Autor Wątek: Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics  (Przeczytany 42959 razy)

Offline witch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 439
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-05-19, 00:06:23 »
Wczoraj zakładałam french modelce - 3,5 h, a dzisiaj następnej 3 godzinki  :groupjump:    Idzie ku lepszemu  :D
-Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett "Czarodzicielstwo"

Offline pancia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-05-30, 22:39:33 »
kochani mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, ba ja to WIEM!!!
błagam wstawiajcie zdjęcia swioch prac, bądź przyślijcie mailem, bo ciekawość mnie zje jak sobie radzicie :wink:
całuski, buziaczki, kwiatuszki i  cała reszta tego badziewia :lol:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-05-30, 22:42:09 »
Cytat: "pancia"

błagam wstawiajcie zdjęcia swioch prac, bądź przyślijcie mailem, bo ciekawość mnie zje jak sobie radzicie :wink:


wstawiają  :wink: w temacie nasze prace  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-05-30, 23:09:50 »
dopiero teraz miałam czas żeby dokładnie pooglądać zdjęcia...
Mako, Witch - najszczersze gratulacje :D pazureczki są przepiękne po prostu, jak na pierwszy raz z takimi zdobieniami - wielki szok mnie ogarnął  8O :lol:
Życzę dalszych sukcesów! i chwalcie sie pracami :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-06-02, 10:07:53 »
...tez przyznam , ze jak na początkujących  to  zadziwiajace    :wink: Talenciki wyssane z mlekiem :wink: Zdobienia  prawie mistrzowskie wiec  duzo nie pozostaje do ćwiczenia.  :wink: No tylko pogratulować umiejetnosci.:)

P.S
 Moge dopytać - Frenczyk jest na tipsiku pokryty  białym akrylem czy na formie?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-06-02, 11:48:08 »
ja tu widzę formę  :)
btw-very mi sie podobuje :)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-06-02, 13:14:20 »
U Polińskiej tipsy są w głębokiej pogardzie...  :lol: prawdziwi twardziele rzeźbią tylko na formie. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-06-02, 16:35:59 »
No to jesli pierwsze pazurki sa  na formie....to....no..no ...oko...jak od maszyny...i jak na pierwszy raz ...  

Darianno widac foto. A pytam z ciekawosci:) french   mozemy  zrobic przy uzyciu tipsa(sa odpowiednie do tego z rantem i wypelniasz bialym akrylem) i nie bedzie tego widac heheh...
ale to  dla mniejszych zdolniachow  :wink:. a efekt będzie równie zadawalający i  mozna im doradzic w takich sytuacjach.
Kupimy je w Ef.

Ten frenczyk  jest wykonany mistrzowsko , zadnych potknięc,żadnych zamazań :wink: no dobra minimalnie przy skorkach na wskazujacym niedociągniecie...ale to szczegół na miare fachowca i mozna troszke lepiej sciagnac linie wlosa plus grubosc bialej koncowki, ale linia uśmiechu, krzywe C,krawędzie boczne ...no ... :roll:
No to chyba najzdolniejsi uczniowe...życzyc sobie samych takich :wink:

P.S
 zdobienia  jako pierwsze i jako początkujacy?Mam na myśli te pokazane przez Witch -  Tak wytrawnie  zrobione , kazdy listek ułożenie :wink: żadnych zamazań.., równiutkie kulki, przebarwienia, odpowiednie wygięcia listków, przycisniecia pedzelkiem i wyczucie przestrzeni, żeliki perfekcyjnie  przeciagnięte- reka  wyważona.. no musze,  aż  wprost zapytać...hihi ciut ciut nikt nie pomagał :wink: Prace są tak dojrzałe.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-06-03, 00:51:21 »
Cytat: "elena"

P.S
 zdobienia  jako pierwsze i jako początkujacy?Mam na myśli te pokazane przez Witch -  Tak wytrawnie  zrobione , kazdy listek ułożenie :wink: żadnych zamazań.., równiutkie kulki, przebarwienia, odpowiednie wygięcia listków, przycisniecia pedzelkiem i wyczucie przestrzeni, żeliki perfekcyjnie  przeciagnięte- reka  wyważona.. no musze,  aż  wprost zapytać...hihi ciut ciut nikt nie pomagał :wink: Prace są tak dojrzałe.


Nikt nie pomagał. Wręcz instruktorki były "tyrane" za pochwały i mocno niepocieszone ponieważ nigdy tak negatywnie i pesymistycznie nastawionych do swoich umiejętności uczniów nie spotkały chyba.
Witch bardzo lubi "maziajki" żelowe choć sama żel darzy "średnią" estymą. Dla mnie żel za bardzo się "badzia" i wychodzi mi jakaś abstrakcja :D. ;) To kwestia gustu.
Jeszcze wiele ćwiczeń przed nami.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-06-03, 08:46:42 »
Jak ogladam wystawione prace to owszem jedne sa  osob  poczatkujacych ( mozna je wskazac) a drugie -  dosc wprawionej  ręki. To sa moje nieodparte wrażenia.
Ale skoro to Wasze wszystkie to przyznam , że  jeszcze nie trafilam na takich początkujacych uczniow :wink:
Prace od zdobien sa  perfekcyjne co tam wiecej cwiczyc...to juz jest wytrawne. :wink:

P.S
Mako masz dosć dużą i pulchną dłoń moge spytac ( ciekawosc odmiennej płci)...jak sobie radzisz z lekkościa trzymania pedzelka i naciskiem?
Trzymasz dość  ciasno łokieć przy sobie i opierasz nadgarstek.W tej pozycji przenosisz za duży cieżar i ograniczasz swoj ruch.Zele np. zawsze przez to  będa Ci sie ciapały...
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-06-03, 13:25:36 »
Mako, Witch sliczne paznokcie jak na POCZATKUJACYCH uczni!!!
Czy to jest wasze pierwsze szkolenie? Jedyne?

No własnie Eleno- masz racje z tym ułozeniem rąk.

Offline witch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 439
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-06-03, 19:02:36 »
Cytat: "elena"
Jak ogladam wystawione prace to owszem jedne sa  osob  poczatkujacych ( mozna je wskazac) a drugie -  dosc wprawionej  ręki. To sa moje nieodparte wrażenia.
Ale skoro to Wasze wszystkie to przyznam , że  jeszcze nie trafilam na takich początkujacych uczniow :wink:
Prace od zdobien sa  perfekcyjne co tam wiecej cwiczyc...to juz jest wytrawne. :wink:

Elenko, wszystkie zdjęcia są dokładnie opisane co, kto robił więc nie powinnaś mieć żadnych wątpliwości, które są czyje  :wink:  Szczerze powiem, że w moim przypadku zdobienia żelami były trywialnie proste... o wiele łatwiejsze nawet niż zdobienia lakierami do paznokci (w których mam sporą wprawę, bo nawet jak chodziłam jako klientka do jednej ze stylistek, to ona uważała, że ja zdobienia robię lepiej od niej samej  :wink:).  A w przypadku żeli jest o tyle łatwiej, że same nie zasychają :D Co do akrylowych kwiatków, to te na szkoleniu są moje pierwsze pod okiem fachowców - wcześniej próbowałam sama coś "kleić" ale nic z tego nie wychodziło. Za to pod okiem Poli i Moni, i dzięki ich fachowo przekazanej technice wszystko wychodziło ładnie i pięknie :D

Misia: Pierwsze szkolenie miałam dwa lata temu, z metody akrylowej i żelowej na tipsie... trwało 3 dni i przez te trzy dni nawet nie zrobiliśmy kompletu paznokci modelce, szkolenie było mocno poniżej średniej  :?  A moje doświadczenie jako stylistki to głównie weekendowe prace na siostrach i koleżankach - jak do tej pory nie zajmuję się tym jeszcze zawodowo.

