Autor Wątek: Cztery pory roku  (Przeczytany 3894 razy)

Gość

  • Gość
Cztery pory roku
« dnia: 2005-04-17, 23:26:02 »
Jestem bardzo ciekawa czy ktoras z Was używała kosmetykow tej firmy i co o nich sądzi?
Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-17, 23:31:11 »
Kiedyś kupiłam jakiś balsam z tej firmy, już nawet nie pamiętam jaki to był dokładnie. Raczej nie byłam zadowolona. Zapach jak dla mnie średni, nie pamiętam jak się wchłaniał, bo to dość dawno było. Ale gdybym była zadowolona, to kupiłabym go ponownie ...a tak się już nie zdarzyło :)

olgacytrynka

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-17, 23:33:23 »
dla mnie to firma z nizszej polki :) mialam kiedys krem do rak i nie bylam wcale zadowolona  :cry:

Gość

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-17, 23:40:39 »
No właśnie wchłanianie tych preparatów przez skore jest raczej kiepskie. Trzeba się dobrze namasowac żeby nie było śladów.

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Cztery pory roku
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-18, 00:00:21 »
Jak dla mnie okropnosc.. Data waznosci zdazyla minac zanim zuzylam jedna trzecia kremu :D Byl to jakis balsam do ciala, brazujacy czy cos.. Beznadziejne wchlanianie, beznadziejny pseudozapach, beznadziejne uczucie na ciele, beznadziejny efekt..

Gość

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-18, 11:25:24 »
okropne okropne okropne bleeeeeeeee :pfff:

Gość

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-18, 11:29:33 »
raz w zyciu i to ja tego nie kupilam a dostalam polecam firme na sor...
niezbyt droga a fajna szczegolnie balsam waniliowy swietny pachnie barrrdzo dlugo  dluzej niz ziektore perfumy!!!!!!! :wink:

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Cztery pory roku
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-12, 13:45:37 »
A ja się z wami moje panie nie zgodzę. Dzięki temu, że balsam jest gęsty i trzeba się namęczyć przy wmasowywaniu go stan moich nóg bardzo się poprawił (cellulit niestety). I kremu do rąk też używam - z aloesem, ślicznie pachnie i dłonie mam miękkie, skóra nie wysycha (jak mi się to zdażyło po kremach Avonu np.) Aha i używałam już kilka krotnie kosmetyków do pielegnacji twarzy (krem i tonik)   i ogólnie jestem zadowolona, moja skóra też bo problemów z nią nie mam a pracuję w  mało ciekawych warunkach.
An it harm none, do what ye will.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Cztery pory roku
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-15, 10:54:44 »
mialam kiedys balsam tej firmy nawilzajacy ale nieweim jak to sie stalo ze moja skora po nim zrobila sie pzresuszona  :roll:

Gość

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-19, 13:19:17 »
Talencja, widocznie kosmetyk mial duzo wody i niestety odparowujac z powierzchni skory, zabieral rowniez wode z naskorka. I w efekcie zamiast nawilzac, wysuszyl skore. Ja tez nie polecam tej firmy bo tez nie bylam zadowolona z efektow. Pozdrawiam :D

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Cztery pory roku
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-01-04, 18:29:34 »
kosmetyki "Cztery pory roku" nie są takie zle
zapach akurat mają bardzo dobry-mialam brzoskwiniowy balsam do ciala i ładnie pachniał :D malo jest firm które robią brzoskwiniowe balsamy-avon chyba ale balsamy avonu mi  nie odpowiadają,a ja lubię brzoskwiniowy zapach :)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Cztery pory roku
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-01-05, 16:30:16 »
Ja miałam raz balsam do ciała i nieodpowiadał on mojej skórze, i fatalnie się wchłaniał, a krem do rąk był za słaby, skóra dalej była przesuszona.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Cztery pory roku
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-01-05, 21:37:45 »
Cytat: "ankuak"
Ja miałam raz balsam do ciała i nieodpowiadał on mojej skórze, i fatalnie się wchłaniał, a krem do rąk był za słaby, skóra dalej była przesuszona.


co  do kremu do rąk to się zgodze bo ja też mialam po nim dalej suche  ręce :(

Aguś

  • Gość
Cztery pory roku
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-01-11, 12:27:03 »
Moim zdaniem nic ciekawego.  :cry: