Autor Wątek: Warszawa - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 172352 razy)

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-03-28, 11:28:07 »
Ahaś :) No to dobrze, bo zawsze trzeba sobie zostawić jakąś furtkę w razie co!!! :) Potem jeszcze zostałoby mi znalezienie mieszkania, bo nie jestem z Warszawy i to chyba będzie okrutne zadanie :wink:  Jak będę miała jeszcze jakieś pytania to zaraz do ciebie napiszę!!!!!!!! :) thx. za wszycho

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-03-30, 10:36:47 »
Niezleee  :wink:  Właśnie dzwoniłam do sekretariatu studium kosmetycznego na Rakowieckiej i dowiedziałam sie, że w tym roku będzie najprawdopodobniej egzamin z biologii i chemii decydujący o dostaniu się do studium!!! Powiedzcie mi kochane, czego ja się mam spodziewac na takim egzaminie????

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-03-30, 10:58:18 »
Moja mama skończyła Studium na Rakowieckiej , co prawda było to dwadzieścia parę lat temu, ale jest genialną kosmetyczką, moim niedoścignionym wzorem.

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-03-30, 13:24:26 »
:) z tego co wiem to bardzo dobre studium, dlatego właśnie się tam wybieram!!! Ciekawa tlyko jestem jak duży materiał z zakresu liceum będą te egzaminy obejmować??? Czy z biologi bedą to tylko tematy związane z anatomią i ogolnie z człowiekiem, ale gorzej z chemią??? Może któraś z Was mogłaby mnie jakoś ukierunkować??? Bo już się boję, że zle wypadnę na tych egzaminach :roll:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-03-30, 14:11:50 »
Cytat: "vroniasta"
:) z tego co wiem to bardzo dobre studium, dlatego właśnie się tam wybieram!!!

Ma dobra renome, jednakze z tego co wiem 'stanelo w miejscu'. Wiem, ze po wygladzie sie nie osadza ale tam wyglada jak za poznego Gierka, podobnie z wiekszoscia sprzetu :( pamieta zamierzchle czasy.

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-03-30, 14:49:16 »
Hmmm... sprzet to bardzo ważna rzecz zwłaszcza jeśli chodzi o studium kosmetyczne!!! Rakowiecka to szkoła państwowa i głównie z tych powodów nie ma nowoczesnego sprzętu, bo szkoły nie stać na jego zakup  :(  W takim razie może mógłbyś polecić jakieś dobre studium kosmetyczne w Warszawie???

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-03-30, 20:25:56 »
ja osobiscie jestem po szkole na rakowieckiej i sprzet ktory tam jest nie przeszkadza w tym zeby sie czegos nauchyc.a tak pozatym to wcale zly ten sprzet nie jest.jaki sprzet ty uwarzasz za dobruy i nowoczesny????

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-03-31, 08:18:32 »
Widzisz co kraj to obyczaj, a ja mam juz mentlik w głowie od tych wszystkich opinii  :roll:  Skoro kończyłaś to może umiesz powiedzieć mi coś na temat tych egzaminów wstępnych??? Byłabym bardzo dzięczna!!!  :D

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-03-31, 09:30:56 »
Cytat: "manyackalna"
ja osobiscie jestem po szkole na rakowieckiej i sprzet ktory tam jest nie przeszkadza w tym zeby sie czegos nauchyc.

Ja nie neguje samego studium tylko jego 'inwestycje' a wlasciwie ich brak. W dzisiejszych czasach trzeba isc do przodu i inwestowac, a ta szkola stanela w miejscu.
Oczywiscie odczucie jest subiektywne i stricte 'wizuwalne'.
Jeszcze raz powtarzam nie neguje prestizu szkoly ani poziomu jej ksztalcenia, gdyz nie mam do tego podstaw ani odpowiedniej wiedzy.
To wlasnie Wy absolwentki musicie dawac opinie swoim uczelniom.

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-03-31, 09:48:40 »
jak ja zdawalam do studium to byla tylko rozmowa kwalifikacyjna i wszyscy ja przeszli a jak jest teraz to nie stety nie jestem w stanie powiedziec jak jest

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-03-31, 12:47:13 »
To Tobie było dobrze, wiadomo, że rozmowa lepsza niż egzamin :) Dowiem się wszystkiego, jak pojadę złożyć papiery, bo będe próbowała się dostać  :D  Jak mi wyjdzie to się okaze, ale może jakoś przejdę te egzaminy!!! Thx. ogromne za wszelkie informacje :) A może mogłabyś coś powiedzieć o studium??? Czy jest trudno??? Czy nie miałaś problemów z praktykami??? :)

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-03-31, 13:38:38 »
dosc duzo nauki kosmetologii,anaotomi ,dermatologii i chemi to pzredmioty ktore trzeba naprawde wkowac,z praktykami nie bylo problemu pod warunkiem ze sie nie zostawialo tego na ostatnia chwile.ale ogolnie atmowsfera bardzo przyjemna,nauczyciele tez moga byc.ale trzeba sie uczuc i to sporo.pozdrawiam i powodzenia.a i jeszcze jedno duzy jest nacisk na jezyki obce czyli angielski lub niemiecki.

Gość

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-03-31, 13:39:35 »
a i jeszcze jedno sporo nauki jest na koniec semestru i na koniec szkoly ale do tego to masz jeszcze troszke czasu:)

vroniasta

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-03-31, 13:56:31 »
Ahaś :) No wiadomo, że wszędzie się trzeba uczyć, jeśli się o czymś myśli poważnie!!!  :D  Narazie daleko, ale mogłoby byc blisko :wink:  Bo jakby było blisko to by oznaczało, że jestem w studium :) A narazie trzeba się pouczyć i tyle!!! No i przede mną jeszcze matura  :?  Trzymajcie kciukasy!!!!!!!!!! :)

olgacytrynka

  • Gość
Warszawa - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-03-31, 14:06:09 »
nie polecam szkoly na Nowym Świecie 33/13 Profesja  :evil:
wlasnie ja koncze i nie jestem zadowolona jeden wielki burdel
nic nas prawie nie ucza a sekretariat jest nie kompetentny  :roll:
z checia bym poszla jak bym  mogla na Rakowiecka  :wink: