Autor Wątek: Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace  (Przeczytany 15011 razy)

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-05-06, 17:16:31 »
Hurrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!Emilcia to ja do Ciebie dzwoniłam!! Wygrałam w totka hihi :wink: Już się szykuję zeby przyjechać.Jest jednak małe ale...nie ma zbyt dobrego połączenia z Ełku.Moje kochanie jedzie ze mną wiec nie będzie tak strasznie.Emilciu jak mozesz mi powiedzieć o której w niedzielę będzie koniec?(muszę wszystko posprawdzać).Czy od stacji kolejowej daleko do celu?Buźka ale się cieszę!!!(a już byłam zdołowana).to jeszcze nie koniec pytań.

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-05-06, 19:06:05 »
nie, do celu z dworca nie jest daleko:) koniec jest ok 18-tej. Ciesze sie, ze sie zobaczymy!!!!!!!!!!!!!!!!! Super bedzie! Dziewczyny zapraszam jeszcze miejsca sa, bedzie max 20 osob bo uwazam, ze wiecej nie powinno byc na takich warsztatach. A imprezka bedzie super!

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-05-06, 20:55:56 »
Jeszcze jedno pytanko czy certyfikaty będą po angielsku?A modelki będą?

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-05-06, 21:02:26 »
nie, robimy na sobie. Chyba, ze bedziesz juz bardzo chciala miec modelke to znajde jakas ale niestety za obiadek trzeba jej zaplacic:( certyfikaty beda po polsku

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-05-09, 14:05:06 »
fajowe warsztaty
ale niestety w nich nie bede uczestniczyć bo mam egzaminy w te dni a nie moge ich przecież przełożyć
no ale ja przecież nie mam zadnego kursu i czy mogłabym w nich uczestniczyć ????
żakladam zelki amatorsko od grudnia a paznokciami zajmuje sie od 3 lat wiec chyba bym sie do tego nadawała
Emilko powiedz czy z moim malusim doswiadczeniem dałabym sobie rade, gorzej byłoby z akrylem :oops:

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-05-09, 14:12:59 »
dalabys. A nie chcesz zrobic szkolenia? Niedlugo bede w Poznaniu pracowac:)

Gooosha

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-05-09, 14:22:33 »
Chętnie bym się wybrała na warsztaty, ale niestety w te dni mam akurat egzminy. Zbiegiem okoloczności jest to że studiuje akurat w Bydgoszczy kosmetologię. Pozdrawiam serdecznie, może następnym razem  :oops:

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-05-09, 14:24:27 »
Dziewczyny jak chcecie to mozecie przyjechac chociaz na jeden dzien:)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-05-09, 17:15:52 »
emilka prezeczytalam ze bedziesz pracowac niedlugo w Pozaniu czy tylko bedziesz robila warsztaty?

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-05-09, 18:22:09 »
pracowac:)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-05-09, 21:54:13 »
moze jakies warsztaty w poznaniu?chetnie bym sie wybrala na szkolenie ale maturke jeszcze mam na glowie i kasy narazie brak przykro mi.... :cry:

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-05-09, 23:24:58 »
hello Emilcia wysłałam dzisiaj kaskę!! Już się nie mogę doczekać!! YYESSS

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-05-10, 22:39:27 »
zdjecia z moich ostatnich warsztatow sa na stronie euro fashion w dziale pokazy i szkolenia EF, OAZA URODY Emilia Jasinka:) sa z mojego pokazu i warsztatow, jak chcecie mozecie zobaczyc:)

emiliaj

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-05-16, 18:48:33 »
Zbliza sie konic terminu! Niedlugo zamykam liste! Zostalo jeszcze pare miejsc, zapraszam bo warto:)
ogladalyscie zdjecia z warsztatow na stronie Euro? www.euro-fashion.com.pl zakladka szkolenia i pokazy EF Oaza Urody Bydgoszcz tam sa moje warsztaty ostatnie i pokaz:)

Gość

  • Gość
Emilia Jasińska - Warsztaty doszkalajace
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-05-16, 22:50:53 »
Ogladałyśmy oczywiscie.Super!!Podziwiam za cierpliwość i umiejetność przekazywania wiadomości.Nie każdy potrafi. :lol: