Autor Wątek: Reklama i promocja salonu  (Przeczytany 39590 razy)

Offline tusia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Reklama i promocja salonu
« dnia: 2007-01-25, 13:35:20 »
Witajcie.Właśnie po długich drogach przez męki ruszył mój wymarzony salon kosmetyczny.Nazywa się "SALON KOSMETYCZNY KAROLINA" i niestety mimo  ze zleciłam wykonanie szyldu miesiąc temu jedynej firmie w mieście każdy ich projekt jest tak kiczowaty , że nie da sie opisać i ja im je ciągle odrzucam. Więc ostatecznie kazali mi samej wybrac logo , a ja nie mam pojęcia gdzie szukać. !!!!!!! Chciała bym ,żeby było wyjątkowe.Czy ktoś może mi POMÓC??????

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Re: szyld
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-25, 14:59:16 »
Cytat: "tusia"
Chciała bym ,żeby było wyjątkowe.


No przy takim sformułowaniu wymagań to nic dziwnego, że wszystko odrzucasz... Mam na głowie jednego prezesa co chce mieć wyjątkowy system i wdraża go już 2 lata. :|
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-06, 12:58:06 »
Chciałabym podjąć temat reklamy i promocji w waszysch salonach... Myślę ze warto podzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami na ten temat... Dzisiaj dostalam wycene szyldu reklamowego do salonu- 750 zl za zrobienie szyldu na już istniejącym stelażu 8O masakra... poszłam do innej agencji... babka miała super podejście... zrobi mi ulotki, wizytówki, szyld reklamowy i takie specjalne naklejki na szybe z takiej dziórkowanej folii, że na zewnątrz będzie widać kolorową reklamę a w środku będzie widać normalnie jak przez nieoklejone okno :) w czwartek powinnam dostać wycenę... :D  a jak wy reklamujecie swoje salony??

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Re: Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-06, 18:35:59 »
Cytat: "sandrunia_m"
a jak wy reklamujecie swoje salony??

głównie ulotki (choc nie można przesadzać z ich rozdawaniem-zostawianiem w sklepach bo to trochę odstrasza, w kilku znanych nam miejscach w mieście wystarczy)
i tak zwana poczta pantoflowa - to najlepsza reklama :)
po za tym firma tak mi okleiła witrynę salonu, że widac z kilometra  :lol:  - myślę, że to także bardzo ważne.
Teraz zastanawiam sie nad małą wzmianką w lokalnej gazecie.
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-03-06, 18:42:32 »
mówią, że reklama dźwignią handlu... stąd moje pytanie... chcę dobrze zacząć...  :oops:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-03-06, 18:50:11 »
no w Karpaczu specjalnie konkurencji nie masz, więc na pewno będzie oki ;) z chęcią wpadnę do Ciebie jak będę w tych okolicach :)
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-03-06, 18:58:59 »
Ulla oczywiście zapraszam, będzie mi bardzo miło... niom z tego co wiem to robie dobry krok inwestując w nowoczesny sprzęcik bo tutaj malo kto slyszal o ultradźwiękach... trzeba tylko się wypromować... pokazać ludzią że kosmetyczka to juz nie osoba od wyciskania pryszczy... bo takie tutaj panuje przekonanie :) co do konkurencji to slyszalam nieciekawe opinie na jej temat... ale i tak się jej boje...

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-03-08, 21:24:17 »
Sandrunie masz ta wycenę? Bo jestem ciekawa :wink:

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-03-08, 21:36:46 »
mam wycene... wszystkie podane ceny są cenami netto... szyld reklamowy 566zł plus zabezpieczenie go przed warunkami atmosferycznymi 69zł... wizytówka- karta biznesowa 180zł... ulotka 1000szt. 566zł ... druk reklamowy na szybe... 338 zł

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-08, 23:32:32 »
łoj ale drogie ulotki... ja za 2000 szt zapłaciłam 240 zł ( 2 kolory, dwustronne, ze djęciami )
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-09, 09:03:14 »
O rety to coś koło 2tys zł 8O

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-09, 11:11:36 »
Narazie zdecydowalam sie na wizytówki... bo dostałam śliczny projekt... takich fajniutkich jeszcze nie widziałam nigdzie... nad resztą się zastanawiam bo dostalam atrakcyjną ofertę cenową z innej firmy... ale dopiero w poniedziałek będzie projekt... wole zapłacić 2 razy więcej za reklamę która jest klasą sama dla siebie niż połowę ceny za jakiś chłam :twisted:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-03-09, 18:48:08 »
Cytat: "aga73"
O rety to coś koło 2tys zł 8O


no niestety w promocje salonu trzeba zainwestowac, co sie na pewno zwroci
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-03-10, 21:13:39 »
Jest wiele róznych sposobów promocji :wink:  Najważniejsze aby dopasować odpowiednią do danego salonu, otoczenia, zapotraebowania i środków jakimi sie dysponuje :wink:  Nie koniecznie to musi być "najdroższy" szyld :wink:

Ja w tym tygodniu wybieram sie do naszej lokalnej gazety :roll:

A powiedzcie czy same wymyślałyście swoje logo - chodzi mi o kształt, czy zleciłyście to fachowcom :wink:

Gość

  • Gość
Reklama i promocja salonu
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-12, 21:02:38 »
Dostałam ofertę z innej agencji reklamowej i.... rewelacja... super projekt i rewelacyjne ceny :D szyld 300zł, ulotki 2500szt- 300zł, wizytówki-160zł :D