Autor Wątek: Wyposażenie salonu.  (Przeczytany 2995 razy)

Bizance

  • Gość
Wyposażenie salonu.
« dnia: 2006-10-08, 17:27:17 »
Po prawie 1,5 roku pracy w terenie (jeździłam do klientek) przyszedl czas na gabinet. Może pytanie jest banalne, ale co według Was powinno sie w takim salonie koniecznie znaleźć? O sprzęcie nie wspominam bo to jest oczywiste. Chciałabym uniknac błędów tym bardzie, że koszt uruchomienia salonu nie jest mały. Będę wdzięczna za podpowiedzi -))))

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Wyposażenie salonu
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-08, 19:08:05 »
jak bedziesz robic stopy to musisz oddzielic ta czesc np.parawanem.meble z materialu łatwo zmywalnego(krzesła twoje i klientki,poczekalnia)polecam pochłaniacz pyłu.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Wyposażenie salonu
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-08, 19:24:43 »
Cytat: "maciejka"
polecam pochłaniacz pyłu.

pochłaniacz pyłu lub okap nad stolikiem jest obowiązkowym wyposażeniem wymaganym przez Sanepid... przynajmniej w niektórych miastach... :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Bizance

  • Gość
Wyposażenie salonu
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-09, 10:05:23 »
w moim Sanepidzie podano mi dziennik ustaw , w którym jest mowa o wymogach sanitarnych. Sęk w tym, że nie ma tam nawet słowa o manicure i stylizacji więc automatycznie nie ma żadnych szczegołów. Poza tym powiedziano mi, że musze zgłosic gabinet do ich inzyniera!? Wiecie coś może o tym? Pedicure i tym podobnych usług nie będę wykonywała więc wiele z tych wytycznych mnie nie będzie dotyczyć. Kurcze chyba zadzwonię do koleżanki. Ona ze Służby Zdrowia to może mi jeszcze coś doradzi -)))))

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
Wyposażenie salonu
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-13, 01:15:05 »
Cytat: "Bizance"
w moim Sanepidzie podano mi dziennik ustaw , w którym jest mowa o wymogach sanitarnych. Sęk w tym, że nie ma tam nawet słowa o manicure i stylizacji więc automatycznie nie ma żadnych szczegołów. Poza tym powiedziano mi, że musze zgłosic gabinet do ich inzyniera!? Wiecie coś może o tym? Pedicure i tym podobnych usług nie będę wykonywała więc wiele z tych wytycznych mnie nie będzie dotyczyć. Kurcze chyba zadzwonię do koleżanki. Ona ze Służby Zdrowia to może mi jeszcze coś doradzi -)))))


tak do inżyniera zglaszasz info ze gabinet jest przygotowany do odbiotu. inżynierek ustala z Toba termin i przychodzi na odbior
Pozdrawiam
Ada