Moje wcześniejsze prace (przed tym szkoleniem) można obejrzeć w galerii  (Mako -> Galeria Witch) - niemalże wszystko to własna "radosna" twórczość na podstawie tego co się udało dowiedzieć z prasy i forum  :wink:

Dzisiejsze wypocinki:



-Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett "Czarodzicielstwo"

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-06-04, 02:36:54 »
Eleno czy Ty coś sugerujesz?

Dzisiaj po dłuższej przerwie sobie dziubałem kwiatki i dopiero na 3 tipsie zaczęły przypominać kwiatki... Jak widać szybko się zapomina i trzeba ćwiczyć cały czas. Zwłaszcza ja powinienem.

Co do "pulchnych" palców to nie zauważyłem.  :lol: Nie mam problemu z naciskiem pędzelka i trzymaniem go. Jedyny problem mając takie łapska to trzymanie palca klientki gdy jest drobniutka dłoń. Wtedy się gimnastykuję ale wszystko kwestia wprawy.
Na zdjęciach mam łokieć blisko i możliwe, ze powinienem na to zwracać uwagę. Weźcie jednak pod uwagę, że siedząc obok Witch musiałem uważać, żeby jej łokciem zębów nie wybić. Dentyści kosztują. ;)
A do żeli mam awersję. Może kiedyś się z niej wyleczę choć będzie ciężko. ;)
Niestety nie mam tu rodziny ani znajomych wiec jedyną osoba która mogę męczyć i na niej ćwiczyć paznokcie jestem ja sam... Nie jest to komfortowa sytuacja. No ale jakoś przeżyję. Jak będę zadowolony w miarę ze swoich prac to coś wrzucę do "naszych prac".

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-06-04, 10:34:46 »
Cytat: "witch"




co ci tak zjechało ciut na bok ?  :wink:  
kwiatuchy śliczne Toperzowa  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Białystok - szkolenie w Pola Cosmetics
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-06-04, 12:05:50 »
Mako od razu zwrocilam uwage na niekorzystna  pozycje ciała i układ ręki. Dlatego chcac Ci pomoc (jesli oczywiscie sobie tego zyczysz) proponowalabym delikatną zmianę tej  pozycji. Nie będzie tak ograniczała twoich ruchów.
Jestes praworeczny luknij na foto :wink: Witch siedzi z lewej (tu nie ma znaczenia) wiec moze tylko takie , ze fajnie jest pracować tak,  aby miec do dyspozycji  dużo miejsca. Caly blacik dla siebie  :wink:
Nio chyba,ze byles pilnowany :wink: ...jako przystojny facet  :wink:
Ja zaproponuje Ci cwiczonka gimnastyczne(paluszkow, dłoni)-  takie jak robia nasze kursantki przed pracą :wink: smichy.. chichy a pożniej doceniaja..heheh...pomagają .


Cytat: "Witch"





Daje zestawienie foto dla latwiejszej wypowiedzi i ilustracji.

Na 2 zdjeciu widac dosc krotkie łozysko. (Zachowanie proporcji)
Jezeli musimy zrobic  na nim ten french (choc lepiej unikać tego zdobienia  przy takim kształcie)  Dobrze jest   go zamaskować i przedluzyc (tak jak w innych foto  pokazujecie.) Wowczas   Praca  zaprezentuje sie o wiele korzystniej.  :wink:
I tu mozna bylo tą technike smialo zastosowac.  :wink:
Krawędzie boczne - bardziej dopracowac(linie proste tak jak na  foto 1)  i zebrac poprzeczną C.(tak jak w 1) Jesli linia stresu zostala tak wysoko podniesiona ( tak wymusiła- lub rodzaj plaskiego wpadajacego łozyska)) to fajniej bylo dla ladniejszej krzywej C (podłużnej) nadbudowac rownie wiecej okolice bliżej skorek-wału- teraz troszke wpadaja.  Czysta biala koncowka -a to wazne :wink: i dosc ladna linia usmiechu(w 1 idealna)  Cwiczcie dalej i   bedzie supcio .  :wink:
Powodzenia.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039