Autor Wątek: trwały podkład  (Przeczytany 67134 razy)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
trwały podkład
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-07-06, 14:55:48 »
poleca, podkład soraya antybakteryjny
oto opis i fotki odcieni

Gość

  • Gość
trwały podkład
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-08-04, 18:39:06 »
polecam podklady z Mac

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
trwały podkład
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-10-01, 18:42:25 »
ja polecam L'oreal True Match, jestem z niego bardzo zadowolona, długo się utrzymuje.
دوبدوا

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
trwały podkład
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-10-01, 21:04:04 »
A ja zaczelam uzywac podkladow Kryolan Ultrafoundation, ale tych w paletce, w pojemniczkach i na chwile obecna jestem zachwycona. Nie wiem, jak przy cerach problematycznych ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
trwały podkład
« Odpowiedź #64 dnia: 2007-10-02, 23:10:01 »
Cytat: "stefa"
A ja zaczelam uzywac podkladow Kryolan Ultrafoundation, ale tych w paletce, w pojemniczkach i na chwile obecna jestem zachwycona. Nie wiem, jak przy cerach problematycznych ;)


Ja mialam Kryolana ale takiego we fluidzie, ujdzie a w porownaniu z kamuflazem swietny :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
trwały podkład
« Odpowiedź #65 dnia: 2007-11-17, 16:42:41 »
nie cierpie stosowac podkładów, naprawde rzadko to robie ale ostatni hmh, pare niespodzianek wyskoczylo hihih i mam ten z loreala



odcien honey i jestem nawet zadowolona :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
trwały podkład
« Odpowiedź #66 dnia: 2007-11-17, 16:46:12 »
A slyszalyscie o nowych podkladach z Dermacolu? :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Kussi

  • Gość
trwały podkład
« Odpowiedź #67 dnia: 2007-12-30, 23:31:22 »
najlepszy podkład jaki stosuje to Revlon Colorstay, Jest trwały i niesamowicie wydajny, a drugi to dermacol... zadne z nich mnie nie zawiodlo :)
      
      Dodane po 3 min.:
                     
Cytat: "linek"
A slyszalyscie o nowych podkladach z Dermacolu? :wink:



Dermacol to czeski podkład wyprodukowany bardzo dawno temu dla potrzeb filmowych charakteryzacjii. Jest bardzo tani i niesamowity ale jego stosowanie zalezy tylko i wylacznie od cery. odradzam go osoba z przesuszaona cera, Chyba ze wymiesza dermacol z kremem badz lzejszym podkładem. jego wyajnosc jest nie samowita! wystarczy ciutek nalozyc i juz cala twarz wysmarowana :P

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
trwały podkład
« Odpowiedź #68 dnia: 2008-01-01, 13:48:29 »
Ale ja mialam na mysli nowe podklady a nie ten ktory wszystkie znamy :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
trwały podkład
« Odpowiedź #69 dnia: 2008-01-02, 11:20:25 »
O, to Dermacol ma jakies nowe produkty? Ja mam tylko te podklady w malych tubeczkach. Uzywam je jako korektora czasem. Na cala twarz bym sie nie odwazyla klasc (no chyba, ze do jakiejs sesji zdjeciowej, bo swietnie kryja), bo sa bardzo hmmm... jakby to napisac - ciezkie i tluste, oleiste (???)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
trwały podkład
« Odpowiedź #70 dnia: 2008-01-02, 13:06:36 »
też nie wiedziałam, że ma jakieś nowe podkłady. A to ktoś z was już je używał :?: Bo ja jak na razie ma tylko te "z pod lady" :wink:
دوبدوا

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
trwały podkład
« Odpowiedź #71 dnia: 2008-01-02, 21:45:12 »
No ja mialam okazje, pytalam o nie jakis czas temu a ze nikt nie uzywal to wzielam "w ciemno" :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
trwały podkład
« Odpowiedź #72 dnia: 2008-01-02, 23:02:06 »
I jak sie sprawdzaja? Znalazlam je juz w necie, ale mam taki zapas podkladow, ze moze za jakis czas, jak sie skoncza, to sie skusze  :D

Kussi

  • Gość
trwały podkład
« Odpowiedź #73 dnia: 2008-01-03, 13:36:16 »
haha faktycznie :P tak to jest jak sie czyta szybko i niedokładnie :) Co do tych nowych hm... czy ja wiem stary dobry dermacol jest najlepszy (jak dla mnie)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
trwały podkład
« Odpowiedź #74 dnia: 2008-01-04, 00:03:22 »
Mam ten do skory problematycznej, nie jest az tak trwaly, ale konsystencja tez inna chociaz kremowa, nie plynna.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))