Autor Wątek: Akrylowe zdobienia  (Przeczytany 37339 razy)

Gość

  • Gość
Akrylowe zdobienia
« dnia: 2006-04-13, 00:23:47 »
Witam serdecznie!Jestem nowa na forum choć pazurkami zajmuje sie od około 2 lat. Mam pytanko dotyczące zdobień wypukłych akrylem. Otóz na kursie zdobienie akrylowe było potraktowane bardzo powierzchownie. Tak więc odpuściłam sobie robienie akrylowych kwiatuszków choć zawsze bardzo mi sie podobały. Jednak teraz postanowiłam nad tym trochę popracować .Mam tylko pytanko. Czy do zdobien akrylowych używacie normalego pędzelka tego samego co do modelowania paznokcia czy raczej "kociego języczka"?

Gość

  • Gość
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-04-13, 18:10:44 »
gosiaczek mozesz spokojnie tworzyc piekne kwiatki akrylowe pedzelkiem którym pracujesz o ile jego końcóweczka jest w idealnym stanie.Ja pracuje na 10 owal i tym samym robię kwiatki

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-04-13, 23:23:44 »
gosiaczku zrobic sliczny kwiatuszek bedziesz w stanie nawet 11 oval- ja mam taki i daje rade, ale jeżeli chodzi o wygode i łatwośc pracy, a dla Ciebie, jako, ze zacynasz dopiero czarowac kwiatuszki lepszy bedzie mniejszy pędzelek- ja mam 4 koci języczek z SPN i om sam niemalze robi kwiatki  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-04-16, 09:31:07 »
Mozesz uzywac kociego języczka jesli chcesz uzyskac delikatniejsze zdobienia drobne elementy...super łatwo to nim osiągnac...natomiast do kwiatuchow owal wiekszy 8,10 .
A dodatkowo mysle.... ze warsztaty u Emilki Mistrzyni Europy warto skorzystac jesli takie zdobionka Cie wciągaja bardziej...polecam.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
ozdoby z akrylu
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-10, 21:32:35 »
bardo podobaja mi sie ozdoby z akrylu np.listki, prubowalam ale wogole mi to nieszlo :(
Moze ktos ma jakas metode zeby to usprawnic...?
generalnie nie wiem jak sie do tego zabrac.........

pozdrawiam

Gość

  • Gość
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-12, 17:22:10 »
Hancza! Lepiej zapisz się na dobry kurs zdobienia akrylem, bo nasze gadanie na nic Ci się tu nie przyda. Musisz to widzieć i ćwiczyć pod okiem szkoleniowca skoro nawet nie wiesz jak sie do tego zabrać.
Pozdrawiam

Gość

  • Gość
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-06-07, 18:00:18 »
Ja uwazam,ze najlepiej zaczac od odpowiedniego pedzelka. Sama sie meczylam,trudzilam, doszkolenie duzo nie pomoglo a gdy sprawilam sobie "koci jezyczek" problem sie ulotnil. Wiem,ze kazdy uzywa innych pedzelkow ale dla mnie ten jest super!!

Gość

  • Gość
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-06-17, 19:56:40 »
Ja właśnie muszę się zapisać na jakiś kurs zdobienia akrylem  8)  Pracuję tylko na żelach i nie mam pojęcia nawet jak zabrać się do tych zdobień akrylowych   :wink:

Gość

  • Gość
kwiatki akrylowe
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-01-20, 17:27:49 »
co jest potrzebne by zrobić kwiatki akrylowe?? bo ja już mniej więcej wiem jak się je robi :) z jakiej firmy produkty polecacie?? noi i czy są drogie?? a czy kwiatki akrylowe można robić na naturalnym paznokciu pomalowanym lakierem??? pozdrawiam

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-01-20, 19:17:54 »
Do robienia kwiatków akrylowych potrzebny jest liquid i proszek akrylowy oczywiście różnego koloru :) Nabierasz niewielką ilość liquidu oczywiście musisz znać proporcje i moczysz pędzelek w proszku tworząc kropeczke,i na paznokietku tworzysz różne wzory... :D Im bardziej będziesz ćwiczyć to będą ładniesze kwiatki.....powodzenia :o

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-20, 19:40:53 »
podłanczam sie pod temat w marcu ide na kurs na kolorowy zel i akryl z jakiej firmy polecacie produkty.

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-01-20, 19:58:38 »
Ja robie zakupy akryli kolorowych w EF są tam dobre firmy :D

Gość

  • Gość
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-01-20, 20:41:15 »
a to można te kwiatki zrobić na zwykłej płytce paznokcia?? :wink:  :wink:  :wink:

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-01-20, 20:51:20 »
Tak, tak w EF większośc produktów jest naprawdę świetna. Na początek jednak polecam jedna z tańszych produktów (nie od razu z górnaj półki), bo trzeba poćwiczyć (najlepiej na tipsach), a po co płacić drogo za produkty tylko do ćwiczeń :wink:

Co do techniki to można robić tak jak pisała Kaja, a dla lepszego efektu można również koniec kulki z jednego koloru zamoczyć w innym i powstanie ładny, dwukolorowy kwiatuszek. Najlepiej jednak wybrać się na szkolenie z kolorówki.

Trochę zagmatwałam, ale mam nadzieję, że zrozumiecie :wink:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
akrylowe zdobienia
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-01-20, 21:02:15 »
Tak,wszystko zalezy od konsystenji kulki i iwencji tworczej ;-) Wszysto jest do wyuczenia...Zapraszam na stronke http://www.kupainc.com/resources/video/   na dole wcisnik "FLORAL DESIGNS" super wszystko jest pokazane