Autor Wątek: farbowanie włosów  (Przeczytany 12563 razy)

Offline karla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
farbowanie włosów
« dnia: 2007-02-23, 15:16:57 »
zawsze chodze do tej samej fryzjerki ale ostatnio sie bardzo do niej zraziłam:( zawsze byłam blondynką ale chciałam zaszaleć  i przefarbowałam sie na brąż. miał być jasny a jest ciemna czekolada:( źle sie w nich czuje:(  chciałabym wrócić do swojego blondu albo do jasnego brązu ale fryzjerka powiedziała mi, że taka drastyczna zmaina spowoduje że mi włosy wylecą:( kurde co mam zrobić?? ile musi upłynąć czasu żebym mogła ufarbować włosy na blond z brązu żeby nie zabardzo na tym nie cierpaiły?? pomózcie

Gość

  • Gość
farbowanie włosów
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-23, 15:37:01 »
Napewno do pierwszego odrostu...czyli około 3-4 tyg... W tym czasie kolor na blondzie dość drastycznie się przymyje...ja farbuje pasemka u fryzjerki Wellą na blondzie i po miesiącu jest już jasny brąż a po 2-3 miesiącach jest ciemny blond 8) tak że kolor szybko ci się wypłucze tym bardziej, że to Twoje pierwsze farbowanie....jeśli aż tak bardzo źle czujesz się w tym co masz zrób sobie jasne blond reflaksy gwarantuje że będzie lepiej. Nie rozpaczaj będzie dobrze :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farbowanie włosów
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-23, 16:08:46 »
karla mialam pododbna sytuacje..czasami wlasnie zbyt drastycznie zmieniam kolor lub mi cos odbije.mialam blond wlosy to mi sie zachcialo ciemnego koloru :evil: teraz wracam do blondu , zeby nie poniszczyc wlosow to fryzjerka narazie mi pasemka zrobila, i tak po trochu bede wracac. 8)

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
farbowanie włosów
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-23, 16:52:29 »
ja niedawno na moim jasnym blondzie robilam czekoladowe pasemka i po 3 dniach tak sie zmylo ze teraz po miesiacu nie mam juz ciemnych pasemek:>
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farbowanie włosów
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-23, 19:05:11 »
na blondzie wogole chyba szybko plowieją jakiekolwiek pasemka, tak mi sie wydaje. a wogole takie odcienie czerwieni itp. to juz wogole.Kiedys mialam miedziany mahon połozony wlasnie na blond to sprał mi sie niesamowicie szybko , pomimo używania tych szamponów to czerownych włosów :?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farbowanie włosów
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-02-27, 00:31:45 »
mi kolorek ktory sobie poglebiam krotko sie trzyma, ostatnio to juz w ogole, moze farbowalam w zlym momencie tez, bo to jest wazne gdyz czasem nie chwyta, ale wydaje mi sie ze szampony troszke pomagaja  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farbowanie włosów
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-23, 23:50:41 »
dziś byłam u frzyzjera i wkońcu wrócilam do mojego ulubionego blondu  :mrgreen: metodą pasemkową trwało to troche ale teraz jest dobrze :lol: teraz tylko na odrościki co jakis czas :-$

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farbowanie włosów
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-03-24, 11:50:30 »
Dawaj fote Natala bo ten avatar to juz byl wczesniej :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farbowanie włosów
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-03-24, 11:53:15 »
linuś nie mógł byc wcześniej bo wczoraj to foto zrobiłam :lol:
wkleiłabym fote ale sie wstydze : rotfl :

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farbowanie włosów
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-24, 11:56:16 »
No wlasnie wczesniej- ale chodzilo mi ze przed fryzjerem :lol:
Nie wstydz sie no co Ty  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farbowanie włosów
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-24, 12:03:09 »
dobra ale tylko rozjasniłam je :-$ zreszta mało na tym foto widac :wink:
wieczorem  je usuwam tzn. foto :wink:
prosze sie nie smiac z moich dołków posterydowych :oops:


Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
farbowanie włosów
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-24, 13:33:09 »
nie widać  tych kolczyków dokładnie ale wyglądają fajnie

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: farbowanie włosów
« Odpowiedź #12 dnia: 2012-07-04, 14:25:28 »
W takim przypadku najlepsza będzie dekoloryzacja. Jednak po farbowaniu musisz odczekać minimum miesiąc i niestety nic na to nie poradzisz. Jednak sama nie podejmuj się dekoloryzacji, bo gorzej zniszczysz włosy. Wyberz profesjonalny salon.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline kasiula28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: farbowanie włosów
« Odpowiedź #13 dnia: 2012-08-31, 16:19:37 »
A co myślicie o samodzielnym farbowaniu włosów.  Jakiś czas chodziłam do fryzjera, ale musiałam wydawać na to ok. 100 zł. Za farbę płacę ok. 30 zł. Nie wiem czy ta w sklepach jest jakiejś gorszej jakości? Czy sądzicie, że warto wydawać tyle pieniędzy na fryzjera, tym bardziej, że jak same piszecie nie zawsze uda mu się zrobić taki kolor jakbyśmy chciały.

Offline martynaly1991

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: farbowanie włosów
« Odpowiedź #14 dnia: 2017-03-23, 20:36:32 »
Z ciemnych włosów da się zejść do koloru blond . Należy to robić ostrożnie i powoli , najlepiej rozjaśniać stopniowo . Ważne jest , aby później bardzo o nie dbać , to nie powinny być w złym stanie .
Specyficzny składnik Diane 35, stosowany od zawsze. "Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu"