Autor Wątek: Biomak  (Przeczytany 15547 razy)

Gość

  • Gość
Biomak
« dnia: 2005-11-07, 12:23:11 »
Byłam na szkoleniu firmy BIOMAK
Był pokaz peelingu kawitacyjnego
musze powiedziec ze jestem pod wielkim wrazeniem
wybiore sie do kosmetyczki na te oczyszczanie
i wyprobuje na własne skórze
bo wygladało to rewelacyjnie :D  :D

Gość

  • Gość
Biomak
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-11-16, 23:47:36 »
Wielki bajer,niestety oczyszczanie nie obejdzie się bez oczyszczania manualnego,a więc cierpienie.Zabieg ten może jedynie pomóc złuszczyć zrogowaciały naskórek,ale jeśli chodzi o zaskórniki to nie ma bata!

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Biomak
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-26, 14:38:41 »
byłam wczoraj na szkoleniu w zakresie obsługi aparatów Biomaku  8)
Biosonic BS 100
  Epilator BLEND EP 200
 Drenaż Limfatyczny LD 01
Stymulator ST 2.4

Pokaz prowadziła Pani fizykoterapeutka i teoretycznie z kosmetyki nie wiele wiedziała, oczywiście obsługiwać aparat i ustawiać wszystko potrafiła, ale gdy usiadłam na fotel do zamknięcia dwóch naczynek na ręce to się zrobiło nieciekawie... Pani prowadząca nie umiała w końcu robiła mi jedna z uczestniczek kursu która się niby tym na codzień zajmuje...
wbiła się, puściła prąd , wyciągnęła igłę... i krew się polała... profesjonalistki..  :roll:
Ale miałam pierwszy raz aparat do peelingu kawitacyjnego w ręce i myślałam że to jest trudniejsze  :wink:

Ogólnie szkolenie zaliczam do udanych z wyjątkiem moich naczynek, nie dość że nie zamkniętych to jeszcze pokłutych  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Biomak
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-26, 14:41:50 »
o matko rzeczywiscie profesjonalistki 8O

Gość

  • Gość
Biomak
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-26, 15:40:31 »
To i tak dobrze bo ja miałam szkolenie z ich sprzętu w szkole
i niestety nic z niego niewiem
pani ogólnie mówiła cicho i nic nie potrafiła wytłumaczyc
i to sama co u ciebie z kosmetyka nie miała wiele wspólnego
Peelingu kawitacyjnego nauczyłam się na zajeciach z fizykoterapi
bo kolezanka z grupy która miała swoj gabinet przyniosła swoj sprzęt
i przynajmiej każdy mógł spróbowac  :D

Gość

  • Gość
Biomak
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-02-26, 15:47:35 »
Moje osobiste zdanie jest takie, że Biomak to syf :? W każdym gabinecie, w którym byłam sprzęt Biomaka się rozwalał, na pracowni to samo...szkoda mowić...Też mieliśmy na Uczelni takie szkolenie i nie wyglądało lepiej :?
Jeżeli chodzi o peeling kawitacyjny to robiłam go na praktykach na SkinMasterze...nie ma porównania w efektach...jednak co sprzęt to sprzęt :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Biomak
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-02-26, 15:57:21 »
też miałysmy w jednej szkole Biomaka i pare razy musiał iść sprzet do wymiany bo sie popsuł

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Biomak
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-02-26, 16:47:19 »
A ja rozmawiałam z dziewczynami na tym szkoleniu i chwaliły swoje wapozony, biosonic itd.. kazdy sprzęt się może popsuć ale cena niecałe 2000 zł za ultradźwięki to wydaje mi się dobrą ceną a firma też już ma swoją tradycję na rynku  :wink:  efekty duże  też widziałam po peelingu u Pani której robiliśmy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Biomak
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-02-26, 18:38:44 »
Wapozony Biomaka rdzewieją, tak samo jak te ich metalowe szafki od których odchodzi farba.
Biosonica miałam w salonie na próbę ale średnio mi sie podobał, przedstawiciel doradził mi żebym kupiła L9 technika tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona jest duża różnica w porównaniu z Biosonikiem.
Co do Epilatora Blend - ja się go boję  :roll: Nie jest to użądzenie wysokich lotów ale za to Drenaż jest niczego sobie :) fajne tez są fotele, szafki drewniane, biurka, fotel do pedi, podnóżki, taborety - mam je w salonie i bardzo sobie chwalę :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Biomak
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-02-26, 23:55:00 »
Czesc.Ja posiadam wszystko z biomaku wapozon kombajn i ostatnio nabylem biosonika do pilingu kawitacyjnego.Jestes zapewne ciekawa co mam do powiedzenia na temat ich rzeczy.Powiem ci szczerze ze nie narzekam sprawuja sie dobrze.Wapozon chodzi super kombajn tez biomaka do pilingu kawitacyjnego mam nie dlugo 3 miesiace,ale bardzo mi on ulatwil prace mozna na nim wiele zabiegow wykonac uwazam ze warty jest tej ceny 2000zl wiec musisz powaznie pomyslec co dokladnie chcesz miec w swoim gabinecie.Serdecznie pozdrawiam Arek

Offline Kena

  • Karolina:)
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Biomak
« Odpowiedź #10 dnia: 2010-06-21, 18:11:15 »
Używałam sprzętu Biomak w swoim gabinecie kosmetycznym i nie narzekałam,jest dobry i można go polecić. : brawo :

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Biomak
« Odpowiedź #11 dnia: 2010-06-22, 11:19:28 »
Też mam takie samo zdanie.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Biomak
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-06-22, 23:08:30 »
Pierwszy mój sprzęt to był biomak- wapozon, lampa lupa, d'arsonwal, brushing i jontoforeza i 10 lat temu to fajowo wyglądało.Miałam taki stojak metalowy do tego i faktycznie farba to po dwóch latach odpryskiwała i rdze było widać,a wapozon też zaczął rdzewieć i przepuszczać wodę.Reszta posłużyła mi jeszcze 8 lat i kupiłam 13w 1 z activ (miałam od nich microdermabrazję i się sprawdziła) i mają ładniejszy desine i są zgrabniejsze.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl