Autor Wątek: brzuch po porodzie  (Przeczytany 39411 razy)

Gość

  • Gość
brzuch po porodzie
« dnia: 2007-03-13, 15:40:02 »
Dziewczynki poradxzcie coś na skórę brzucha po porodzie. Chodzi mi o jej ujedrnienie. Rozstępów nie mam tylko ta skora jest taka galaretowata. Do żadnej szkoły kosmetycznej nie chodzę więc zupelnie sie na tym nie znam. Moze wy mi coś poradzicie znacie jakieś dobre preparaty? ALbo na jakie skłądniki zwracać uwagę przy kupnie kremow? A moze jakieś domowe sposoby?

Gość

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-13, 15:52:56 »
Najlepsze na ujędrnienie skóry sa masaże i to najlepiej na bazie kremów czy prepatatów do ujędrniania skóry.
Dobrze jest również tak ja przy cellulicie kąpiele naprzemienne, usprawni to krążenie.
Polecam noszenie pasów uciskowych i tzw. ściskomajtek
Moja siostra nosiła je i w tej chwili po dwójce dzieci ma lepiej ujędrnioną skórę niz ja  :D  :D

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-13, 19:25:35 »
Polecam Rolletic  :wink:
 maszynka ujędrniająca ciało  :wink:  
godzinna "jazda" 20 zł, możliwość kupowania karnetów  :wink:  
np. 5 zabiegów plus 6 gratis 100 zł  :wink:  
mieliśmy rolletic w gabinecie i widziałam po klientkach że działa na panie po porodzie lub intensywnym schudnięciu kiedy na brzuszku zostaje skóra w postaci galaretki  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-13, 22:23:39 »
Polece zabiegi, wlasnie moze cos takiego o czym mowi Ania, do tego pielegnacja domowa kosmetykami no i systematycznosc. :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-03-14, 11:47:03 »
''ścisko majtki'' są ekstra.no może na randkę się nie nadają ale na brzuszek działają super w szczególności gdy nie chce się ćwiczyć jestem 5 miesięcy po porodzie więc jestem na bierząco tylko te cholerne rozstępy nie chcą zejść do końca
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża

Gość

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-03-14, 19:11:17 »
biedroneczka a czy te scisko majtki mają to samo dzialąnie  co pas poporodowy? I jak je nosić wystarczy caly dzień czy w nocy się też powinno?
Ania a mozesz cos więcej napisać o tych zabiegach rolletic? jak to wygląda jakie ma dzialąnie czy wyszczuplające czy bardziej ujedrniające?Rozglądne się też za tymi zagami w krakowie

Gosiaczka

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-15, 08:02:04 »
a ja slyszlalam ze te scisko majtki to do bani sa, bo jak zakladamy to nie zmuszamy miesni brzucha do pracy (nie wciagamy brzucha) i miesnie sie jeszcze bardziej rozleniwiaja i efekt jest odwrotny

Gość

  • Gość
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-03-15, 08:15:10 »
Cytat: "GOSIACZKA"
a ja slyszlalam ze te scisko majtki to do bani sa, bo jak zakladamy to nie zmuszamy miesni brzucha do pracy (nie wciagamy brzucha) i miesnie sie jeszcze bardziej rozleniwiaja i efekt jest odwrotny


Bo samo noszenie nie załatwi sprawy
ćwiczenia tez sa potrzebne
Mają podobne działąnie co pas ale zalecane jest nosic jedno i drugie
z tym że pas jest strasznie eleastyczny i mocno skóra się w nim poci i np. na lato sie nie nadaje

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-03-15, 09:50:04 »
Cytat: "gosiiik"

Ania a mozesz cos więcej napisać o tych zabiegach rolletic? jak to wygląda jakie ma dzialąnie czy wyszczuplające czy bardziej ujedrniające?Rozglądne się też za tymi zagami w krakowie




Jak widać jest to wałek z drewnianymi luźno zamocowanymi belkami  :wink:  
wałek się obraca a beleczki masują ciało  :wink: jest zestaw ćwiczeń (dodkładania ciała do kręcącego się dość szybko wałka) trwający 1 godzinę  :wink:
 Po trzech zabiegach klienki zauwazały już że skóra robi się delikatniejsza, najlepsze efekty jak we wszystkim przynosi systematyczność :wink:  
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-16, 22:34:35 »
Cytat: "gosiiik"
biedroneczka a czy te scisko majtki mają to samo dzialąnie  co pas poporodowy? I jak je nosić wystarczy caly dzień czy w nocy się też powinno?

oczywiscie ze tylko w dzien a samo noszenie motywuje cie do wciagania brzucha a po porodzie nic mi nie zwiotczało
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-18, 00:15:01 »
Tu gdzie mieszkam wrecz odradzaja pas poporodowy i scisko majtki po porodzie naturalnym.Tylko po cesarce trzeba.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-18, 09:42:18 »
A po cesarce brzuch wyglada gorzej niz po normalnym porodzie ?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-03-18, 11:24:38 »
No o tyle gorzej,że na brzuchu masz bliznę ;)
Nie słyszałam aby trzeba było po cesarce nosić pas uciskowy  :roll: wręcz rzekłabym przeciwnie,bo wówczas świeża skądinąd blizna nie ma dostępu do powietrza a co za tym idzie może gorzej się goić..

Offline biedroneczka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 268
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-03-18, 15:03:50 »
tu przyznam ci rację rana gożej się goi
http://iso400.go.pl
zapraszam na stronkę mojego męża

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Jak dbac o skore w ciąży i po porodzie?
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-18, 21:50:45 »
No tak ze blizna to normalne, myslalam moze ze sa jakies szczegolne przeciwwskazania jak o tych majtkach zaczelyscie pisac  :groupjump:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))