Autor Wątek: Pierwsze akryle  (Przeczytany 40645 razy)

Gość

  • Gość
Pierwsze akryle
« dnia: 2005-07-02, 08:00:53 »
Bardzo jestem ciekawa jak wyglądały pierwsze przez was robione akryle, ja właśnie zaczynam i już myśle, że się do tego nie nadaje. Na kursie wszystko jest piękne i proste.  :oops: Co prawda na razie zrobiłam koło 10 a dwa były nawet bardzo ładne.

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-02, 09:15:53 »
Mi na kursie wyszły nawet ok, ku mojemu zdziwieniu, ponieważ igdy wcześniej nie widziałam nawet jak ktoś robi przedłużanie i nprawde kompletnie pojecia  o tym nie miałam.
Ale jak patrze z perspektywy czasu na te "z kursu" to troche poprawek bym tam miałaaaa ;)

Gooosha

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-02, 16:17:48 »
ja jestem ponad rok po kursie i jest coraz lepiej. Moje pierwsze paznokcie były tragiczne, dużo czasu i ćwiczeń minęło zanim zaczełam być zadowolona ze swoich dzieł. Nie zniechęcaj się, tylko ćwicz. Pozdawiam

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-02, 22:21:45 »
Ja zaczynałam naukę na akrylu. Moje pierwsze paznokcie byŁy grube bo baŁam się że się połamią ale kształt niczego sobie...
Robiłam je 2,5 h. Było ciężko!!!

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-02, 22:34:43 »
2,5 h na kursie to rewelacja.
Ja na kursie 4 h french robiłam - jedna rączka na formie, druga na tipsie.
Kurs zaczął się o 9 a moja modelka dotarła o 12 :o 3 h musiałam nadrobić, ale dałam rade i skończyłam przed 2 parami które zaczeły o 9 :) Także nie było zle :]

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-03, 07:55:40 »
2,5 robiŁam miesiąc po kursie ale linia włosa miała grubość liny. HEHEHE!

Kasia_Zet_

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-04, 14:04:26 »
...moje pierwsze akrylki hmmm całkiem nieźle wyszły, za to nastepne już nie tak ładnie :( coż, praktyka czyni mistrza :)

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-08, 00:11:36 »
moje pierwsze juz po kursie mialy nawet ladny kszalt, nie byly bardzo grube, ale po 2 dniach zaczely sie zapowietrzac przy skorkach

kasiek

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-08, 08:23:18 »
a ja własnie porwałam sie chyba z motyką na słońce, wczoraj zaczełam kurs z akrylu (bo ja zawsze zel i żel) i czuję, że chyba żel jest mi bliższy :(
to co zrobiłam akrylem (bo nie nazwe tego paznokciami heheh) strasznie mis ie nie podoba, a poza tym żelowe przyzwyczajenia wychodzą no i niestety, ...................
ja się chyba do akrylu to nie nadaje
ale zapach liquidu mnie powala .... jak mały ćpunek wącham
a do tego wszytsko mi sie merda i nie pamietam kiedy co ......... szczegolnie primer ........ dajemy go przed naklejeniem tipsa czy po??

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-08, 08:48:12 »
Kasiek - po naklejeniu tipsa, ale tylko na naturalny pazurek
Natomiast odtłuszczacz przed naklejeniem tipsa i po na całość :D

kasiek

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-08, 09:27:55 »
khati jestes wielka  :kiss: a ja przerazona, żel wydajemi siebanalnie łatwy w porównaniu do akrylu, no zobaczymy co ja sobie dzis na paluchach poknoce hehehe

Gość

  • Gość
pierwsze pazurki
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-12-01, 14:47:02 »
Prosze o wskazówki jaki sprzęt i żele bedą dobre dla poczatkujacej i do tego nie drogie. Opracowań jest wiele, a zależy mi na praktycznych radach. Pomóżcie...

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-12-01, 15:19:20 »
Hej! Ja polecam zele Christrio. Pracuje na nich i sa naprawde niezawodne.

Gość

  • Gość
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-12-01, 17:11:26 »
Dziękuję. jestes kochana.
Brzmi to dla mnie jeszcze obco, ale... na jakiej sronie intern. moge je kupić? A może jest hurtownia?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
moje pierwsze pazurki
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-12-01, 17:53:37 »
Cytat: "anek"
Dziękuję. jestes kochana.
Brzmi to dla mnie jeszcze obco, ale... na jakiej sronie intern. moge je kupić? A może jest hurtownia?


Na forum są podane sklepy i hurtownie równiez internetowe. Jednak zanim wydasz być może duże pieniądze na produkty zastanów się czy będziesz wiedziala co z nimi zrobić. Przecież zupy z nich nie ugotujesz. Jeśli nie masz podstaw chociażby to nie nauczysz się zakładania paznokci z kursów i forów internetowych. Lepiej poszukaj w okolicy dobrego a niedrogiego kursu i na niego najpierw wydaj pieniądze. Po nim będziesz wiedziala czego potrzebujesz, jakiego sprzętu i produktów. Co ważniejsze będziesz wiedziala jak ich użyć. Bo chyba nie chcesz się znaleźć w pokoju wypełnionym drogimi a zupełnie nieprzydatnymi drobiazgami.
O szkoleniach również możesz poczytać na tym forum.
Pozdrawiam serdecznie
Mako :twisted:
Devil may cry...