Autor Wątek: co klientki robią z tipsami  (Przeczytany 20038 razy)

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-01-14, 16:01:24 »
heh.. niezłe te historyjki :D  Swoją drogą zdolne macie klientki :lol:  :lol:  :lol:  A to historia, którą kiedyś słyszałam robiąc pazurki u stylistki:
Zadzwoniła do niej klientka z zapytaniem o umówienie terminu wizyty. Okazało się, że idąc chodnikiem tak niefortunnie się przewróciła (broniąc się pazurkami przed upadkiem), że połamała prawie wszystkie....
 buhahahah :lol:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-14, 16:11:05 »
Muszę się komuś wyżalić bo mnie zaraz potarga. Miałam klientkę przed świętami zrobiłam jej frencha,z którego była zadowolona, wystawiła mi pozytywa na allegro jakie piękne tipsiki a tu masz ci los- dziś dostaje odpowiedź do komentarza,że tipsy nic nie warte,że się 2 złamały,przecież to nie beton tylko żel, pozatym pisze,że nie ma ze mną kontaktu-po 1 wie gdzie mieszkam po 2 ma mój kom a po 3 mail-ani jednej wiadomości, czy nie można zadzwonić i umówić się na poprawkę :?:   :x

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-14, 16:32:07 »
he heh  byłam u fryzjerki i mi opowiadała że przytrzasła sobie palce u ręki drzwiami od auta...oczywiście wszystkie tipsy odleciały a ona z bólu aż się na ziemi położyła....
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-01-14, 17:25:34 »
Cytat: "karolinus"
Muszę się komuś wyżalić bo mnie zaraz potarga. Miałam klientkę przed świętami zrobiłam jej frencha,z którego była zadowolona, wystawiła mi pozytywa na allegro jakie piękne tipsiki a tu masz ci los- dziś dostaje odpowiedź do komentarza,że tipsy nic nie warte,że się 2 złamały,przecież to nie beton tylko żel, pozatym pisze,że nie ma ze mną kontaktu-po 1 wie gdzie mieszkam po 2 ma mój kom a po 3 mail-ani jednej wiadomości, czy nie można zadzwonić i umówić się na poprawkę :?:   :x


a ja widze na Twoim koncie na allegro zero komentarzy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-01-14, 17:40:19 »
Jak to zero komentarzy?? Nie rozumiem, są tam o ile się nie mylę 4 komentarze z pazurków,bo reszta  nie licytuje na allegro.

Gość

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-01-14, 18:39:12 »
Miałam przypadek, że klientka zakładała sobie tipsy ponieważ bardzo obgryzała swoje pazurki a że pracuje w biurze to chciała aby jej dłonie jakoś wyglądały. I nawet akryle nie podołały - obgryzła jak swoje...fuuuj :P

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-01-14, 18:39:27 »
Cytat: "karolinus"
Jak to zero komentarzy?? Nie rozumiem, są tam o ile się nie mylę 4 komentarze z pazurków,bo reszta  nie licytuje na allegro.


http://allegro.pl/show_user.php?search=karolinus
chyba że to nie Twój nick  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Sloneczko19

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-01-15, 10:21:20 »
zzarla akryle ?????? :fire:  no to jestem pelna podziwu :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-01-15, 12:09:20 »
Ciekawe jak ona to zrobila :roll: ale wsumie mam znajoma ktora normalnie moze ugryźć tipsa i nic sobiez tego nie robi.Ma tipsy zelowe :wink:

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-01-15, 16:38:24 »
Cytat: "obsługa forum"
Cytat: "gaba1405"
nie rąbiemy drzewa do kominka....(lista wyczynów moich klientek jest dłuuuuuuga :wink: )...


Tak moja klijentka spaliła sobie jedną ręke i miała wszystkie końcówki czarniuteńkie od podpalania w kominku :D


Ciekawe czy są łatwopalne :?:  :P
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-01-15, 16:39:58 »
Moja mama juz tak pare razy zrobiła , że zapalała papierosa i potem miała ciemniejszego tipsa :lol:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-01-15, 22:21:59 »
Cytat: "Agatta"


Tak moja klijentka spaliła sobie jedną ręke i miała wszystkie końcówki czarniuteńkie od podpalania w kominku :D


Ciekawe czy są łatwopalne :?:  :P[/quote]

Produkty? Są bardzo łatwopalne! Dlatego w sumie dziwi mnie czemu tyle stylistek kopci papierochy... pewnie do czasu aż któraś wyleci w powietrze. Liquid + proszek akrylowy=mieszanka wybuchowa
Tak samo same już zrobione paznokcie mogą służyć ilustracji wierszyka "Opowiem Wam bajkę jak kot palił fajkę, a kocica papierosa usmaliła sobie nosa..." ;), niejedna stylistka i klientka miała małego znicza na paznokciu. :D

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

olgacytrynka

  • Gość
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-01-15, 22:34:24 »
Cytat: "obsługa forum"
Cytat: "pppalka"


moja koleżanka kiedys w pracy tak zachaczyła tipsem o drzwi lodówki bo wplątała sie reka w uchwytko od lodówki i cały tips jej sie wygiał ale nie złamał, tylko paznokieć zrobił sie bardzo czerwony i ohropnie ja bolało!!!!!!!!!!!!


ooo to i tak miała szczesie! moja mama równiez zachaczyła o drzwi od lodówki ale złamała sobie pazurka pod tipsem bardzo nisko! bol był straszny
az ciarki przechodza  8O  8O
moje klietki lubia same zdjemowac tipsy ehhh choc tlumacze po wielokroc ze nie wolno  :!:  :!:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-01-15, 22:43:49 »
Cytat: "olgacytrynka"

moje klietki lubia same zdjemowac tipsy ehhh choc tlumacze po wielokroc ze nie wolno  :!:  :!:


Skąd ja to znam  :roll: A po tygodniu przychodzą, że jednak chcą tipsy znowu mieć bo się nie czują już bez  :lol: i zakładaj sobie na tej zniszczonej zrywaniem płytce...  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
co klientki robią z tipsami
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-01-15, 23:13:44 »
Cytat: "P s y c i a"
Cytat: "olgacytrynka"

moje klietki lubia same zdjemowac tipsy ehhh choc tlumacze po wielokroc ze nie wolno  :!:  :!:


Skąd ja to znam  :roll: A po tygodniu przychodzą, że jednak chcą tipsy znowu mieć bo się nie czują już bez  :lol: i zakładaj sobie na tej zniszczonej zrywaniem płytce...  :roll:


A później krąży opinia, że się od żelu/akrylu pazurki niszczą :roll:  :x
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008