Autor Wątek: Złuszczanie głębokie ziołami Jadwigi  (Przeczytany 29171 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Jadwiga
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-10-23, 12:24:53 »
Ja mam ziółka do głębokiego złuszczania Jadwigi - jak dla mnie b.dobre ale reszta nie przypadła mi do gustu...  :evil:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jadwiga
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-10-23, 15:11:09 »
ja przeszlam szkolenie ale też nie pracuję na Jadwidze... z wyjątkiem papki na trądzik która jest rewelacyjna  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

kwiatuszek600

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-10-23, 19:09:31 »
pracowałam na saipanie z firmy jadwiga polecam rewelacja efekty super podaje adres strony internetowej mozesz sobie poczytac www.jadwigajk.hg.pl

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-10-24, 13:53:38 »
Ja również byłam na szkoleniu złuszczania kwasami Jadwigi.Osobiście nie pracuję na ich kosmetykach.O tej firmie było na forum

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Jadwiga
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-10-24, 14:01:39 »
Gdzie moglabym zakupic sobie  preparaty tej firmy :?: :)   widzialam ulotke JADWIGI,ale szczerze mowiac nie mialam do czynieniaz z tego typu preparatem.
Pozdrawiam ;)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jadwiga
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-10-24, 15:59:05 »
teoretycznie można tylko zamawiać w ich siedzibie i mogą to robić tylko osoby ktore przeszły u niech szkolenie. mają bazę nazwisk i jak zamawiasz to musisz je podać  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Jadwiga
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-10-24, 16:03:28 »
uuuu.... to fatalnie  :(  nie myslalam ze bedzie az tak wielki problem z dostaniem preparatu tej firmy.Dopiero sobie to uswidomilam ze mialam okazje dokonac zakupu go na targach kosmetycznych - ale ze mnie gapa  :?
Pozdrawiam ;)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jadwiga
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-10-24, 16:06:15 »
no tak  :wink:  na targach nie pytają o certyfikat jeśli to są produkty ktorymi nie możesz zrobić krzywdy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-11-26, 19:30:43 »
Zastanawiam sie czy nie pojsc na szkolenie z peelingu ziolowego Jadwigi?Czy ktos z was robi ten peeling w swoim gabinecie?albo mial robiony???jakie sa efekty i czy peeling ten nie jest niebezpieczny (np.uczulenia)???prosze o opinie

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jadwiga
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-11-26, 19:38:59 »
wszystko może uczulić :wink:  peeling Jadwigii jest także niebezpieczny dla klienki jeśli jest źle przeprowadzony... co do szkolenia to duża grupa ludzi z których robi jedna dziewczyna wybrana... reszta uczestniczek stoi w pięciu rzędach i patrzy... jeśli coś zobaczy...  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-11-27, 16:19:12 »
zostałam przeszkolona z Jadwigii

efekty sa widoczne i bardzo dobre
nie bede sie rozpisywac nad przebiegiem zabiegu bo tego ucza na szkoleniu
co do uczulenia to kazdy reaguje inaczej
przed przystapieniem do zabiegu konieczne jest przeprowadzenie
wywiadu z klientka i dostosowanie sie do przeciw wskazan
jesli zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo nic nikomu nie powinno sie stac

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Jadwiga
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-11-27, 20:01:22 »
Jesli jest prawidłowo przeprowadzony, to efekty sa bardzo ładne... zalezy oczywiście od problemu i tego co chcemy uzyskac
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

kameleon

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-11-27, 20:02:20 »
ja bylam na szkoleniu firmy Jadwiga prawie 2 lata temu i niestety mam taka sama opinie jak psycia- pelna sala,beznadziejne naglosnienie i zero widocznosci(jestem niezbyt wysoka a siedzialam na koncu) do tego pani ktora przeprowadzala pokaz potrzebowala tylko jednego wacika na caly zabieg a na sam koniec przyznala ze tak naprawde to ona"nie jest kosmetyczka ale ten zabieg jest tak latwy ze kazdy go potrafi zrobic" wiec zaczelam sie zastanawiac po co koncze szkole skoro kazdy moze robic zabiegi,takie sa latwe :wink: wiec ogolnie to moze i firma jest dobra ale pokaz tak mnie zniechecil ze nigdy nie mialam w reku zadnego z ich preparatow..
ps-mimo ze nic nie widzialam i niewiele slyszalam na koniec szkolenia dostalam certyfikat ktory uprawnia mnie do wykonywania zabiegu
Ps2_tylko prosze sie nie obrazac w imieniu firmy :wink: to tylko moja opinia po odbyciu szkolenia

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Jadwiga
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-11-27, 20:10:26 »
Mnie samo szkolenie równiez nie zachwyciło; po nim miałysmy jeszcze mozliwość w szkole wypróbowac ziółka i wtedy sie połozyłam na zabieg, dało mi to o niebo wiecej niz samo szkolenie...  8)
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Jadwiga
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-28, 00:18:44 »
A wiecie moze jaki jest sklad tych tajmniczych ziol tzn jakie dokladnie ziola sa tam zmieszane??ta Jadwiga to jakas podejzana jest raczej :? wolalabym najpierw na sobie to przetestowac zanim naloze klientce...A mozna kupic caly zestaw nie przechodzac szkolenia?