Autor Wątek: makijaż permanentny-jakie urządzenie?  (Przeczytany 79501 razy)

Offline neneke

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #30 dnia: 2010-02-18, 15:29:25 »
Ja byłam na szkoleniu w firmie Beauty&SPA Expert i polecam ich urządzenie ISTAR. Rekomendowane jest m.in przez mistrzynie polski w makijażu permanentnym. Urządzonko bardzo ładne, małe ale ma niesamowitą moc - do 201 ukłuć na sekundę. Oferta chyba nadal jest dostępna na ich stronie :) Polecam!

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #31 dnia: 2010-02-18, 17:03:13 »
To jak to jest bo w innym wątku twierdzisz, ze dopiero będziesz na szkoleniu? Coś mi tu cuchnie reklamą... :diabel:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #32 dnia: 2010-02-19, 07:48:36 »
To jak to jest bo w innym wątku twierdzisz, ze dopiero będziesz na szkoleniu? Coś mi tu cuchnie reklamą... :diabel:

Dokładnie:

Na razie jestem na liście do Warszawy, ale szkolą chyba w całej Polsce!
: ups :

Offline neneke

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #33 dnia: 2010-02-19, 14:14:53 »
Mam tak wszystko tłumaczyć, dobrze więc: szkolenia były prowadzone już od jakiegoś czasu. Nie wiem, chyba od 2005 roku ale głowy nie dam. Byłam na szkoleniu w tej firmie i bardzo mi się podobało. Niestety wtedy to szkolenie było dość drogie. Teraz zaczyna się nowa edycja - którą sponsoruje unia czy PARP. Tak czy siak, kosztuje o wiele mniej. A sama maszynka jest dobra, bo na pierwszym szkoleniu na niej pracowałam. Teraz też będziemy na niej pracować, tyle,ze od 2005 roku minęło trochę czasu więc może będzie to nowy model.

p.s
Jestem bezrobotna. Piszę, ponieważ może jest sporo takich osób jak ja, które nie mają za dużo pieniędzy i takie szkolenie z dofinansowaniem jest dla nich dobrą opcją na rozwój i zdobycie nowych umiejętności w zawodzie.

Offline gregor1302

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #34 dnia: 2010-02-22, 16:09:59 »
Skoro jesteś osobą bezrobotną to lepiej jest iść na szkolenie przez Urząd Pracy wiele fajnych gabinetów ma tam swoje oferty szkoleniowe, moim zdaniem dwa dni to strasznie mało normalnie szkolenie trwa 4 dni i czasami tyle nie wystarcza...ale to tylko moje zdanie. Jednak jeżeli masz płacić 450 zł za 2 dni a możesz iść za darmo na 4 czy 5 to chyba jednak dobrze będzie się jeszcze zastanowić. Wiem że np salon Bevelin w Szczecinie jest wpisany do ewidencji w Urzędzie Pracy. Myślę że i w Twoim mieście coś fajnego się znajdzie.
Pozdrawiam

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #35 dnia: 2010-03-14, 20:10:04 »
czy ktoś już jest po takim kursie?
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #36 dnia: 2010-04-14, 08:29:46 »
czy ktoś już jest po takim kursie?


ja sie wybieram na to szkolenie za 450zł....
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline kanilorak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #37 dnia: 2010-05-19, 00:29:26 »
Ja tez :)

Offline girl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #38 dnia: 2010-07-06, 12:41:22 »
Ja słyszałam całkiem niedawno o urządzeniu Magic Cosmetics izraelskiej firmy. Podobno jest to wysokiej klasy urządzenie, znane na całym świecie, można znaleźć o nim bardzo dobre opinie. Z tego co wiem, to w Centrum Szkoleń New Look w Warszawie można takie urządzenie nabyć lub wypożyczyć - wychodzi taniej jak robi się u nich kurs.

