Autor Wątek: maseczki, odzywki i olejki do włosów  (Przeczytany 105770 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #45 dnia: 2007-03-24, 10:07:37 »
teraz testuje z odżywek sunsilka odbudowe i pielęgnacje :lol:
i musze przyznać,że odżywka całkiem fajna,ładnie pachnie i włosy są mieciutkie , pomimo tego ,że ogólnie z sunsilkiem mam niemiłe wspomnienia to ta jest ok :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #46 dnia: 2007-03-24, 11:52:04 »
wiem wiem :D jak tylko finanse przybęda to sobie zamówie juz mam jedna wybrana tylko musze sprawdzić jak sie nazywa dokładnie bo nie pamiętam :wink:
myśle też żect zaczac stosowac znow Vax
kurcze moja babcia ma raka stosuje tą maske i ma wlosy w lepszym stanie niż moje :lol: ale fryzjerka wczoraj powiedziała,że jak tyle sie sterydów nażarl...to włosy chorowały ale teraz sie poprawiaja powoli co prawda ale zawsze cos :wink:

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #47 dnia: 2007-03-24, 23:31:17 »
Maska do wlosow Welli-Expres Cream do nabycia w salonach fryzjerskich,koszt ok 65zl za 150ml.Naprawde super.Ja farbuje wlosy na blad,robie odrosty co 2-3miesiace,uzywam prostownicy i gdyby nie ta maska i jedwab po umyciu raczej bym ich nie rozczesala(sa dosc dlugie)A i na slabe wloski mozna sobie lykac "preparat wzmacniajacy wlosy i paznokcie oraz poprawiajacy wyglad skory"-Silica.Najlepiej przez 3 miesiace.Pomaga!

Kasia_Zet_

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #48 dnia: 2007-03-25, 09:46:56 »
przyznam się że nie czytałam od samego początku ;)

jeśli chodzi o szampon to polecam GlissKur Asia BEauty razem z odżywką...
moje ulubiona odżywka to oczywiście Jedwab Biosilku i Placenta lub Latte, o której mówiłyście :)

rano moje włosy przeżywają rytuał ;) używam szamponu, później odżywka do spłukiwania, odżywka bez spłukiwania i jedwab na w pół wysuszone włoski ;) moje włoski bez tych odżywek też byłyby w nienajlepszej kondycji :P

Gość

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #49 dnia: 2007-03-25, 18:08:15 »
Cytat: "S-Y-L-W-I-A"
Troche tego dużo,musisz uważać bo zabardzo obciążysz włosy i z przesuszonych zmienią sie na przetłuszczające


oj właśnie coś takiego mi się stało... Kupiłam świetną maskę i  stosowałam ją po każdym myciu (czyli co 2 dni). Na początku włosy były rewelacyjne, ale po jakimś czasie stały się ciężkie i matowe, do tego przetłuszczały sie zaraz po myciu. Dokupiłam więc lekką odżywkę i stosuje na zmianę. I teraz jest  : ok2 :

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #50 dnia: 2007-03-27, 00:41:38 »
Ja teraz kupiłam sobie szampon wzmacniający i sprey do włosów  farbowanych z Farmony - jak na razie całkiem ok, sprey jest super do odświeżania włosów w ciągu dnia :) choć nic nie pobiję Latte z Kallosa  :D

Dziewczyny a na wzmocnienie włosków i dodatkowo paznokci najlepszy jest Osteogenon! (dostępny bez recepty) Zrobiłam taaakie oczy, jak poinformowała mnie o tym moja pani doktor ale Osteogenon ma w swoim składzie kolagen i jakieś super związki wapnia które korzystnie wpływają na włosy, zwłaszcza przy problemie wypadania. Stosuje drugi miesiąc (2xdziennie po 2 tabletki) i rzeczywiście! włosy na prawdę mniej wypadają, zauważyłam to już po 3cim tygodniu stosowania, teraz stały się dużo bardziej gęste. Rewelka, wszystkie inne skrzypy polne mogą się schować :) Polecam !!!!
„Spür die Melodie der Community“

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-03-27, 21:52:56 »
Osteogen kosztuję 38 zł za 40 tabletek, tak do pół roku można go pobrać, choć jak mówię ja już po miesiącu widziałam efekt, włoski prawie nie wypadają :)


Cytat: "linek"


Powiedz na jakiej zasadzie on dziala, nie przetluszcza dodatkowo wloskow skoro jest w plynie?


Linku, bo jest on na bazie wody, nie jest "ciężką" odżywką tylko delikatną mgiełką, dlatego absolutnie nie przetłuszcza włosów :)
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #52 dnia: 2007-03-30, 16:14:20 »
zdrowa kondycja i wzmocnione włosy oraz paznokcie to równiez dieta, w tym szczególnie olej z wiesiołka i olej z lnu, czyli NNKT(Niezbędne nienasycone kwasy Tłuszczowe)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #53 dnia: 2007-04-08, 12:02:54 »
wczoraj kupiłam maske do włosów suchych i matowych Rossmanna :lol: tania bo chyba za 5 czy 6 zl, myslalam,że jakis bubel ale postanowilam wyprówbowac ,wczoraj nalozylam i włoski ładnie wygladzone i zapach tez sliczny, i nawet wydajna bedzie :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #54 dnia: 2007-04-30, 10:09:00 »
wlasnie siedze z maska latte na glowie :lol:
a tak wogole to zuzylam juz druga butelke tego Dercosu Vichy i musze przyznac ze pomaga faktycznie.napewno sobie go kupie.teraz tylko zrobilam sobie p[rzerwe i stosuje elseve do zniszczonych  :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #55 dnia: 2007-04-30, 11:11:38 »
Macie jakies sprawdzone nablyszczacze do włosów? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #56 dnia: 2007-04-30, 11:13:24 »
ja z takich niby nablyszczaczy stosuje jedwab np. gliskura.
slyszalam ze chyba w avonie jest jakis nablyszczacz ale to pewnie Ania bedzie wiedziec :lol:

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #57 dnia: 2007-04-30, 11:21:25 »
a ja miałam kiedys taką fajną odżywke w sprayu z avonu!!!! super, nnie pamietam nazwy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #58 dnia: 2007-04-30, 11:21:46 »
Jest :lol: i ciekawa jestem czy jest fajny i jaki ma sklad.
Jedwabiu nie chce bo chodzi mi o taki produkt do nablyszczenia juz przy stylizacji wloskow.
teraz mam z Fekkai'a ale mysle tez nad kallosem :wink:

Kaja nie mowimy o odzywkach :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #59 dnia: 2007-04-30, 11:44:06 »
ta odzywka to również nabłyszczać...z avonu