Autor Wątek: warsztaty w EF  (Przeczytany 15501 razy)

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
warsztaty w EF
« dnia: 2007-01-29, 10:44:44 »
będą warsztaty w lutym Tom Holcomb w EF Entity Beauty odnośnie aklywych zdobień doradzcie mi czy warto sie na nich znaleźć jeżeli chcę się czegoś nauczyć bo nie wiem co robić?? Uśmiech prosze dziewczyny doradzcie mi co robić bo czuje że stoję w miejscu a chcę się rozwijać nie stać też mnie żeby wyrzucać pieniądze : bukiet :

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-29, 11:08:23 »
Jeśli jesteś zaawansowaną stylistką to jak najbardziej warto się wybrać. Miałem właśnie okazję posłuchać nieco o Tomie, jego technice i warsztatach z nim. Mam nadzieję, że za parę lat też pojadę do niego na warsztaty. :)
Jednak jeśli dopiero zaczynasz to lepiej sobie odpuść i te 200 PLN zainwestuj w doszkalanie u krajowych mistrzów a już jest ich spory wybór, co ważniejsze mają oni też sukcesy w Europie i na świecie.
Na warsztatach u Toma do znudzenia i perfekcji tłuczony jest french bo tylko to go interesuje i wymaga on całkowitego skupienia. Jeśli nie jesteś na odpowiednim poziomie zaawansowania to możesz zostać nawet wyrzucona z sali. Dlatego zastanów się czy warto i czy dasz radę.

Powtarzam. Sądze, że na tych warsztatach nie będzie zdobień tylko french, french, forever french... ;)
Co do zdobień to polecam Emilię Jasińską, akryl to jej żywioł lub jeśli masz blisko do Białegostoku to Kasię Polińską z EF.
Przy okazji wypełnij w profilu miejscowość z której jesteś, zgodnie z regulaminem. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
warsztaty w EF
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-29, 11:24:21 »
Tak dokladnie to wyglada:)....french ....french....forever french ...
to konik Toma....ale w sumie 200zl to nie majatek ...a ... zawsze to nowe doswiadczenie i wyzwanie :wink: ...

Emilka nasza Mistrzynii  w  zdobieniach....
polecam...polecam...polecam:)))) : bukiet : [a prosiłem żeby tak czule nie polecać ;) - Mako]

A ja czekam na Tranga.....uwielbiam jego zdobienia..... :love: :oops:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-01-29, 11:29:30 »
No, jak dla kogo te 200 to nie majątek a pojechać i najeść się obciachu bo się czegoś nie wie i stracić kasę to niezbyt fajnie.
Moim zdaniem jednak lepiej tę sumę przeznaczyć na szkolenia u rodzimych mistrzów. Doceńmy to co mamy na miejscu a jak już się poczujemy na siłach to możemy rzucać wyzwanie Tomkowi H. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-01-29, 15:50:13 »
ja już sie zapisałam a jak sie doszkalac to od najlepszych oczywiście nie ujmuje naszym rodzimym stylistą bo jak widac w świecie całkiem nieżle sobie radzą ale Tom jest super widziałam wiele jego prac i co najwazniejsze to pasjonat więc ja będe i polecam do zobaczenia

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-01-29, 18:22:44 »
Ja też jestem pasjonat. Zapraszam an warsztaty z teorii stylizacji paznokci. :D
Ten pasjonat to już ma z czego żyć. Nie każdy bierze 500-2000 $ za pazurki. ;) A swoją kasę trzeba szanować. Czasami 200 PLN to więcej niż sie wydaje,

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-01-29, 18:40:01 »
masz racje ale znam polskich stylistów którzy chcą 2500 za szkolenie tak tak zera mi się nie pomyliły i to uwazam za sporą przesadę patrzec jak pan x robi pazurki za tyle kasy więc wolę na Toma popatrze i popróbowac jego legendarne już produkty to i tak taniej niż kupic ich zestaw mini aby sprawdzic produkty tam sam pędzel ponad 400 kosztuje więc mimo wszystko jadę choc to wyjdzie wiecej  bo drugie tyle podróż ale co zobaczę to moje
pozdrawiam

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-01-29, 18:41:05 »
pozaty u mnie w Poznaniu niestey forever french więc mi sie przyda

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-01-29, 19:10:11 »
Hmm.. nie wiem jak to wygląda to sie nie wypowiadam. Jednak warsztaty dla zaawansowanych to nie to samo co szkolenie. Zależy jeszcze jakie szkolenie.
Co do legendarnych produktów to bym nie dramatyzował bo Entity to dosyć nowa marka z tego co kojarzę, choć bardzo polecana. A na przykład oliwkę do skórek mają beznadzieją. :D hehe
Może opiszesz nam wrażenia z warsztatów jak wrócisz?

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
warsztaty w EF
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-01-29, 20:49:45 »
chyba jednak pojadę bo też myślę że jak się uczyć to od najlepszych a jak się najem obciachu to mnie tylko zmobilizuje trochę jestem w strachu ale z pazurkami w gabinecie pracuje 2 latka chyba dam rade dzięki za rady kiedyś musi być pierwszy raz. :?  :lol: jesteście świetni szkoda że tak późno tu zawitałam

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-29, 21:05:21 »
Eee no to od razu trza było mówić, że już 2 lata rzeźbisz pazury. ;) No to obie mam nadzieję, napiszecie jak tam było.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-01-29, 21:25:10 »
nie za bardzo wiem jak zmienic cos w poście i jak wstawic fote też nie wiem ale zaraz poszukam może jest jakiś temat na którym to znajdę dzięki pozdrawiam
acha a o wrazeniach napewno napiszę

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
warsztaty w EF
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-01-29, 21:26:43 »
tak w gabinecie 2 latka a pasja dużo wcześniej lecz myślę że jeszcze wiele mam do nauczenia ciągle mam wrażenie że zbyt mało wiem  :oops:
pazurki to moja pasja
pozdrawiam :)

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
warsztaty w EF
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-01-29, 21:30:49 »
moja też od 8 lat ale też nie uważam sie za alfe i omegę cały czas pogłębiam wiedze mam nadzieje że sie spotkamy na warsztatach Toma i bedzie super a co do legendy to chodziło mi o to że już od zeszłego roku słyszę że to naj akryl na świecie więc chcę to osobiście sprawdzić

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
warsztaty w EF
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-01-29, 21:56:48 »
Cytat: "avenire"
nie za bardzo wiem jak zmienic cos w poście i jak wstawic fote też nie wiem ale zaraz poszukam może jest jakiś temat na którym to znajdę dzięki pozdrawiam


Polecam tematy z "Działu technicznego. ;) Co do zmieniania postów to masz w górnym prawym rogu wyświetlanego postu przycisk "zmień". Jak go wciśniesz możesz ponownie edytować swój post.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...