Autor Wątek: Przedłużanie włosów  (Przeczytany 33596 razy)

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów
« dnia: 2007-05-05, 16:29:07 »
Hej Dziewczyny!

Jak zapatrujecie się na przedłużanie włosów? Jak długo to się trzyma? Czy zdarza się że odpadają? Chodzi mi o metodę pasemek na keratynie. Sama mam tak zrobione i jestem bardzo zadowolona  :lol:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-05-05, 18:30:35 »
ja mialam na tasmie przedluzone :lol: za łopatki ,trzymaly sie dobrze,ale po dwoch miesiacach zdjełam bo myslalam ze glowa mi sie ugotuje tak mi goracao było :wink: na zime bylyby idealne ale nie na lato :roll: a najgorzej b bylo z suszeniem ich :roll: chyba z pol godziny to trwalo  :lol:

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-05-06, 10:42:07 »
A jak sie je mocuje na tasmie? I nic Ci nie wypadalo? A po sciagnieciu (jak sie to robi) w jakiej kondycji byly Twoje wlosy?

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-05-06, 11:28:48 »
to jest taka tasma  z tymi wlosami, mialam chyba z 20 takich tasm umocowanych,na kleju specjlanym sie je przykleja.
wszystko bylo oki do momentu az przyszly upaly i poprostu pare pasemek mi sie zsunelo :roll: .jak m mylam glowe to tylko na stojaco nie moglam normalnie nad wanna myc zeby mi sie nie poplatały :roll:
szcotke normalna uzywalam.taka jak zawsze .szampon tak samo tylko staralam sie go nie nakladac  w poblizu tych tasm.z odzywke mialam jedwab biosilku.zeby byly gladkie a nie takie napuszone., :wink: mialam przedluzone wlosami naturalnymi wiec moglam ze spokojem uzywac prostownicy.
jak mi pozlatywaly te pasma to sie wkurzylam i mama z ciotka mi zdejmowala te wlosy na oliwke.trwalo to chyba zgodizne  :twisted: a glowa mnie niesamowicie bolala..wlosy byly w takim wmiare normalnym stanie tylko z tylu musialam odrazu ufarbowac bo mialam zajebisty odrost a tak to tylko czubek farbowalam. :wink: i jakas dziwna rana z tylu glowy mi sie zrobila ktora zabojczo swedziala  8O
wklejam fotke jakie dlugie mialam :wink: zostala mi pamieytka  :wink:

ale jakos juz mi sie odechcilo przedluzonych wlosow :lol: wole poczekac na moje naturalne :lol:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-05-06, 12:00:26 »
Talcia czyli miałaś te taśmy przyklejane do skóry głowy tak ? czy na włosy u nasady? bo są różne metody, te z taśmami wyglądają naturalniej ( choć są bardziej "bolące":) ) natomiast "przyspawane" maszynką tragedia, u mnie w mieście jest jakaś dziwna moda na to, dziewczyny robią w domach za 300 zł na całą głowę, u fryzjera około 800 do 1000 zł, strasznie nienaturalnie to wygląda, zwłaszcza jak są przedłużane tylko od spodu, tragedia +o( A właśnie na taśmy kilka razy już widziałam i nie kapnęłabym sie, że to doczepiane 8) ale musi zrobić profesjonalista.
„Spür die Melodie der Community“

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-05-06, 12:38:27 »
chciałam sobie przedłużyc włoski...ale jak przeczytałam twój post natalia to się przeraziłam 8O ile to roboty...

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-05-06, 13:08:34 »
No ja mam na keratynie pasemka. Nikt się nie orientuje że to doczepiane, tez wlosami naturalnymi. Normalnie myje, niekoniecznie na stojaco :), farbuje, prostuje. Fajna sprawa, jak ktos cale zycie mial krotkie, to taka mila odmiana. A zakladala mi kolezanka fryzjerka z mojego salonu. Chyba jeszcze zorientuje sie jak jest z tasmami i tez wrzucimy to do naszej oferty :)

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-06, 13:12:03 »
ile płaciłaś na kreatynie?

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-05-06, 13:12:17 »
Ja też miałam przedłużone włoski ale syntetycznymi włosami bo moje strasznie się kręcą i puszą więc naturalne raczej nie wyglądały by za fajnie. Miałam przedłużone na takie jakby małe warkoczyki i zgrzane maszynką (nie na ten klej). Nosiłam je około 2,5 miesiąca. Muszę powiedzieć, że wyglądały naturalnie. To też jest kwestia idealnego dobrania koloru - zwłaszcza u osób, które mają baleyage. Po dwóch miesiącach zaczęły się strasznie plątać, z myciem był nie lada problem bo masa tych włosów po zmoczeniu była ogromna (miałam założonych około 150 pasemek). Po zdjęciu doznałam małego szoku ponieważ wypadła mi jakaś połowa włosów i czułam się jakbym była łysa:( Generalnie podsumowując - więcej nie założę sobie czegoś takiego no ale trzeba się przekonać na własnej skórze.

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-05-06, 13:17:41 »
No jak na razie to do konca maja mamy po 650zł w promocji, potem cena bedzie na pewno wyzsza.
Raczej nie slyszalam zeby komus wypadly swoje, tragedia. No ale to chyba duzo od wykonania zalezy...

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-05-06, 13:20:00 »
Uważam, że włos doczepiony znacznie obciąża cebulkę naturalnego włosa i stąd to wypadanie.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-05-06, 13:24:39 »
ulla mialam tak do skory glowy bardziej doczeopine a jak wlosy zaczely rosnac moje to razem z wlosami tasma sie przesuwala :lol:
no ja tez mialam dzikie wrazenie ze mam mniej wlosow na glowie jak zdjelam te przedluzone,a jaka ulge mialam,tak to te wlosy byly strasznie ciezkie,masakra :wink:

Gość

  • Gość
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-05-06, 13:34:34 »
uczucie ze sa ciezkie zalezy od tego, jaka dobierze sie grubosc pasemka swoich wlosow i wlosow doczepianych

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-05-06, 14:19:43 »
ja to bylam w szoku jak siebie zobaczylam, wygladalam jak mandaryna : hahaha : mialam wlosy do brody i w 30 minut mialam dlugie :lol: az sie bałam wyjsc z gabinetu bo mialam wrazenie ze wszyscy sie patrza i ze jeszce mi spadna te wlosy : hahaha : ale minely mi te fobie :lol:

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Przedłużanie włosów
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-05-06, 19:29:38 »
Ja widze czasem dziewczyny z doczepionymi włosami,a widze to pewnie dlatego bo nie sa dobrze zrobione.Uwazam ze włosy dobrze przedluzone nie powinny zwracac uwagi innych ze cos jest nie tak,ja widzialam dziewczyny ktore wygladaly masakrycznie,tzn strasznie rzucało sie w oczy i widac bylo miiejsca w ktorum laczyl sie naturany włos ze sztucznym.Nie wiem czy one sobie same je doczepialy czy jak... ale z tego co widze Natalia na Twojej fotce to fajnie wygladalas :) tyle ze ja tez wole zapuszczac swoje,choc fajnie w ciagu paru minut z krótkich zrobic dlugie :wink:
Pozdrawiam ;)