Autor Wątek: warsztaty w EF  (Przeczytany 15500 razy)

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-01-29, 21:59:31 »
dzięki już czytam

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-30, 10:06:40 »
No widzisz Mako :wink:  jednak nie do konca wyczuwasz kobitki....hihihi...ani przez moment nie sadzilam, ze Dagii jest osoba początkujacą...bo kto by to wpadal na pomysl uczestniczenia w takich warsztatach u samego Mistrza....
A ja rozumie dziewczyny ....:))) jezeli nasze umiejetnosci sa bardzo dobre, to  kto powiedzial.... ze nie moga byc jeszcze lepsze.....ja tez lubie wyzwania...a niech bedzie  humorzasty .... to normalne u artystow a on jednak nim jest....:)

A emotionki sie wyrywaja bo jak mowa o zdobieniach to  plywam...hehe...a ze dusza wschodnia to gorąca....hihi :wink:

a teraz (zart dot tych 200zl)....wyjdziesz do sklepu kupisz wieksze zakupki spozywcze i ile kaski wetnie....wiec mniej jedzonka przez chwile.....oczyszczanie organizmu........
 i juz kaska sie odlozy.... :wink:  :D
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-30, 10:13:15 »
W sieci nie zawsze można wiedzieć wszystko, zwłaszcza jak ktoś napisał parę postów. Dobrze, że ktoś od nas jedzie i mam nadzieję, że zda rzetelną i obiektywną relację. To może zachęcić pozostałych do udziału w tego typu przedsięwzięciach i podnoszenia kwalifikacji.

Ja ze swojej strony postaram się też zawsze pisać o pokazach, szkoleniach lub warsztatach w których biorę udział. Pisać tak aby relacja odzwierciedlała to jak było.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-01-30, 10:18:42 »
Mako .....hihi...no ja mam kobieca intuicje :wink: trudno od faceta tego wymagać... :wink: :)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
warsztaty w EF
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-04, 19:59:05 »
dzięki bardzo ja tez zadzwonie moze jeszcze nie jest przekreślona moja praca w akrylu jeszcze raz dzięki :D

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-02-15, 00:41:36 »
było bosko wiecej jutro bo dopiero dotarłam warto było jak ktoś nie był niech żałuje Tomek H. równy gośc tylko sie od niego uczyc

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-02-15, 09:22:53 »
nioo..... czyli mial dobry humor :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-02-15, 23:30:53 »
humor miał wspaniały, pozatym profesjonalista w każdym calu.
 Najpierw pokazał 3 pazurki frenchowe z czego jeden salonowy i 2 mistrzoskie  : zdziwiony : przecudne , idealne pod każdym względem, a potem była nasza chwila prawdy -czyli biednyTom  bo patrzył jak trzęsocymi z przejecia łapkami same na sobie próbujemy coś zbliżonego stworzyc . Ale te nasze w porównaniu z jego to  :fire: wstydzik trochę .
cho podszedł do każdej i próbował pomagac i jakieś podpowiedzi wiec wróciłam szczęsliwa z autografem zdjeciami z Tomkiem H. i takim zapałem do pracy ,że o 1 w nocy chciałam tipsiki śpiącemu mężowi robi. niestety mąż obrażony bo powiedziałam ,że to najlepsze Walentynki w moim życiu . Cóż męża się udobruch a Toma można już nie spotkac. Oby każdy z nas miał taką pasję jak TH i choc w połowie tak wspaniale potrafił przekazywac swoją wiedzę.
Kto nie był niech żałuje a wszystkie kompanki cudownych warsztatów gorąco pozdrawiam (a o Tomie i szkoleniu to ja jeszcze z 3 strony mogę napisac  : drinkuje :  )
ach i jeszcze jedno Entity będzie miało zeliki czyż to nie cudowne a szkoli będzie..... : brawo : Looooorena Marcez -czyż to nie cudowne wieści ?

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
warsztaty w EF
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-02-15, 23:43:02 »
avenire strasznie ci zadroszcze  :cry:  tak chciałam tam być ale jestem na L4 w domu i rękę mam tak opuchniętą że nawet sobie nie moge popiłować paznokci szkodaze nie mogłam jechać :cry:

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-02-15, 23:50:19 »
jutro postaram sie wklei fotki mam zdjecie zTomem  :groupjump: i autograf nad łóżeczkiem "Kasia thank you somuch.best wish and much success ...Tom Holcomb"cudowne (tekścik standardowy ale cóz czujemy się wyjątkowo : buja w oblokach :
No ale ty tam zdrowiej następnym razem zabiore cię ze sobą a na razie popatrz na jego pazurki w gazetce i sweet dreams : spioch :

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
warsztaty w EF
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-02-16, 00:00:45 »
dzięki fajnie wklej fotki może choć to mi troche pmoże przełknąć tą strate a jeżeli chodzi o zdrowienie to robie wszystko aby tak było bo już długo bez pracy nie wytrzymam  
 :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-02-16, 08:31:38 »
No to super ze jednak sie zebralas....heheh...czasem forumowiczki cos tam mobilizują :wink: .....
.ale czy mozesz nam napisac (jesli oczywiscie masz ochote ) i zdradzic  nowosci techniczne ....czyli budowa frencha -- jakies dobre nowe triki....czy mistrzuniu cos takiego Wam przedstawil...co warte podpatrzenia :wink: i stosowania? Bo wiadomo, ze uczmy sie od lepszych....:)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

emiliaj

  • Gość
warsztaty w EF
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-02-16, 20:53:31 »
Tomi jest boski!!!achhh ...
jak zwykle pokazywal mistrzowski french, paznokcie na przedluzce, walentynkowe zdobienie.

niech zaluja Ci co nie byli!!! hihi

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-02-17, 10:12:53 »
nioo dobra...ale pliss o konkrety...nowinki .... :?....zdaje sie ze nie zdradza...hehe... :wink:  :)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-02-17, 15:21:38 »
nie o to chodzi ,że nie powiemy bo nie chcemy ale np. mi Tom pokazał jak opiłowuje kształt i tych kątów i trzymania pilnika mimo szczerych checi to ja ci na forum nie pokażę  : rotfl : . Niestety to trzeba widziec ,tak samo jak on zdobi czy trzyma pędzel przy tworzeni linii uśmiechu