Autor Wątek: mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci  (Przeczytany 12468 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-02-19, 20:01:41 »
mnie sie nie podoba jak facet maluje paznokcie, jakie stakie niemeskie to dla mnie :? i jakos nie moge sie przekonac zeby facet przychodzil na manicure :roll:

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-02-19, 21:06:58 »
Mężczyźni z natury mają mocniejsze paznokcie i grubszą skórę.U nich bardziej widać zaniedbania,ale za to jakie efekty po zabiegu. :twisted:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-02-19, 21:12:48 »
Kasiu zgadzam się z Tobą, mają pewnie mocniejszą płytkę bo pewnie im na tym nie zależy i to pewnie tak na przekór nam kobietą jest zrobione :wink: Mężczyźni nie koniecznie muszą chodzić od razu na zabiegi, żeby mieć piękne dłonie wystarczą "domowe zabiegi", ale chodzi tutaj po prostu o zadbanie.
دوبدوا

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-02-20, 19:41:54 »
Owszem,ale czasem bywa tak,że mężczyźni nic nie robią i mają piękne dłonie. :lol: Pisząc to ,że u mężczyzn bardziej są widoczne efekty po zabiegu, miałam na myśli fakt,że ich dłonie są z reguły w gorszym stanie,niż nasze i dlatego efekt jest bardziej widoczny. :twisted:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline dagiii

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 74
mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-02-28, 23:46:31 »
w moim gabinecie mężczyźni czasem są na manikiurze i mi się to bardzo podoba ale z praktyki wiem że w naszym mieście chyba tylko nasz gabinet taki zabieg oferuje  i nie żebyśmy miały wielki ten gabinet nie wiem czym to jest spowodowane często panowie przed ślubem też robią manicure

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #35 dnia: 2012-07-04, 13:58:36 »
Widać owa manikiurzystka nie była w pełni profesjonalna. Nieważne czy kobieta czy mężczyzna, klient to klient i tyle. Dobrze jak mężczyzna jest zadbany, a w szczególności jeżeli chodzi o dłonie.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline Nie_perfekcyjna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: mężczyzna jako klient w gabinecie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #36 dnia: 2013-01-07, 14:07:13 »
Najpierw Panie narzekają na niechlujstwo mężczyzn - że niedomyci, że brudne paznokcie, niemodne ciuchy, a jak się już znajdzie jakiś, który też chce dbać o siebie w sposób profesjonalny, to zarzucają mu zniewieścienie... Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby każdy bez wyjątku miał prawo pójść do specjalisty, który się zajmie nie tylko paznokciami.