Autor Wątek: Gdańsk  (Przeczytany 25172 razy)

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-08-15, 18:19:47 »
ja polecam tobie kurs w EF . Na pewno bedziesz zadowolona!

pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Trójmiasto
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-08-15, 18:29:20 »
Kursy w Euro Fashion!
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-08-15, 19:26:19 »
a 600 zł za sam akryl to cena optymalkna czy są może jakieś tańsze? bo muszę sama pierw zarobić a później jeszcze "wyprawkę" to już jestem zmęczona na samą myśl :)

Gość

  • Gość

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-08-15, 20:55:20 »
dziękuję za link :) ale cena kursu za sam akryl 650 troszku drogo

Gość

  • Gość
świetne szkolenia
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-08-17, 21:22:50 »
Jeżeli jesteś zainteresowana szkoleniem w Gdańsku za dużo mniejsze pieniążki i też zakończone certyfikatem i dyplomem z wpisem to zapraszam
Info 0507321817

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-08-17, 21:44:28 »
hm a dokładniej to co to za oferta?

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-08-18, 10:04:02 »
uwazam ze nie powinno sie oszczedzac na kursie bo idac na nie dopowiedni kurs bedziesz musiała isc potem na jeszcze inny. najlepiej od razu zainwestowac w sprawdzony i cieszacy sie uznaniem kurs! tez miałam taki dylemat i ciesze sie ze nie poszłam w zła strone!

pozdrawiam

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-08-18, 21:04:01 »
ale nie zawsze tam gdzie drogo jest dobrze, sama robiłam sobie kurs w jednej ze znanych firm i wiem że oni już robią wszystko na masówkę. Na szkoleniach nie powinni zarabiać dystrybutorzy kosmetyków, powinni zarabiać na dystrybucji.Koszt powinien ograniczać się tylko do szkoleniowca i produktów.Jeżeli osoba się szkloi na dobrych produktach to póżniej będzie na nich pracować.Drogo to nie zawsze dobrze, najlepiej jak jest uczciwie.

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-08-18, 22:52:34 »
ja sie szkoliłam u instruktora EF i centy były nizsze niz podane w cenniku  EF i wcale nie byłop to drogie szkolenie! a pracowałam na świetnych produktach dokładnie IBD a teraz pracuje równiez na EZFLOW i nie zamieniłabym ich na zadne inne tanie produkty.

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-08-18, 22:55:27 »
a po za tym nie uwazam ze zarabuiaja w tym wypadku dystrybutozy, sadze ze gozej jest jezeli udac na kurs danej firmy musimy kupic ich zestaw do cwiczen i wtedy to juz wogóle nie mamy wyboru!

pozdrawiam

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-08-19, 08:44:49 »
wcale nie bo np u nas nie trzeba kupować zestawu a produkty wcale nie są tanie, mają normalną cenę w zasadzie odpowiednią do jakości.Nie można zmuszać osób do szkoleń na konkretnych kosmetykach.Jesteśmy wolnym krajem i każdy z nas ma wybór. Wydaje mi się że firmy które zmuszają do zakupu zestawu to desperaci ponieważ nie mają innego zbytu.Jeśli ktoś się szkoli u nas to ma wybór i jak zdecyduje się na nasze produkty to może się tylko przekonać że są dobre. Nieprofesjonalna  byłaby osoba która robi akryl profesjonalnie kilka lat i nie ma skali porównawczej produktów. Nie boimy się porównań i konkurencji bo nasze produkty są bdb jakości.Polityka firmy w której pracuję jest zupełnie odmienna od innych firm.Firma posiada kapitał zakładowy i nie musi zarabiać na szkoleniach.Poza tym mamy ogromne uznanie w niemczech i stanach.Jak ma się dobry produkt i w miarę rozsądną cenę to będą zadowolone klientki.Nie można nic wpychać ludziom na siłę, ani monopolizować rynek.Myślę że w Polsce to już kwestia kilku mesięcy żeby klientki równiez doceniły i nas. Poza tym jeżeli chodzi o szkolenia z pielęgnacji ciała to u nas są one zupełnie bezpłatne bo naetacie firmy pracuje Pani mgr kosmetologii i nie płaci się jej dodatkowo za szkolenia, za to płaci firma.I po takim szkoleniu również otzrymuje się dyplom z wpisem. Porządne firmy nie zarabiają gdzie się da i nie wyciągają na siłę pieniążków.

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-08-19, 10:23:38 »
przeczytałam wczesniejsze posty i widziałam ze u panstwa nie trzeba kupic zestawu!!! pisałaqm to czysto teoretycznie! ale i tak uwazam se szkolenie to jest bardzo trudny wybór bo idac np. na taki kurs gdzie mozna kupic sobie zestaw u Panstwa albo przyjsc z innym to stawia niedoswiadczone osóbki pod dylematem wiec tak czy siiak 90% osób kupi zestaw wasz! a co do produktów to wiadomo ze kazdy ma swoje upodobania i przyzwyczajenia!!

pozdrawiam

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-08-19, 10:26:18 »
a poza tym jestemm zwolenniczka szkolen indywidualnych gdyz wbrew pozorom zakładanie akrylu czy zelu nie jest sprawa prosta . nawert na takim indywidualnym szkoleniu ciezko jest przekazac przez te 2 dni wiedze która sie posiada a co dopiero na grupowym!

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-08-20, 19:52:44 »
oczywiście że tak.Indywidualne szkolenia są na pewno troszeczkę lepsze jednak droższe, ponieważ kursantki tak naprawdę płacą za salę poczęstunek i instruktora.W większej grupie koszty rozkładają się na kilka osób i jest taniej a otzryma się tą samą wiedzę.Jeśli jest dobry instruktor to potrafi dotrzeć do każdego.Poza tym u nas szkolenia grupowe odbywają się w co najwyżej 10 osobowych grupach.Tak naprawdę to dopiero po ok. 1/2 roku ciągłej praktyki perfekcyjnie  nauczymy się kłaść żel czy akryl w taki sposób aby dużo ie piłować i żeby nic nie podpływało.Poza tym zrobienie samodzielnie frenchu bez formy też jest nie lada sztuką. W związku z tym uważam że szkolenia indywidualne mimo tego iż ma się instruktora na wyłączność to nie uczynią odrazu z nowej osoby mistrza, więc po co przepłacać?
TO TEŻ ZALEŻY OD INSTRUKTORA!!!!! Jeśli jest naprawdę dobry a przede wszystkim nie jest zmanierowany swoimi osiągnięgiami i potrafi przekazać wiedzę to jest ok.