Autor Wątek: warsztaty w EF  (Przeczytany 15499 razy)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-02-18, 09:11:16 »
...ale bardziej zapytalam o jakies nowinki ....np...zdobieniowe, chocby french...(nie o dopracowania techniczne)...czy Mistrzuniu cos nowego wymyslił....jakies ciekawe nowe łączenia..materiały do tego użyte itp.....
   :roll: no i  już nie męcze...hehe... :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-02-18, 12:30:50 »
co do zdobień to Entity nie ma kolorowych akryli(tylko 4 kolory do idealnego frencha)i 4 podstawowe kolorki akryli,więc pokazał tylko 1 wzorek takie serduszka na Walentynki i to tyle. Pozatym Tom specjalizuje się we frenchu i to jego najmocniejsza srtrona głęęęęęęęęboka linia uśmiechu i to  chyba tyle

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-02-18, 13:47:05 »
Czytałem, że Entity ma się wzbogacić też o żele. Skoro do ekipy dołączyła Lorena Marquez to chyba możemy się spodziewać też za jakiś czas kolorowych akryli do zdobień. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-02-18, 18:26:49 »
niestety Tom mówił,że z tym jest większy problem jeżeli chodzi o jakieś dopuszczenia produktów. Co do Loreny to racja jest już w teamie Toma i na wiosnę mają wejśc żele (może na następne szkolenie Lorena przyjedzie)było by super a i jeszcze jedno TomH. znów wystąpi na mistrzostwach jako zawodnik -ten to ma zdrowie i chęci do rywalizacji

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-02-19, 08:24:14 »
Dzieki za info....zawsze dobrze zapytać... :wink:  :)  a ze Tom i jego "konik" french...to wiemy...wiemy...:)))...

Ja czekam na Tranga....ale czy Bass cos pomysli...:( ...to moje klimaty....bardziej kolorowo... :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
warsztaty w EF
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-02-23, 11:57:58 »
Warsztaty rzeczywiście fantastyczne. Gorąco polecam uczestnictwo w tego typu imprezach nawet osobom mniej zaawaznsowanym. Nikt ich stamtąd nie wywali bo tam nikt nikogo na stopień nie ocenia a można się baardzo wiele nauczyć.

A ten frenchyk z maskowaniem i optycznym wydłużaniem naturalnej płytki to naprawdę hicior i warto było się tego nauczyć :)

Co do kolorowych akryli to niestety mają problem gdyż (co mnie dziwi) ktoś w USA ma patent na kolorowy akryl i oni narazie nie mogą tego przeskoczyć dlatego póki co wchodzą powoli w żelki, co mnie osobiście bardzo cieszy :o

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-02-23, 12:07:10 »
Ale jajka  :lol:  patent na kolorowy akryl.. no ale skoro mogą tam mieć patent na "dwuklik" to czemu nie na to? Bezsens patentowania wszystkiego wychodzi.

Marto a teraz w Kwietniu mają być warsztaty zdobienia żel i akryl. Właśnie się zastanawiamy z Witch czy się nie wybrać, w sumie głównie po to żeby sobie zerknąć na tych warsztatach do kogo z EF warto się na szkolenie wybrać i popatrzeć i pouczyć się nieco.
Możesz napisać małe co nieco o tych warsztatach co tam będzie i o warunkach uczestnictwa?

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...