Autor Wątek: Super Nail  (Przeczytany 6196 razy)

Gość

  • Gość
Super Nail
« dnia: 2005-04-07, 11:10:31 »
dziewczeta znow licze na wasza pomoc bo jak na was mozna nie liczyc ?? :D
ostatnio kolezanka chciala sie dowiedziec czegos na temat zelkow i akrylkow sn  :bubble: nie dosc ze jestem ostatnio bardziej akrylkowa niz zelowa 8)  to i tk niemoge udzielic jej tejze inforacji bo ich poprostu nie posiadam  :fire: nie pracowalam na tych produktach dlatego poruszam ten temacik tutaj moze ktoras z was miala okazje te produkciki sprawdzic i poradzic  :P
czekam na odpowiedzi

usciskaczki i buziaczki gorace  : bukiet :

emiliaj

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-04-07, 11:15:43 »
po pierwsze Super Nail nie prowadzi zeli tylko akryle.
Sa to produkty tanie, na pewno duzo lepsze od La Famme, Perfect Lady itp
Kiedys powiem szczerze nie nadawaly sie do niczego innego jak do cwiczen ale teraz ich ajkos znacznie sie poprawila. Maja bardzo przejrzysty clear. Niestety sa dosc twarde w pilowaniu. Uwazam, ze na poczatek moga byc choc polecam INm, ktory nie jest drogim akrylem, tak jak Christrio bo sa w podobnych cenach.

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-04-07, 11:22:56 »
tak wlasnie myslalam ze zaraz znajde tu twoja odpowiedz wielkie dzieki nawet niewiedzialam o ich produktach bo na ogol szukam sobie znanych ale wlasnie znalazlam cennik i widze akryl brak zeli jak piszesz a widze ze maja nawet zel niewymagajacy lampy ciekawe ciekawe do drogich tez nie naleza okay emilko ze wszystkim sie zgadzam  :lol:

emiliaj

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-04-07, 11:25:18 »
ciesze sie, ze moglam Ci pomoc:)

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-04-07, 11:55:34 »
ja tez sie cieze i wiesz co moze poradze jej zeby kupila sobie jakis mini zestaw startowy jak jest ale jes zelik nie wymagajacy lampki nie sa to drogie produkty wiec mini zestaw drogo nie wyniesie i bedzie mogla wyprobowasc jak myslisz ???   :idea:

emiliaj

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-04-07, 11:59:37 »
nie ma zelu nie wymagajacego lampy. to nie jest zel. A w ogole nie polecam takich produktow, bardzo dobre zele ma christrio w przystepnej cenie bo nie sa az tak drogie jak np alessandro.

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-04-07, 12:06:07 »
wlasnie tak troszke sie zaziwilam bo z takim wynalazkiem sie nie spotkalam ale serio czarno na bialym pisze no litlle gel zel do tipsow nie wymagajacy drogiej lampy uv (lampy sa coraz tansze !!! )
az z ciekawosci zadzwonie chyba do hurtowni bo na stronce ef nie znalazlam nic tej firmy oprocz akrylkow i akcesori : zdziwiony :

olgacytrynka

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-04-08, 11:00:36 »
ja z tej fimy mam tylko oliwke do paznokci :)
w sumie jest dobra  :wink:

Aguś

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-04-08, 13:46:01 »
Tan no lite gel to poprostu cos w formie resiny i nie jest to uv zel choc  prowizorycznie sie nazywa zelem.

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-04-08, 14:04:00 »
zadzwonilam kochaniutka aguniu :)))))  i juz wszystko wiem nazwany zelem zamist lampy aktywator kiepska wytrzymalosc
nie znalam tego bo dotychczas nie interesowlam sie ta firma a moze troszeczke treba???

Aguś

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-04-08, 16:13:42 »
Wiec jednak jest to resina utwardzana aktywatorem :wink:
Wszystkie zele sa utwardzane w UVA :lol:

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-04-09, 09:24:36 »
jak zwykle agunku zgadza sie !!! :)

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-04-09, 09:25:29 »
chcialam napisac agulku wkradl sie blad przepraszam :oops:

Gość

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-04-29, 22:08:36 »
Cytat: "emiliaj"
po pierwsze Super Nail nie prowadzi zeli tylko akryle.
Sa to produkty tanie, na pewno duzo lepsze od La Famme, Perfect Lady itp
Kiedys powiem szczerze nie nadawaly sie do niczego innego jak do cwiczen ale teraz ich ajkos znacznie sie poprawila. Maja bardzo przejrzysty clear. Niestety sa dosc twarde w pilowaniu. Uwazam, ze na poczatek moga byc choc polecam INm, ktory nie jest drogim akrylem, tak jak Christrio bo sa w podobnych cenach.


Mam pytanie do Pani Emili dlaczego uwaza Pani ze produkty frirmy Perfect Lady sa zle? Ja na nich pracuje i wszystko jest ok. Ja i moje klientki jestesmy zadowolone:) a to chyba dobrze hihi

Pozdrawiam
LIMONE

Aguś

  • Gość
Super Nail
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-04-29, 22:27:19 »
Pani Emilia jest instruktorem i naprawde perfekcjonistka w tym co robi i porownywala te podukty z niejednymi nawet z tymi z najwyzszej polki. Stad to zdanie.  :wink: