Autor Wątek: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?  (Przeczytany 32048 razy)

Offline cllloee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #45 dnia: 2015-05-05, 10:27:29 »
Moim zdaniem najlepszym sposobem na zwalczenie cellulitu jest odpowiednia dieta, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia :) : dance :

Offline karabeska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Uśmiech to najlepszy makijaż kobiety
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #46 dnia: 2015-07-29, 15:13:35 »
Kapsułki, czyli suplementy diety są według mnie dla leniwców, którzy chcą wierzyć, że takie tabletki coś dadzą. Prawda jest taka, że tutaj trzeba zadziałać kompleksowo, czyli odpowiednia dieta, jak najwięcej ruchu i masaże.
Piekno tkwi w każdej kobiecie Medycyna Estetyczna La Nika Gdańsk

Offline kasandra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #47 dnia: 2015-08-21, 10:51:28 »
Cellulit to nic innego jak odłożona woda w organizmie. Zatem warto pić dużo wody. Poza tym trzeba robić sobie masaże np bańką chińską. Zawsze można iść do kosmetyczki na pare zabiegów.
Chyba lubisz pozycjonowanie :)

Offline tauriel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #48 dnia: 2015-11-25, 22:54:10 »
Moim zdaniem akurat na zwalczenie cellulitu nie pomogą żadne suplementy czy magiczne kapsułki. Można próbować pokombinować coś z zabiegami, masażami. Jednak przede wszystkim warto zmienić odżywianie. Jeśli masz tendencję do powstawania cellulitu to staraj się ograniczać produkty, które zatrzymują wodę w organizmie. Warto pić dużo wody minimum 2 litry wody dziennie, poza tym przy kąpieli szoruj się trochę mocniej gąbką.

Offline mikela

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #49 dnia: 2015-12-19, 21:00:59 »
Jest kilka możliwości poza oczywiście odpowiednim jedzeniem i ćwiczeniami. Można skorzystać z zabiegu lipolasera 3D, czyli tzw. zimnego lasera, bardzo skuteczny jest endermomasaż oraz kriolipoliza. Gdyby ktoś szukał tego typu zabiegów w Białymstoku, to bardzo dobrze wyposażony jest gabinet : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2015-12-21, 14:47:59 wysłana przez Tomek »

Offline ewela55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #50 dnia: 2016-04-11, 20:27:44 »
Cellulit towarzyszy mi od dawna i trochę zmieniłam myślenie o nim. Jest sporo mitów na ten temat, ale wiadomo, że każdy ma indywidualne podejście. Ja postanowiłam, że tym razem zawalczę z suplementami. Kupiłam http://www.bluenature.pl/101-tm_thickbox_default/celutella.jpg. Każde działanie warto wspierać ruchem i piciem dużej ilości wody

Offline wiktoriah55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #51 dnia: 2016-05-17, 11:40:09 »
Najskuteczniejsza metoda pozbycia się cellulitu to ćwiczenia :) Oczywiście nie można także zapomniec o zdrowym odzywianiu się i piciu dużej ilości wody.

tamara9

  • Gość
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #52 dnia: 2016-06-15, 21:16:14 »
Polecicie jakiś kremik dla kobiety do smarowania na cellulit? :)

Offline anetamska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #53 dnia: 2016-08-27, 14:07:52 »
Całkowicie pozbyłam się cellulitu po zabiegu
: cenzura :  Na początku nie byłam przekonana co do skuteczności takiego zbiegu, ale za namową koleżanki postanowiłam spróbować. Byłam już bezsilna, nie pomagały żadne środki kosmetyczne, a tabletek nie chciałam zażywać. Zabieg okazał się skuteczny i bezbolesny. Warto spróbować. 
« Ostatnia zmiana: 2016-12-15, 09:58:28 wysłana przez Tomek »

Offline fm world

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Witam wszystkich na moim profilu.
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #54 dnia: 2017-02-24, 12:24:01 »
Jak dla mnie najlepszy tutaj jest sport :) Codzienny sport i to jaki kolwiek ale taki na maksa dający wycisk i wszystkie wady znikną a w dodatku pojawią się miłe dla oka mięśnie :)
Nie reklamujemy się na naszym forum niezgodnie z jego regulaminem!

Offline Stasia_L

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #55 dnia: 2017-08-28, 15:04:59 »
Niestety cellulit to problem, który dotyka aż 85% i to bez względu na wiek. Błędem jest myślenie, że cellulit to przypadłość osób grubych. U osób szczupłych też może pojawić się tzw. "pomarańczowa skórka". Nie zawsze kremy i ćwiczenia wystarczą. Ja ostatnio skorzystałam z zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ mój cellulit na udach powodował u mnie straszne kompleksy. Jestem bardzo zadowolona z efektu, a cellulit usuwałam falą uderzeniową.

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #56 dnia: 2018-07-13, 10:30:10 »
Po pierwsze polecam sobie uświadomić,ze kosmetyki nie pomogą Wam jeśli macie cellulit. Moga owszem ładnie nawilżyc skórę, ale nie zwalczą cellulitu, który powstaje w warstwach, do których kosmetyki nie mają prawa dotrzeć.
Po drugie trzeba uprawiać sport oraz zdrowo się odżywiać. Dobrze jest pic codziennie sporo wody.
Po trzecie zastanówcie sie nad zabiegiem na cellulit.
: cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2018-09-03, 09:15:37 wysłana przez Tomek »

Offline agnesia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #57 dnia: 2018-08-31, 09:41:27 »
U mnie z cellulitem ostatecznie poradzil sobie : cenzura : :) ten zabieg polecila mi przyjaciolka, ktora juz wczesniej z niego korzystala. Teraz obie zachwycone efektami smigamy na otwarte baseny w bikni :D
« Ostatnia zmiana: 2018-09-03, 09:16:36 wysłana przez Tomek »

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #58 dnia: 2019-06-27, 09:34:08 »
Bardzo dobre efekty dają ćwiczenia a nie kosmetyki. Polecam szczególnie ćwiczenia przy użyciu power band. Ćwiczenia przy użyciu takiej taśmy dają niesamowite efekty, pojawiające się w stosunkowo krótkim czasie. Przy jej udziale możliwe jest wypracowanie idealnego brzucha, ramion, nóg, pleców i pośladków.

Dobrze jest dopasować taką tasmę do naszych preferencji tak wiec polecam skontaktować się z obsługą w sklepie oraz powinni dobrać dla Was odpowiedni sprzęt.
Zerknij tutaj
https://trainingshowroom.com/434-gumy-do-cwiczen
« Ostatnia zmiana: 2019-07-02, 10:04:30 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Cellulit- mity,porady,sposoby zwalczania?
« Odpowiedź #59 dnia: 2020-01-16, 14:22:33 »
Koleżanka miala masaż bańką u kosmetyczki i po zabiegu jej nogi wyglądaja okropnie, ma popekane naczynka i since po zewnetrznej stronie ud. Zabieg ją bolał, szczególnie po zewnetrzenj i wewnętzrznej stronei ud. Widok jej nóg po zabiegu przeraził mnie, mialam się tez wybrać na ten zabieg ale wyjeźdzam nad morze i nogi w sińcach raczej nie sa wskazane. Zastanawiam sie czy zabieg był wykonany dobrze, czy tak się wygląda po tym zabiegu ?

Sama zastanawiam sie nad kupieniem sobie rowerka treningowego na cellulit bo próbowałam wielu sposobów i nic nie pomaga. Wiem,ze ruch jest dobry ale nie jestem w stanie się zmusić do ćwiczeń na zewnąrz. I moze rowerek mi pomoże ;)

Czy ktoś moze na nim jeździ?
« Ostatnia zmiana: 2020-02-04, 10:07:15 wysłana przez Cytryna »