Autor Wątek: Christrio  (Przeczytany 52947 razy)

aneczka_af

  • Gość
jaki zamiennik ?
« Odpowiedź #90 dnia: 2008-06-29, 18:33:05 »
ja mam pytanko, robie wlansie kurs w EF na produktach christrio i na poczatek nie chcaialbym kupowac takich drogich produktow, chcialabym cwiczyc na tanszych.Jakie zele maja podobna konsystencja, moze Ra Nails?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Christrio
« Odpowiedź #91 dnia: 2008-06-30, 06:41:40 »
Z tego co czytałem o Ra Nails to nie są najwyższej jakości :|. Opinie są różne ale jeśli robisz kurs w EF to poproś żeby Ci dali inne produkty do wypróbowania na kursie. Zazwyczaj dystrybutorzy nie robią z tym jakichś problemów. Najlepiej jednak pracować na produktach na których miało się kurs.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Christrio
« Odpowiedź #92 dnia: 2008-08-19, 22:04:52 »
Jaki jest czas utwardzania białych żeli christo?
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Christrio
« Odpowiedź #93 dnia: 2008-08-19, 22:52:17 »
A na pudeleczku nie jest napisane? Obstawiam 3 minuty jak wiekszosc bialych zeli... Ale strzelam, moze sie myle....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Christrio
« Odpowiedź #94 dnia: 2008-08-20, 06:48:33 »
No właśnie nie ma opisu ( w ofercie EF)
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

emila000

  • Gość
Christrio
« Odpowiedź #95 dnia: 2008-08-21, 15:10:41 »
A ja mam pytanko do tej lampy christrio czy ona ma wyłącznik czasowy a jak tak to ile min. ?? pracuje na żelech ibd i nie wiem czy da lampka da redę :) Ach i jeszcze jedno bo zamawiam z usa może ktos bedzie wiedział :) bo słyszałam że lampki tam są przystosowane do energi 110 W a nie jak u nas 220 W czy przełącznik wystarczy czy może mi się spalić?? Z góry dziękuje za odpowiedzi :*

Offline Annauelle

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
Christrio
« Odpowiedź #96 dnia: 2008-08-22, 08:41:48 »
Ja pracuje tylko lampka CTO i akurat na żelach CTO jak i IBD, wiec klopotów raczej miec nie powinnas.
Jesli chodzi o drugą czesc pytania to radze zadzwonic do EF i zapytac dokładnie co z tymi przełącznikami w tych lampkach :)
pozdrawiam

Offline AgataR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Christrio
« Odpowiedź #97 dnia: 2008-09-10, 14:02:03 »
Cytat: "emila000"
A ja mam pytanko do tej lampy christrio czy ona ma wyłącznik czasowy a jak tak to ile min. ??

Lampa Christrio ma calkiem normalny wlacznik i wylacznik. Odnosnie mocy - sa rozne lampy Christrio. Ja moja kupilam w Niemczech u dziewczyny ktora prawdopodobnie sprowadza te lampy z Usa. Na opakowaniu sa wymienione 3 warianty mocy: 100 V, 110 V i 220 V. Ja mam 220 V 9 watt ale jak ja zamawialam przez internet sprzedajacy nie pytal sie jaka moc ma byc tylko przyslal 220V. Na twoim miejscu przed zamowieniem upewnilabym sie jednak czy to jest 220-tka. Lampa jest super, zajmuje malo miejsca, nie wylacza sie w trakcie pracy tak jak jest to z lampami z czasowym wlacznikiem no i fajnie wyglada - warto zakupic. Pozdrawiam

Offline asikczek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Christrio
« Odpowiedź #98 dnia: 2008-09-15, 08:30:49 »
witam,
ja tez polecam żele cto. robiłam na nich kurs i po kursie pracowałąm na clearze i białym zelu (który mam do dziś, a to juz pół roku). praca na nich to sama przyjemnośc, niestety przy moich cenach za pazurki ( uważam się jeszcze za osobe początkującą) musiałam zrezygnować z cto i teraz pracuję  na ibd i tez nie narzekam. No ale wracając do cto, żele się slicznie poziomuja, nie żółkną, biały żel ma iekny kolor a wiping solution jest bardzo wydajnym produktem. Te żele są właściwie bezproblemowe. Polecam wszystkim początkujacym (ich jedyna wada to to że są rzadkie i w lato z tym może byc problem, ale od czego są lodówki)

Offline niunia-dziunia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Christrio
« Odpowiedź #99 dnia: 2010-04-02, 08:44:12 »
Dziewczyny, może któraś mi pomoże. Jestem po kursie na produktach Christrio. Ale mam kilka problemów z nimi. Jak robię tipsy to kompletnie nie wychodzi mi zbudowanie łuku i paznokcie szybko się zapowietrzają. Tipsy robię jednofazowym "Basic One Clear". Częściej jednak kładę żel na naturalną płytkę. I tu o dziwo nie ma żadnych zapowietrzeń - a paznokcie przygotowuję w ten sam sposób. Zauważyłam jednak, że przy nakładaniu żelu na naturalną płytkę on momentalnie kurczy się. Strasznie mnie to denerwuje. Jak nałożę więcej to zalewają się skórki. Pomocy!!!!!!
Mam jeszcze jedno pytanie. Wyczytałam, że do naturalnych paznokci są dwa rodzaje żeli Christrio (moja dystrybutorka twierdziła zawsze że to te same). Ja używam "Basic One Gelacquer Clear" w pędzelku, a znalazłam jeszcze w pudełeczku "Gelacquer Builder Clear", który jest do naturalnych i do tipsa.
Używałyście go może???
Naprawdę liczę na waszą pomoc.....

Offline marzena43

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Christrio
« Odpowiedź #100 dnia: 2010-06-26, 14:21:22 »
te dwa zele sie roznia ,tym drugim możesz przedlużyc plytke paznokcia
« Ostatnia zmiana: 2010-06-27, 01:00:18 wysłana przez Ania »

Offline kate31

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Christrio
« Odpowiedź #101 dnia: 2011-07-17, 20:09:07 »
witam
dziewczyny pracuje na zelach IBD, ale chce zmienic na Christrio, posiadam juz sculpture clear i plyn do przemywania i odluszczania tej marki, chcialabym jeszcze nablyszczacz, wiem ze ta firmama dwa w ofercie, oba sa w pedzelku??? i czym sie roznią??? chodzi mi o permatop i brush on gel, poradzcie prosze...
pozdrawiam:-)

Offline sylwiatorun

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Christrio
« Odpowiedź #102 dnia: 2014-03-12, 13:34:53 »
witam ja równiez pracuje od kilku lat na ibd ale chce zmienic na cto co potrzebuje basic one gel, sculture o wipping solution?kiedy nakładać wipping solution raz czy dwa? czy jak mam juz opracowanego tipsa to mam odtłuścic przemywając po natiralnym paznokciu i tipsie, jestem przyzwyczajona do gestego zelu ibd builder, zastanawiam się jaki jest cto w porównaniu do buildera z ibd