterystyczny zapach.
 :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
fiberglass i akryl
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-02, 20:04:42 »
dziekuje wam bardzo! :D

Gość

  • Gość
fiberglass i akryl
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-03, 10:12:53 »
fiberek jest "krotkotrwalszy"