Offline --Ewelina--

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #39 dnia: 2010-07-06, 17:57:44 »
Byłam uczestniczką szkolenia Beauty&SPA Expert i niestety z przykrością muszę stwierdzić, iż było to najgorsze szkolenie na jakim w życiu byłam. Cena owszem kusząca 470 zł, ale niestety nie zawsze to co jest tanie jest dobre. Zacznę od tego, że Pani, która prowadziła szkolenie ( mistrzyni ) nie przekazała kompletnej wiedzy o makijażu permanentnym tzn. omówiła w wielkim skrócie przeciwskazania, przyjęcia pacjenta i kartę zabiegową, znieczulacze natomiast zabrakło podstawowych informacji o kształtach oczu, brwi oraz ust. Po krótkiej teorii przeszłyśmy do pracy na manekinach. "Linergistka" porozdawała matryce do ćwiczeń barwniki, pomogła podłączyć maszynę a później jedyną pomocą były słowa "za gruba, za cienka, za nisko ....itp" nie było zadnych informacji kiedy podnosimy kreskę, kiedy cieniujemy, do jakich oczu jaka kreska, pod jakim kątem trzymamy rączkę z igłą, na jaką głębokość możemy się wkłuc ... każda z kursantek uważam powinna na początku poznać kształty brwi, oczu i ust i zapozanać się z zasadami makijażu jak najlepiej poprawić wizerunek...to co wyczyniałyśmy na manekinach, na miejscu modelek w zyciu bym się nie położyła. Zabrakło indywidualnych porad, podejścia i wzięcia poprostu za rękę, poprowadzenia. Na drugi dzień ćwiczenia na modelkach....masakra...To jest nie tylko moje zdanie, ale wielu kursantek. Nigdy w zyciu nie podpisałabym się na zadnym dyplomie po takim szkoleniu i promować przyszłą "linergistkę" swoim nazwiskiem. Niestety stracone pieniądze i po takim kursie myśle, niewoele dzieczyn zacznie swoją karierę z makijażem permanentnym :(
« Ostatnia zmiana: 2010-07-06, 18:07:34 wysłana przez --Ewelina-- »

Offline Focal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #40 dnia: 2010-07-06, 19:34:10 »
Byłam uczestniczką szkolenia Beauty&SPA Expert i niestety z przykrością muszę stwierdzić, iż było to najgorsze szkolenie na jakim w życiu byłam. Cena owszem kusząca 470 zł, ale niestety nie zawsze to co jest tanie jest dobre.
...tak na przyszłość dla wszystkich pragnący uczestniczyć w jakim kimkolwiek szkoleniu - żadna osoba, która wydała mnóstwo pieniędzy oraz straciła masę czasu na doskonalenie swoich umiejętności nie przekaż ich w ramach akcji filantropijnej - w tym przypadku cena ZAWSZE odzwierciedla jakość...., niestety. Nie znam doświadczonego szkoleniowca, który zna się na swoim fachu, ma bogaty warsztat pracy, jest cierpliwy i potrafi przekazać umiejętne posiadaną wiedzę... - i robi to "za darmo". Także w ogóle się dziwię się jaki to poziom zaprezentowała ta  czy inna placówka szkoleniowa ceniąc swoje usługi na zadziwiająco niskim poziomie... Szkoda, że musiałaś przekonać się o tym na własnej skórze i stracić pieniążki... ale dobrze, że się tym dzielisz bo może inni dwa razy zastanowią się przed zapisaniem na taką "okazję"...

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #41 dnia: 2010-07-07, 00:56:08 »
tak, to szkoda że w taki sposób to się odbywa i ten stracony czas i pieniążki :-|
Cieszę się że nie wybrałam tego szkolenia! ale współczuje kursantkom, gdyż będą chciały zacząć robić klientki spotkają się z wieloma trudnościami a co najgorsze będą wychodzić spod igły szkarady...
Powinni takich kursów zabronić!! to jest przecież na kilka lat i co z takim nieudanym makijażem?
Przerażające :?
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #42 dnia: 2010-07-07, 22:38:57 »
Zabrakło indywidualnych porad, podejścia i wzięcia poprostu za rękę, poprowadzenia.

zgadzam sie z Tobą koleżanko.....
tego zabraklo....mimo wszystko to szkolenie zaszczepilo we mnie bakcyla.....
cwiczenia praktyczne, wspominam dobrze..,nie ma nawet porownania do cwiczen na gumach.... skora to skora...bylo mi zdecydowanie łatwiej...

Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #43 dnia: 2010-07-08, 02:01:30 »
niewoele dzieczyn zacznie swoją karierę z makijażem permanentnym :(

gorzej, zaczną i będą ludziom robić krzywdę  :-|
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline nowaczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: makijaż permanentny-jakie urządzenie?
« Odpowiedź #44 dnia: 2010-07-08, 09:38:01 »
po moim szkoleniu.....dziewczyny wprowadzily permanentny do swojej oferty...a ktore nie wprowadziły....zbieraja jeszcze fundusze na sprzet i tez wprowadza.... zadna nie mowila nic o doszkoleniu.....
Nie narzekaj, żyj intensywnie, chwytaj te chwile, co zbyt ulotne są :)