Autor Wątek: Activ  (Przeczytany 15597 razy)

Gość

  • Gość
Lakiery.
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-12-27, 19:09:18 »
Ja natomiast nie polecam lakierów tej firmy, otwierająca gabinet skomponowałam sobie całą paletę różniastych kolorów, czytając pozytywne oceny ich żeli i akrylów zaufałam że lakiery będą dobre. Niestety, długo schną, szybko się kruszą i wycierają na paznokciu, niektóre mają strasznie niską zawartość pigmentu tak że kolor nawet po dwóch warstwach jest inny niż w buteleczce.

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Activ - Active
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-12-27, 20:14:16 »
Jeśli chodzi o lakiery to muszę się zgodzić z Natii. Jakiś czas temu kupiłam dość sporą ilość tych lakierów i szczerze powiedziawszy średnio jestem z nich zadowolona. Kolorki owszem mają całkiem ładne ale dość słabe i nietrwałe, dlatego też lakierów Activa więcej nie zamówię. Jeśli chodzi o żele, płyny, czy tipsy jestem z nich bardzo zadowolona i jak na razie nie mam w planach ich zmieniać.
Pozdrawiam!

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Activ - Active
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-12-27, 23:12:51 »
tak to prawda lakiery mają beznadziejne strasznie długo schną

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Activ - Active
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-12-28, 08:58:50 »
a kupował może ktoś u nich cążki?? jeśli tak to podzielcie się opinią, ponieważ się nad nimi zastanawiam
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Activ - Active
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-12-28, 21:33:44 »
cążki średniej jakości,po dezynfekcji rdzewieją a w hurtowni mówili,że nadają sie do autoklawu.

Gość

  • Gość
Activ - Active
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-12-28, 21:40:44 »
o tej firmie i ich oszutwach mozna by tomy pisac!!!pokopiuje wypowiedzi z innych forum na jej temat i poisz emoja sprawe otorz:
kupilam frezarke niedawno jd500 od nich i nie dzialala odeslalam na moj koszt znowu mi kazali! i przyszla spowrotem dalej rozwalona! w tej firmie nikt nie wie o co chodzi albo zwalaja wine jeden na drugiego nie chca sie przedstawic (nie wychowani) kupili chinski sprzet i nie moga sie pozbyc nie uznaja reklamacji ani zwrotu produktu pod zadnym wzgledem wciaz maja wymowke np. ze wyslano im w nieorginalnym kartonie(a wyslalam w tym co dostalam) gdy ich przedstawicielka spytala ich czemu tak ppostepuja z klientami to powiedzieli jej ze ma sie nie wtracac, nie plecam nikomu zakupow w tej firmie maja sprzet made in china i albo popsute wysylaja albo zaraz sie popsuje! ide do rzecznika praw konsumenta niedlugo znowu i jak to nie pomoze to na policje:) firma activ nie ma regulaminu na stronie a gdy mowi im sie ze pojdziemy do sadu smieja sie z nas, takie kity wciskaja ze glowa mała, mozglabym do jutra pisac o calej tej sytuacji ale szkoda slow. skopiuje co sie da.
      
      Dodane po 6 min.:
                     pozwolilam sobie skopiowac wypowiedzi forumowiczek :
No to dziewczyny ja się dołączam, nikomu nie polecam firmy Activ i oby coraz mniej mieli klientów, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, klienta maja w d.... ja mam frezarkę którą dwa razy włączyłam i za każdym razem popsute były lewe obroty, odsyłałam do reklamacji i traciłam kasę i na dodatek drugi raz nie uznali reklamacji i obciążyli mnie kosztami przesyłki, małzonek był świadkiem jak chodzi ta frezarka, wołałam go żeby posłuchał co się z nią dzieje i teraz leży bo dostałam ją spowrotem, wkurzona zadzwoniłam to nie mieli mi nic sensownego do powiedzenia, dowiedziałam sie tylko że jak reklamacja nie jest uznana to kupujący jest obciążony kosztami przesyłki, wtedy ja im mówie że włączyłam tę frezarkę i obroty znów nie chodzą jak powinny, przyspieszają i zwalniają przy najmniejszym ruchu rączki, aż przestają całkowicie działać, nie wiem juz gdzie mam sie zwrócić, bo nie chcą mi wymienić na inną ani zwrócić kasy, a ja uważam że ta frezarka ma ukrytą wadę fabryczną, więc powinna być przynajmniej wymieniona na sprzęt o takiej samej wartości lub wyższej, jestem załamana bo nie wiem jak od nich wyciągnąć moje własne pieniądze, jeśli macie jakieś rady to czekam, bo rozmowa z nimi nie jest prosta, zbywaja tylko człowieka.

DZIEWCZYNY PRZESTRZEGAM PRZED ACTIV!!


Jak tak czytam Wasze posty to mi sie przypomniało, że rok temu salon w którym miałam praktyki kupił frezarkę z Activu. I też bardzo szybko przestała działać.

maja 2 niki kosmetka i vitara23:) ta kobieta jest zwyklym pracownikiem a podaje sie za kirowniczke z kierowniekiem nie da sie pogadac bo mowia ze go nie ma a nr podac nie chca

Fajnie że jest osobny temat, można by napisać książkę - ach! co tam książka - grube tomy, na temat tej firmy i ich nieuczciwości.......

     

--------------------------------------------------------------------------------
 
Moja frezarka z aktive tez szybko sie popsula wysylalam odsylali nienaprawiona ale w koncu naprawili dopiero wtedy gdy juz zaczelam szukac pomocy w konsumenckim-firma do bani  

Problem z Activ polega na tym, ze ciezko sie z nimi współpracuje, tzn beznadziejny kontakt mailowy i telefoniczny, no i czas oczekiwania na paczke. Dla mnie żenada  

Ja dalej czekam na rozpatrzenie reklamacji frezarki, juz drugiej zresztą
Kupiłam ta frezarke na promocji 229zł.
No i z jednej strony jestem mega zadowolona, bo jest bardzo mocna o wiele mocniejsza od JD700, ma regulowaną moc jednym przyciskiem, jest malutka, cichutka, lekka, no i ma bajer bo rączke mozna schowac do srodka.

Natomiast raczka jest typu twist lock, co mnie cieszy, ale jeden mały minus, przysłali mi zepsuta tą raczke tzn nie moge włozyc frezu bo cos blokuje. Jutro bedę dzwonic i sie okaże czy gwarancja obejmuje taką usterke (a powinna bo rączki nie uzyłam ani jeden raz). Narazie sie pocieszam ze mam raczke od JD700.

Offline natalia88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Activ - Active
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-06-25, 16:35:58 »
obecnie pracuje na activ, mam żel clear(wczesniej mialam gold), nablyszczający ale chyba bede zmieniac bo strasznie sie rozlewaja.... ;/

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Activ - Active
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-08-21, 07:57:50 »
Czy ktoś może się wypowiedzieć w sprawie żeli z kolorowych z Activa? Czy szybko sie utwardzają, czy warto je kupić? Mają w tej chwili fajna promocję http://www.activeshop.pl/paznokcie-Zele-kolorowe-c-134_140.html?osCsid=790cd78be54f4b630e4f23e9280a6d5c
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline butterfly

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Activ
« Odpowiedź #38 dnia: 2010-05-02, 17:18:21 »
Kochaniutkie pracuję od niedawna na żelach Activ, a dokładniej na tym w złotej kuli i jestem mega zadowolona, bo cena przystępna a naprawdę bardzo dobrze się trzyma a klientki bardzo zadowolone, ale niedawno przeczytałam gdzieś opinię, że żółknie po solarium i faktycznie przyszła niedawno do mnie moja klientka, opalona, aż czarna i białe końcówki miała kremowe, prawie zółte, aż brzydko wyglądało. Czy jest jakiś sposób na to by nie żółkły? Czy to zółknie tylko ten żel biały activa, może by zmienić na inny biały, albo jeśli ich nabłyszczacz w pędzelku zółknie to by wystarczyło zmienić na innej firmy, chyba że sam żel jednofazowy żółknie. Ojej proszę pomóżcie, taka byłam zadowolona z niego....  :nono:

Offline Eve

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Activ
« Odpowiedź #39 dnia: 2010-05-13, 21:47:50 »
Chciałabym sie doradzic chce zakupic jakiejs dobre żele i zastanawiam sie na activ a spn chociaz czytałam że spn zaczol sie psuc ale nie wiem ile w tym prawdy  tak pisały dziewczyny na ich forum pozrwaiam :wink:

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Activ
« Odpowiedź #40 dnia: 2014-01-15, 18:14:53 »
mam pytanie czy ktoras z was pracowala na firmie Activ? prosze o informacjie  :)

pozdrawiam Ania
mamy mikro i ultradzwieki z Activ i jest ok
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe